Survivor'da Ahmet Dursun ile Merve Aydın Arasında Aşk mı Başladı - Son Dakika
Survivor'da Ahmet Dursun ile Merve Aydın Arasında Aşk mı Başladı

Survivor'da Ahmet Dursun ile Merve Aydın Arasında Aşk mı Başladı

19.03.2015 12:17

Sağlık sorunları nedeniyle Survivor'a veda eden Ahmet Dursun'un vedası sırasında Merve Aydın'ın "Gitme Ahmet" diyerek haykırması aşk mı yaşıyorlar dedikodularına neden oldu.

Survivor All Star'da ekrana gelen son bölümde Ahmet Dursun mide rahatsızlığı sebebiyle adaya veda etmek zorunda kaldı. Ahmet Dursun'un Survivor'a vedasındaki ilginç detay ise gözlerden kaçmadı.

SAĞLIK SORUNLARI YÜZÜNDEN YARIŞMADAN AYRILMIŞTI

Ahmet Dursun'un midesindeki rahatsızlık sebebiyle doktorunun bir şey yemeden durmaması gerektiğini söylemesi ve yarışma koşullarında da yarışmacının ekstra yemek yiyemediği için Ahmet Dursun'un dokunulmaz olmasına rağmen yarışmadan ayrılmasına karar verildi.

Survivor'da Ahmet Dursun ile <a class='keyword-sd' href='/merve-aydin-2/' title='Merve Aydın'>Merve Aydın</a> Arasında Aşk mı Başladı

"GİTME AHMET" DİYEREK HAYKIRDI

Ahmet Dursun'un takım arkadaşları ile vedası izleyenleri gözyaşlarına boğdu. Beklenmedik bir ayrılık yaşayan takım adeta şoke oldu. Ahmet Dursun hepsiyle tek tek vedalaştı. Sıra Merve Aydın'a geldiğinde gözyaşları sel oldu. Ahmet Dursun'un adadan bu şekilde ayrılmasından en çok Merve Aydın etkilendi. Merve Aydın dakikalarca Ahmet Dursun'a sarılarak 'Gitme Ahmet, lütfen gitme beni bırakma..' dedi. Ahmet Dursun, 'Beni de ağlatacaksın, sen güçlü bir kızsın, yapma böyle' diyerek Aydın'ı teselli etmeye çalıştı.

AŞK MI YAŞIYORLAR

Survivor rejisi Ahmet Dursun ve Merve Aydın vedasındaki konuşmaları alt yazı ile sundu. Ta ki kulağına fısıldadığı sözlere kadar. Bu duygusal veda 'İkili arasında bir aşk mı yaşanıyor?' sorusunu gündeme taşıdı.

Ancak, Ahmet Dursun yaptığı bir açıklama ile iddiaları yalanladı ve "Merve sürekli bana ağabey der, böyle şeyler neden konuşuluyor anlamıyorum" dedi.

Kaynak: Haberler.Com
YORUMLAR (25)
  • ece: Birinci yine turbo Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • bence ahmet ve merve arasında ask var se: mira Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • ZehraA: Arkadaslar bence Merve nin o kadar aşırı tepki vermesinin nedeni Serenay in sms lerde 1. Çıkması halkın Serena dan yana olduğunu görmesi yıktı Merve yi. Video yu izleyin yüz ifadesine bakın. Ardından böyle bi haber alınca da onun arkasına sığındı bu kadar aşk falan yok olay Serenay. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Magazin Survivor'da Ahmet Dursun ile Merve Aydın Arasında Aşk mı Başladı - Son Dakika


Advertisement