Yasak Elma'dan Şeyma Subaşı göndermesi - Son Dakika

Yasak Elma'dan Şeyma Subaşı göndermesi

18.01.2022 08:43
Yasak Elma'dan Şeyma Subaşı göndermesi

Yeni bölümüyle dün akşam ekrana gelen Yasak Elma dizisinde Şeyma Subaşı göndermesi çok konuşuldu. Kumru karakteri, Yıldız ve Çağatay'ın boşanmasının ardından sosyal medya hesabından yüzüğünü göstererek "Boşandılar" ifadesini kullanarak fotoğraf paylaştı. Bu sahne sosyal medyada Şeyma Subaşı'na gönderme olarak yorumlandı.

Ekranların sevilen dizisi Yasak Elma'da dün yayınlanan bölümü sosyal medyayı salladı. Kumru karakterinin Yıldız ve Çağatay'ın boşanması sonrası "Boşandılar" ifadesiyle sosyal medyada paylaşması Şeyma Subaşı'na gönderme olarak yorumlandı.

ŞEYMA SUBAŞI DA AYNISINI YAPMIŞTI

Dün akşamki"Boşandılar" sahnesinin aynısını Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı eşinden boşandığı zaman yüzük fotoğrafını paylaşıp "Boşandılar" notunu düşmüştü. Yasak Elma'nın bu göndermesi kısa sürede sosyal medyayı salladı.

YORUMLAR
500
Fox CANLI İZLE! 23 Mayıs FOX Çalar Saat canlı yayın izle! FOX İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Bugün izle! Fox CANLI İZLE! 23 Mayıs FOX Çalar Saat canlı yayın izle! FOX İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Bugün izle! 23 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı 23 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı 22 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı 22 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı

Son Dakika Magazin Yasak Elma'dan Şeyma Subaşı göndermesi - Son Dakika


Advertisement