Yolda mahsur kalan Şafak Sezer'in yardım çağrısı: 6 saattir buradayız - Son Dakika

Yolda mahsur kalan Şafak Sezer'in yardım çağrısı: 6 saattir buradayız

25.01.2022 00:41

İstanbul'da hayatı adeta durma noktasına getiren kar yağışı sebebiyle bazı noktalarda trafik durdu, yolda mahsur kalanlar oldu. Ünlü oyuncu Şafak Sezer de sosyal medyada İSTOÇ-Mahmutbey gişelerine yakın bir bölgeden bir video paylaşarak "6 saattir arabadayız, hiçbir şey kımıldamıyor" diyerek yetkililerden yardım istedi.

Şiddetli kar yağışının etkisi altında olan İstanbul'da trafik adeta felç oldu, bazı vatandaşlar saatlerce araçlarında beklemek durumunda kaldı.

"6 SAATTİR BURADAYIZ"

Ünlü oyuncu Şafak Sezer de aynı noktada geçirdiği 6 saatin ardından bir video çekerek sosyal medyada paylaştı. İSTOÇ kavşağında, Mahmutbey gişelerine yakın bir noktada olduğunu ifade eden Sezer, saatlerden hiçbir şeyin kımıldamadığını belirterek devlet yetkililerinden yardım istedi.

"ÇOLUK ÇOCUK, HASTALAR VAR"

Açıklamalarında Sezer, "İstoç kavşağındayız, Mahmutbey gişelerine yakın. Yaklaşık 6 saattir arabadayız. Allah rızası için sesimizi duyurun. Çoluk çocuk bayanlar var. 6 saattir hiçbir şey kımıldamıyor. Gözünüzü seveyim şurayı açtırın. Rica ediyorum, biliyorum çok yoğun çalışıyorsunuz ama burada da hastalar var" dedi.

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Kontrolden çıkan araç, halı sahaya daldı: 2 kişi yaralandı Kontrolden çıkan araç, halı sahaya daldı: 2 kişi yaralandı Zafer Havalimanı'ndan uçuşlar başlıyor Zafer Havalimanı'ndan uçuşlar başlıyor Basketbol Süper Ligi'nde son yarı finalist yarın İstanbul'da belli olacak Basketbol Süper Ligi'nde son yarı finalist yarın İstanbul'da belli olacak

Son Dakika Magazin Yolda mahsur kalan Şafak Sezer'in yardım çağrısı: 6 saattir buradayız - Son Dakika


Advertisement