Nihat Genç'ten Hükümete Atom Bombası Göndermesi - Son Dakika
Medya

Nihat Genç'ten Hükümete Atom Bombası Göndermesi

Nihat Genç\'ten Hükümete Atom Bombası Göndermesi

Ulusal Kanal'da gündemi değerlendiren Nihat Genç, hükümeti yerden yere vurdu.

23.07.2013 13:25  Güncelleme: 13:53

Hükümete yönelik sert tutumu ile tanınan Nihat Genç, Ulusal Kanal'da konuk olduğu programda çarpıcı ifadeler kullandı. Gündeme ilişkin soruları yanıtlayan Genç, hükümete yönelik eleştirileriniin dozajını zaman zaman artırdı.

"NEYE DOKUNDULARSA ZEHİRLEDİLER"

Çözüm sürecinden PYD'nin Suriye sınırına bayrak asmasına kadar birçok konuda açıklama yapan Genç, AK Parti hükümeti için "Tayyip Erdoğan'ın hükümetini mi yoksa on tane atom bombasını mı tercih edersiniz deseler, neredeyse on atom bombasını tercih eder hale geliyoruz. Bütün dini imgelerin sembollerin, duanın kendisini dahi kirlettiler. Bu topraklarda bir sürü insan var; Yunus gibi Mevlana gibi. Bunlar neye dokunduysa zehirlediler. Şu toprağın üstüne 20 tane atom bombası düşseydi bu kadar zarar veremezdi." dedi.

"ATOM BOMBASINI TERCİH EDERİM"

Tayyip Erdoğan hükümeti yerine 10 tane atom bombasını tercih edebileceğini belirten Genç sözlerine şöyle devam etti: "Müslüman değerleri öyle bir kullanıyorlar ki. Müslüman değerleri zehirden beter hale getiriyorlar. Adaleti, hukuku Müslümanlık adına yok sayıyorlar. Atom bombasından daha tehlikeli bir durumdayız. Tayyip Erdoğan'ın hükümetini mi yoksa on tane atom bombasını mı tercih edersiniz deseler, neredeyse on atom bombasını tercih eder hale geliyoruz."

Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Medya Nihat Genç'ten Hükümete Atom Bombası Göndermesi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement