Tatlıtuğ çifti bir can daha kurtardı - Son Dakika

Tatlıtuğ çifti bir can daha kurtardı

15.01.2022 19:16
Tatlıtuğ çifti bir can daha kurtardı

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ eşi Başak Dizer'le gittiği Bodrum'da, hayvan barınağını ziyaret etti. Barınaktan köpek sahiplenen çiftin hayvan sevgisi sosyal medyada da beğeni topladı. İşte detaylar…

Mutlu evlilikleri olan Kıvaç Tatlıtuğ ve Başak Dizer geçtiğimiz günlerde bebek beklediklerini açıkladılar. Anne- Baba olmaya hazırlanan çift geçtiğimiz gün Bodrum'daki hayvan barınağına ziyarete gittiler.

Hayvan sevgisi ile tanınan çift, "Bu yavrumuaz da artık bizimle. Bu sahiplendiğimiz 5. canımız oldu. Sen de bir can kurtar" notuyla sosyal hesabından barınaktan beşinci köpek sahiplendiğini duyurdu.

YORUMLAR
500
Çikolata Müzesi'nde en fazla mıncıklanan başpehlivanın portresi oldu Çikolata Müzesi'nde en fazla mıncıklanan başpehlivanın portresi oldu Sincan'da başıboş köpekler bir vatandaşa saldırdı Sincan'da başıboş köpekler bir vatandaşa saldırdı 19'uncu Bodrum Bale Festivali'ne yoğun ilgi 19'uncu Bodrum Bale Festivali'ne yoğun ilgi
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Tatlıtuğ çifti bir can daha kurtardı - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement