Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Muradiye Şelalesi haberleri, Muradiye Şelalesi son dakika, son dakika Muradiye Şelalesi

Son Dakika Muradiye Şelalesi Haberleri

Son dakika Muradiye Şelalesi haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son muradiye şelalesi haberleri anında burada.


 • 21.11.2023 21 Kas 09:51 Van'da yoğun kar ve tipi nedeniyle 142 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor

  Van'da yoğun kar ve tipi nedeniyle 142 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor Van'da iki gündür etkili olan sağanak yağışın ardından kar yağışı başladı. Olumsuz hava koşulları nedeniyle ulaşımda aksamalar yaşanırken, 142 yerleşim biriminin yolu kapandı. Karla mücadele ekipleri çalışmalarına başladı.

 • 08.11.2023 08 Kas 15:26 Van'ın Muradiye ilçesinde 27 ton kapasiteli alabalık tesisi açıldı

  Van'ın Muradiye ilçesinde 27 ton kapasiteli alabalık tesisi açıldı Van'ın Muradiye ilçesinde yaşayan Rıdvan Karabalık, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumundan (TKDK) aldığı destekle 27 ton kapasiteli alabalık tesisi açtı. Su kaynaklarıyla öne çıkan ilçede alabalık üretimine elverişli bir yer olduğunu belirten Karabalık, tesisin çevre ilçelerin balık ihtiyacını karşılamayı hedeflediğini söyledi. Açılışa katılan davetliler, tesisin gezilerek bilgi aldı.

 • 06.08.2023 06 Ağu 11:10 Gençler, Seyahatsever Projesi ile Van'ın güzelliklerini keşfediyor

  Gençler, Seyahatsever Projesi ile Van'ın güzelliklerini keşfediyor Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından başlatılan Seyahatsever projesi kapsamında, yaz tatilinde gençlere ücretsiz konaklama imkanı sunuluyor. Van'ı tercih eden 498 genç, tarihi ve doğal güzellikleri gezip, tatilin keyfini çıkarıyor. Gençler, program sayesinde ülkenin dört bir yanında tatil yapma imkanı buluyor.

 • 02.08.2023 02 Ağu 09:13 Artvin, Van, Kayseri ve Bartın'da doğal sit alanları tescil edildi

  Artvin, Van, Kayseri ve Bartın'da doğal sit alanları tescil edildi Artvin'in Şavşat ilçesindeki Meydancık mevkisindeki 1, 2 ve 3. etap doğal sit alanları, Van'ın Muradiye ilçesindeki Muradiye Şelalesi, Kayseri'nin İncesu ve Hacılar ilçelerindeki Hürmetçi sazlığı, Bartın'ın Kurucaşile ilçesindeki Tekkeönü köyü 'kesin korunacak hassas alan' olarak tescil ve ilan edildi.

 • 02.08.2023 02 Ağu 04:15 Trabzon ve 4 İlde Doğal Sit Alanları Kesin Korunacak Hassas Alan İlan Edildi

  Trabzon ve 4 İlde Doğal Sit Alanları Kesin Korunacak Hassas Alan İlan Edildi Trabzon'un Düzköy ilçesindeki bazı taşınmazlar acele kamulaştırılırken, 4 ilde doğal sit alanı olarak kabul edilen bölgeler kesin korunacak hassas alan ilan edildi. Trabzon'un Düzköy ilçesine bağlı Orta Mahallesi'nde bulunan taşınmazlar, Küçük Sanayi Sitesi Projesi kapsamında acele kamulaştırılacak. Artvin'in Şavşat ilçesindeki Meydancık Mevkisi ve Van'ın Muradiye ilçesindeki Muradiye Şelalesi ile Bartın'ın Kurucaşile ilçesindeki Tekkeönü köyü ve Kayseri'nin İncesu ve Hacılar ilçelerinde bulunan Hürmetçi Sazlığı Öneri doğal sit alanları da kesin korunacak hassas alan olarak ilan edildi.

 • 22.07.2023 22 Tem 11:04 Aktivistlerden 'Van Gölü Kirlenmesin mavi kalsın Erciş il olsun' sloganı

  Aktivistlerden 'Van Gölü Kirlenmesin mavi kalsın Erciş il olsun' sloganı Van'da düzenlenen 'Van Denizi Yüzme Festivali' kapsamında Erciş'te mola veren aktivistler, 'Van Gölü kirlenmesin mavi kalsın, Erciş il olsun' sloganı attı. Festival, Van Gölü'nü tanıtmak ve turizme kazandırmak amacıyla düzenleniyor. Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili tarafından karşılanan aktivistlere, Erciş sahilinde ikramda bulunuldu. Van Gölü Aktivistleri Dernek Başkanı, Van Gölü'nün korunması ve Erciş'in il olması gerektiğini vurguladı. Aktivistler, sloganlar eşliğinde Tatvan'a doğru hareket etti.

