İzlenmek için Galata Köprüsü'nden geminin üzerine atlayan fenomene Yunus Emre Özer gözaltına alındı - Son Dakika

İzlenmek için Galata Köprüsü'nden geminin üzerine atlayan fenomene Yunus Emre Özer gözaltına alındı

01.09.2021 22:15

Sosyal medyada beğeni için çektiği videolarla hem kendini hem de başkalarının hayatını tehlikeye sokan ve son olarak Galata Köprüsü'nden hareket halindeki tur gemisinin üzerine atlayan 27 yaşındaki fenomen Yunus Emre Özer, gözaltına alındı.

SOSYAL medyada beğeni için çektiği videolarla hem kendini hem de başkalarını tehlikeye sokan ve son olarak Galata Köprüsü'nden hareket halindeki tur gemisinin üzerine atlayan Yunus Emre Özer (27) gözaltına alındı.
Metrobüs ve otobüsün üzerine çıkarak yaptığı tehlikeli yolculuklarıyla tepki çeken Özer, son olarak Galata Köprüsü üzerinden hareket halindeki tur gemisine atladı. O anları kayıt altına alan Özer, sosyal medyada yayınladığı görüntülerde; ilk olarak köprü korkuluklarına tırmandı, daha sonra köprünün altından geçen geminin üzerine atladı. Görevliler tarafından fark edilen Özer, güverteye indirilip ardından kaptan köşküne götürüldü. Görüntüler üzerine Genel Güvenliğin Kasten Tehlikeye Sokulması kapsamında soruşturma başlatan polis, Özer'i bu akşam gözaltına aldı. Özer'in polis merkezindeki işlemleri sürüyor.

YORUMLAR
500
Kongo Demokratik Cumhuriyeti'nin Butembo şehrindeki gösterilerde 5 polis öldü Kongo Demokratik Cumhuriyeti'nin Butembo şehrindeki gösterilerde 5 polis öldü Vali Yazıcı, gittikleri ihbarda şüpheli tarafından vurulan 2 polisi ziyaret etti (2) Vali Yazıcı, gittikleri ihbarda şüpheli tarafından vurulan 2 polisi ziyaret etti (2) Zabıta müdürüne silahlı saldırıda 3 tutuklama Zabıta müdürüne silahlı saldırıda 3 tutuklama
Kaynak: DHA

Son Dakika Magazin İzlenmek için Galata Köprüsü'nden geminin üzerine atlayan fenomene Yunus Emre Özer gözaltına alındı - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement