Tarkan'ın kızı Liya ile olan fotoğrafı beğeni rekoru kırdı - Son Dakika

Tarkan'ın kızı Liya ile olan fotoğrafı beğeni rekoru kırdı

20.10.2019 17:36

Megastar Tarkan, 1,5 yaşındaki kızı Liya ile olan fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. İlk kez bu kadar net ve yakından görüntülenen Liya'nın fotoğrafına beğeni yağdı.

Megastar Tarkan, geçtiğimiz Temmuz ayında dünyaya gelen kızı Liya'nın ilk kez yakından çekilmiş fotoğrafını paylaştı. 1,5 yaşına gelen Liya'nın olduğu kareye kısa sürede 470 binden fazla beğeni yağdı.

PAYLAŞIMIYLA MUTLU ETTİ

Kızı Liya'nın adeta üzerine titreyen yıldız şarkıcı, ilk olarak ellerinin olduğu fotoğrafı paylaşmıştı. Özel günlerde kızının yüzünün görünmediği fotoğraflarını sosyal medya hesabından yayınlayan Megastar, son paylaşımıyla takipçilerini mutlu etti.

Tarkan'ın kızı Liya ile olan fotoğrafı beğeni rekoru kırdı

"GÜZELLİK BUDUR İŞTE"

Minik Liya'nın fotoğrafınan Nazan Öncel, Bur Yerlitaş olmak üzere birçok ünlü isimden beğeni ve yorum yağdı. Nazan Öncel uzun yıllar birlikte çalıştığı Tarkan'ın Liya'sına "Güzellik budur işte babası" yorumuyla paylaşıma damga vurdu.

Tarkan'ın kızı Liya ile olan fotoğrafı beğeni rekoru kırdı

Tarkan kızı ile ilk fotoğrafını Babalar Günü'nde paylaşmıştı.

Tarkan'ın kızı Liya ile olan fotoğrafı beğeni rekoru kırdı

Son Dakika Magazin Tarkan'ın kızı Liya ile olan fotoğrafı beğeni rekoru kırdı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (20)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika

Lise bahçesine dalan pitbull dehşet saçtı, 5 öğrenci yaralı 09:40 Lise bahçesine dalan pitbull dehşet saçtı, 5 öğrenci yaralı Cem Davran, 22 yıl sonra açıkladı! İşte Sevda Demirel ve Hande Ataizi olayının gerçek yüzü 09:38 Cem Davran, 22 yıl sonra açıkladı! İşte Sevda Demirel ve Hande Ataizi olayının gerçek yüzü Düşen telefonunu almak isterken kayalıkların arasına sıkıştı! İmdadına itfaiye yetişti 09:31 Düşen telefonunu almak isterken kayalıkların arasına sıkıştı! İmdadına itfaiye yetişti MasterChef Türkiye'de Dilara ve Safanur birbirine girdi 08:56 MasterChef Türkiye'de Dilara ve Safanur birbirine girdi Son Dakika: Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan görevinden istifa etti, yerine Nureddin Nebati getirildi 07:07 Son Dakika: Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan görevinden istifa etti, yerine Nureddin Nebati getirildi Türkiye, Hayriye Alkutay'a ağlıyor! Bir kadın daha koca dehşetine kurban gitti 00:53 Türkiye, Hayriye Alkutay'a ağlıyor! Bir kadın daha koca dehşetine kurban gitti
Son Dakika! Rusya'ya ABD'den Ukrayna tehdidi: Rusya'ya ağır bedeller ödetmeye hazırız 18:15 Son Dakika! Rusya'ya ABD'den Ukrayna tehdidi: Rusya'ya ağır bedeller ödetmeye hazırız Son Dakika: Benzine 58 kuruş indirim! 16:24 Son Dakika: Benzine 58 kuruş indirim!
Advertisement