Melih Gökçek'e Sürpriz Davet - Son Dakika
Medya

Melih Gökçek'e Sürpriz Davet

Alem FM'de geçtiğimiz günlerde sosyal medyanın tüm gücünü seferber ederek, Gülben Ergen'i konuk almayı başaran Adem Metan'ın yeni hedefi Melih Gökçek oldu.

26.11.2015 19:48  Güncelleme: 19:51

Bu zamana kadar birçok ünlü ismi, siyaset ve sanat dünyasından önemli kişileri (Balçiçek İlter, Fatih Portakal, Turgay Güler, Ertem Şener, Mustafa Sarıgül ,Hadi Özışık, Serkan Kalemciler, Ersin Düzen ve Gülben Ergen vs. ) programında ağırlayan başarılı radyocu Adem METAN; yeni hedefi olarak sosyal medyada aktif bir kişi olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'i belirledi.

Alem FM'de sabah 06.45 – 09.00 saatleri arasında program yapan Adem Metan; kitlesine haberleri mizahi bir dille aktararak, gün boyu insanların pozitif kalmasını hedeflemektedir. Bu doğrultuda konuk seçimine özen gösteren başarılı radyocu; ''Melih Gökçek'i konuk almak istememizin özel bir anlamı var. Kendisiyle siyaset ve ticaretten uzak, huzur ikliminde bir sohbet gerçekleştirmeyi arzuluyorum. Şu an için konuk olarak geleceğine dair söz veremiyorum. Tam da bu noktada siz değerli dinleyicilerimden bu kampanyama twitlerinizle destek vermenizi rica ediyorum. Beni kırsa bile sizleri kıramaz'' dedi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in nasıl bir tepki vereceği ise merak konusu.


Melih Gökçek\'e Sürpriz Davet

Son Dakika Medya Melih Gökçek'e Sürpriz Davet - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement