Ünlü Şefler Beyoğlu Lezzet Festivali'nde Buluştu - Son Dakika

Ünlü Şefler Beyoğlu Lezzet Festivali'nde Buluştu

16.06.2022 23:21
Ünlü Şefler Beyoğlu Lezzet Festivali'nde Buluştu

İstanbul'un en lezzetli festivali "Uluslararası Beyoğlu Lezzet Festivali" önceki gün Galataport Saat Kulesi alanında renkli etkinliklerle başladı.

Beyoğlu Belediyesi'nin ev sahipliğinde bu yıl ilki gerçekleşen festivalde 'Gıdanı Koru' temalı yemek yarışması büyük ilgi gördü. Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü ve Aşçılık Programı öğrencilerin ağırlıklı katıldığı yarışmanın moderatörlüğünü şef ve gastronomi yazarı Elif Edes yaparken ünlü şef Eyüp Köşkeroğlu jüride yer alan isimler arasındaydı. Kültür söyleşilerinin konuğu ise Maria Ekmekçioğlu oldu.

Gıda israfının engellenmesine yönelik ödüllü yemek yarışmasında öğrenciler hünerlerini sergilerken ünlü şefler gastronomi tutkunlarına unutulmaz bir deneyim yaşattı.

YORUMLAR
500
Müküs Çayı'nda kaybolan hemşireyi dalgıç polisler arıyor Müküs Çayı'nda kaybolan hemşireyi dalgıç polisler arıyor Borcunu isteyince canından oldu Borcunu isteyince canından oldu Borcunu isteyince canından oldu Borcunu isteyince canından oldu
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Ünlü Şefler Beyoğlu Lezzet Festivali'nde Buluştu - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement