Ünlü Besteciden Müslüm Gürses'in Eşine Ağır Suçlama - Son Dakika
Magazin

Ünlü Besteciden Müslüm Gürses'in Eşine Ağır Suçlama

Sibel Can ve Muhterem Nur arasındaki tartışmaya Burhan Bayar da katıldı. Bayar, Muhterem Nur'a "baba öldüğünün ertesi günü Unkapanı'na gelen kimdi?" diyerek çıkıştı.

12.04.2016 10:13  Güncelleme: 10:20

Ünlü şarkıcı Sibel Can ile Müslüm Gürses'in hayat arkadaşı Muhterem Nur arasında doğan polemiğe ünlü besteci Burhan Bayar da katıldı.

"SİBEL CAN REKLAM YAPMASIN"

Sibel Can'ın "Arabesque" albümüyle ilgili açıklaması, Muhterem Nur'dan tepki gördü. "Müslüm Gürses sağlığında o şarkıları birlikte okuyalım demişti" diyen Can'a "Gürses adıyla reklam yapmasın" karşılığını veren Nur, yeni bir polemik başlattı. Tartışmaya Burhan Bayar da katıldı.


"UNKAPANINA GELEN KİMDİ?"

Bayar, Muhterem Nur'a Facebook üzerinden seslendi: "Muhterem Nur Abla, 'Sibel Can, Müslüm Gürses'in adını kullanıp prim yapmasın' demiş. Aslında hatıralara saygımdan konuşmuyorum ama baba öldüğünün ertesi günü 'Baba Şarkılar' anlaşması için Unkapanı'na gelen kimdi? Konuşacak çok şey var da mahşerde inşallah."

"BEN DAHA ÖLMEDİM"

Tartışmanın büyümesi üzerine Muhterem Nur, telefonla 'Söylemezsem Olmaz'a bağlanarak şunları söyledi: "Herkes Müslüm Gürses'in adını kullanıyor, iyi de ben daha ölmedim, bana neden danışılmıyor? Ben de Sibel'i beğeniyorum ayrıca."


Ünlü Besteciden Müslüm Gürses\'in Eşine Ağır Suçlama

Son Dakika Magazin Ünlü Besteciden Müslüm Gürses'in Eşine Ağır Suçlama - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (5)

  • GERÇEKÇEK: Para için her şeyi yapan insanlar , herşeyi yapar insanlar insan malının ve canının kıymetini iyi bilecek bu devirde yoksa aynen hayvanlar alemi gibi . Düşeni gideni kimse takmıyor be dostlar. 12 1 Yanıtla
  • ...: Bu kadının Müslüm umrunda değil,tek derdi telif hakkı yani para!Açık açık diyemiyoda garip kıvırıp duruyo işte:) 8 3 Yanıtla
  • .......: bandırmada babayla birlikte çay içmiştik deniz otobüsü saatini beklerken korumalarıyla birlikte bizde tren bekliyorduk onlarda deniz otosunu bu arada baya konuştuk nur içinde yatsın gerçi laflara biraz geç cevap veriyordu ama iyi biri olduguna eminim mekanı cennet olsun 2 3 Yanıtla
  • AyNur: Sibel can,a prim lazım degil 0 0 Yanıtla
  • sefa: Muhterem hanım Sibel canın reklama ihtiyacı yok sen ne istiyorsun belli aslında artık sus bence 0 0 Yanıtla

Advertisement