Zerrin Özer, Azer Bülbül'ün şarkılarını yeniden seslendirdi - Son Dakika
Magazin

Zerrin Özer, Azer Bülbül'ün şarkılarını yeniden seslendirdi

Zerrin Özer, Azer Bülbül\'ün şarkılarını yeniden seslendirdi

Özer, NTV Radyo dinleyicileriyle yeni albümünün detaylarını ve neden çocuk sahibi olamadığını paylaştı.

25.01.2017 08:35  Güncelleme: 08:41

"AZER BÜLBÜL TANIŞAMADIĞIM ÇOK İYİ BİR ŞARKICIYDI"

Aynı şarkıyı hem rock hem de arabesk versiyonuyla söylediği "1 Şarkı 2 Zerrin" single'ını piyasaya çıkaran Zerrin Özer, akıllarda kalmış bir şarkı ararken Azer Bülbül'ün "Duygularım" adlı parçasına denk geldiğini paylaştı. "Şarkı bana o kadar dokundu ki, 'bunu rock yapalım' dedim" diyen Özer, arabesk versiyonu çıkarma fikrinin de Özgür Aras'tan çıktığını anlattı.

Şarkıcı, Azer Bülbül ile tanışma fırsatını yakalayamadığı için de çok üzgün olduğunu belirtti.

"TÜRKÇE MÜZİKLERİN BAZILARINI 'FAST FOOD' OLARAK GÖRÜYORUM"

Türk müzik piyasasında şarkılar çok hızlı tüketilip yenilendikleri için bazı şarkıları "fast food"a benzeten ünlü sanatçı, genelde Türkçe müzik dinlemediğini daha çok pop, jazz, blues ve rock merakından dolayı Tina Turner, Led Zeppelin gibi sanatçı ve gruplara kulak verdiğini açıkladı.

"DEMET AKALIN'I SEVİYORUM"

Demet Akalın'ı "son derece çalışkan, takipçi ve işine çok titizlikle yaklaşan biri" olarak tanımlayan Özer; Ayla Aslan, Emre Aydın, Duman ve Redd gibi grup ve sanatçıların da sesini ve müziklerini beğendiğini sözlerine ekledi.

"O KADAR ÇOK ÇALIŞTIM Kİ ÇOCUK SAHİBİ OLAMADIM"

Çocuğu olsaydı mesleğiyle istediği kadar ilgilenemeyeceğini açıklayan ünlü sanatçı, "Ben mükemmeliyetçi bir insanım. Çocuğum olsaydı ve onunla ilgilenemeseydim, çok üzülürdüm. O kadar çok çalıştım ki, çocuk sahibi olamadım" dedi.

"YENİ POP ALBÜM YAPACAĞIM"

Zerrin Özer; 18 Şubat tarihinde MOI Sahne'de, 21 Şubat'ta da Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda sahne alacağını açıklarken yeni bir pop albümünün yakında sevenleriyle buluşacağının müjdesini verdi

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Magazin Zerrin Özer, Azer Bülbül'ün şarkılarını yeniden seslendirdi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement