Türkan Şoray'a doğum gününe özel mesaj yağmuru - Son Dakika

Türkan Şoray'a doğum gününe özel mesaj yağmuru

29.06.2021 08:12
Türkan Şoray'a doğum gününe özel mesaj yağmuru

Filiz Akın, Hülya Koçyiğit ve Fatma Girik, dün 76 yaşına giren Türkan Şoray'ın doğum gününü paylaştıkları mesajlarla kutladı.

Filiz Akın, Hülya Koçyiğit ve Fatma Girik, dün 76 yaşına giren Türkan Şoray'ın doğum gününü paylaştıkları mesajlarla kutladı. Birçok Yeşilçam filminde başrolü paylaştığı Cüneyt Arkın da Şoray'ı bu özel gününde unutmadı.

Türkan Şoray'a doğum gününe özel mesaj yağmuru

Oyuncuyla birlikte çektirdikleri fotoğrafları paylaşan Arkın, "Gözler göz değil gözistandı, memleket türküsüydü. Türkan o kadar alçakgönüllüdür ki, çocuk gibi darılır, çocuk gibi sevinir. Çok büyük aşk filmleri çektik birlikte. Genç kadınlar, delikanlılar özel hayatlarında bizim gibi sevip, bizim gibi aşık oluyorlardı. ve kendisinin bugün doğum günü. Nice mutlu yaşlara" notunu yazdı.

Türkan Şoray'a doğum gününe özel mesaj yağmuru

YORUMLAR
500
Elazığ'da başsız doğan buzağıyı gören çiftçi kendine bir süre gelemedi Elazığ'da başsız doğan buzağıyı gören çiftçi kendine bir süre gelemedi Anne karnında müdahale 'üçüz mutluluk' getirdi Anne karnında müdahale 'üçüz mutluluk' getirdi Kakao yağına hamilelerden büyük ilgi Kakao yağına hamilelerden büyük ilgi
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Türkan Şoray'a doğum gününe özel mesaj yağmuru - Son Dakika


Advertisement