Yasemin Allen'in Çocukluk Görüntüleri Ortaya Çıktı - Son Dakika

Yasemin Allen'in Çocukluk Görüntüleri Ortaya Çıktı

18.04.2015 12:36

Son dönemin gözde oyuncusu Yasemin Allen'ın, annesi Suna Yıldızoğlu ile birlikte 90'lı yıllara ait görüntüsü ortaya çıktı.

Son dönemde rol aldığı Şeref Meselesi adlı dizide yıldızı hızla parlayan Yasemin Allen'ın, çocukken annesiyle birlikte dönemin efsane programı 'Bir Başka Gece'ye katılmış.

ALLEN BEŞ YAŞINDAYKEN...

Yasemin Kay Allen, 10 Temmuz 1989'da, İngiliz Dudley Allen ile İngiliz-Türk vatandaşı oyuncu Suna Yıldızoğlu'nun kızı olarak Londra'da doğdu. Henüz beş yaşındayken annesi Suna Yıldızoğlu ile birlikte 'Bir Başka Gece' adlı programa konuk olan Allen'ın görüntülerİ yıllar sonra yeniden gündeme geldi.

YORUMLAR (3)
500
Ünlü Çiftten Kötü Haber Geldi! Ünlü Çiftten Kötü Haber Geldi! İSTANBUL-YASEMİN ALLEN:  ATIKLARDAN DOLAYI BİR CAN KAYBINA ŞAHİT OLDUM İSTANBUL-YASEMİN ALLEN:  ATIKLARDAN DOLAYI BİR CAN KAYBINA ŞAHİT OLDUM YASEMİN ALLEN'İN İSYAN ETTİĞİ KİLYOS SAHİLİNDE ÇALIŞMA YASEMİN ALLEN'İN İSYAN ETTİĞİ KİLYOS SAHİLİNDE ÇALIŞMA
Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Magazin Yasemin Allen'in Çocukluk Görüntüleri Ortaya Çıktı - Son Dakika

Bu haber Haberler.Com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Haberler.Com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Haberler.Com kurumudur.

Advertisement