Yasemin Allen: Türk Değilim, Avrupalıyım - Son Dakika

Yasemin Allen: Türk Değilim, Avrupalıyım

29.06.2016 13:21

İngiliz Dudley Allen ile İngiliz-Türk vatandaşı oyuncu ve şarkıcı Suna Yıldızoğlu'nun kızı Yasemin Allen, "Ne Türküm ne de İngiliz. Genel olarak Avrupalıyım" dedi.

'46 Yok Olan' dizisiyle ekrana dönen ünlü oyuncu Yasemin Allen, Instyle dergisine kendisi hakkında bilinmeyenleri anlattı.

DİZİ ANLAŞILAMIYOR ELEŞTİRİSİNE YANIT

Dizinin anlaşılamadığı yorumlarına "Fantastik ve bilim kurgu çok sevdiğim iki tür. Bizim dizinin hayal gücünü zorlayan yanını seviyorum" şeklinde yanıt verdi.

"NE TÜRKÜM NE DE İNGİLİZ"

Kendisini bir Türk ya da İngiliz olarak nitelendirmediğini belirten güzeül oyuncu, 'İngiliz ve Türk Yasemin' arasındaki farkı şöyle anlattı: "Annem ve babam İngiliz. Bu yüzden içimde bir paket halinde 'İngilizlik' olarak anladığım bir şey vardı. Espri anlayışım, insanlarla iletişim biçimim... Geçen yıl 3 ay kaldım ve Türkiye'yi özleme fırsatım oldu. O tezatlığı fark edince genel bir insan çorbası olduğumu kabul edebildim. Ne İngiliz ne de Türk. Genel olarak Avrupalıyım."

YORUMLAR (1)
  • Bekir: Her kafadan bir ses? öldükten sonra bir sesislik hakim oluyor! ne gerek var Insanların birbirni üzmeye? 3günlük Dünya...... Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
500
Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Magazin Yasemin Allen: Türk Değilim, Avrupalıyım - Son Dakika

Bu haber Haberler.Com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Haberler.Com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Haberler.Com kurumudur.

Advertisement