 • 21.07.2023 21 Tem 11:09 Van'da Muradiye Şelalesi'nde su debisi azaldı

  Van'da Muradiye Şelalesi'nde su debisi azaldı Van'da yaşanan sıcaklıklar ve kuraklık nedeniyle Muradiye Şelalesi'nde su debisi önemli ölçüde azaldı. Van Gölü Havzası'nda birçok akarsu ve su kaynağı kuruma seviyesine geldi. Muradiye Şelalesi'nde su debisinin önceki yıllara göre düştüğü gözlemlendi. Aşırı kuraklık nedeniyle şelalenin devamında bulunan Bendimahi Çayı'nın bir kısmı tamamen kurudu. Bölgedeki akarsuların kuruması ve su kaynaklarının azalması endişe verici bir durum olarak değerlendiriliyor.

 • 04.07.2023 04 Tem 10:55 Van Gölü'nün saklı koyları ziyaretçilerini mest ediyor

  Van Gölü'nün saklı koyları ziyaretçilerini mest ediyor Van'ın Gevaş ilçesindeki koylar, el değmemiş doğası, masmavi denizi, kumsalı ve yeşiliyle ziyaretçilerini adeta mest ediyor. Van Gölü, dünyanın ve Türkiye'nin en büyük tuzlu ve sodalı gölü olma özelliğini taşıyor. Akdamar Adası, Çarpanak Adası, Muradiye Şelalesi ve Gevaş ilçesine bağlı koylar, görenleri hayran bırakıyor. Van Gölü üzerindeki ada ve yarım adalarda tarihi yapılar da bulunuyor. Eşsiz doğası, masmavi suyu, kumsalı ve yeşiliyle koylar, keşfedilmeyi bekliyor.

 • 16.06.2023 16 Haz 19:40 İranlı müzisyenler Van'da 'Aşk Ezgileri' konseri verdi

  İranlı müzisyenler Van'da 'Aşk Ezgileri' konseri verdi İranlı müzisyenlerden oluşan 'Sema Def Topluluğu' ekibi, Van'ın Muradiye ilçesi ve Muradiye Şelalesi'nde 'Aşk Ezgileri' konseri verdi. Muradiye Kaymakamlığı ve Belediyesi koordinasyonunda düzenlenen etkinlik kapsamında kentte gelen İranlı müzisyenler, Muradiye Şelalesi ve ilçe merkezindeki bir düğün salonunda sahne aldı. Müzisyenlerden Yalda Tighehsaz, konserin çok güzel geçtiğini ve Muradiye Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Melih Aydoğan'a teşekkür ettiğini söyledi. Konseri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Zorlu, İlçe Müftüsü Eyüp Babat, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Nurettin Yavrutürk ve vatandaşlar dinledi.

 • 24.05.2023 24 May 20:39 Başkaleli 330 öğrenci Van'ı gezdi

  Başkaleli 330 öğrenci Van'ı gezdi Başkaleli 330 öğrenci Van'ı gezdi Van'ın Başkale Kaymakamlığı ve belediyesi tarafından hayata geçirilen "Van'ın Tarihi ve Doğal Güzelliklerini Geziyorum" projesi ile ilçedeki başarılı 330 öğrenci Van'ın tarihi ve turistik yerlerini gezme imkanı buldu.

 • 24.05.2023 24 May 19:33 Başkale'de başarılı öğrencilere yönelik gezi programı düzenlendi

  Başkale'de başarılı öğrencilere yönelik gezi programı düzenlendi Van'ın Başkale ilçesinde, başarılı olan 330 öğrenciye yönelik gezi programı düzenlendi.

 • 13.05.2023 13 May 16:44 Muradiye Belediyesi Anneler Günü Programı Düzenledi

  Muradiye Belediyesi Anneler Günü Programı Düzenledi Muradiye Belediyesi tarafından Anneler Günü münasebetiyle Muradiye Şelalesinde müzik eşliğinde sabah kahvaltı ikramı ile başlayan programa Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Melih Aydoğan ve eşi Ceren Aydoğan katıldı. Şelalede kısa yürüyüşün ardından annelere canlı müzik sunumu yapıldı Muradiye Şelalesinde keyifli vakit geçirmeleri sağlandı. Program hatıra fotoğrafı çekimi ve hediye takdimi ile sona erdi.

 • 12.05.2023 12 May 18:35 Muradiye Şelalesi Sit Alanı Olarak Tescillendi

  Muradiye Şelalesi Sit Alanı Olarak Tescillendi Van'ın Muradiye ilçesinde bulunan Muradiye Şelalesi, Resmi Gazetede yayımlanan kararla Doğal Sit-Nitelikli Doğal Koruma Alanı ve Doğal Sit-Sürdürülebilir Koruma ve Kontrollü Kullanım Alanı olarak tescil edildi. Yerli ve yabancı birçok ziyaretçinin akınına uğrayan Muradiye Şelalesi'nin tescil edilmesi Muradiye halkı tarafından memnuniyetle karşılandı.

 • 01.05.2023 01 May 20:08 Muradiye Şelalesi Vanda ziyaretçi akınına uğradı

  Muradiye Şelalesi Vanda ziyaretçi akınına uğradı Vanda ilkbaharda doğası canlanan Muradiye Şelalesi, hafta sonu ve 1 Mayıs tatili nedeniyle ziyaretçi yoğunluğu yaşadı. Yerli ve yabancı turistler, Bendimahi Çayı üzerindeki 20 metre yükseklikten akan suyu ve manzarayı cep telefonlarıyla görüntülemeye çalıştı. Piknik yapmak isteyenler için de uygun alanlar bulunuyor.

 • 24.04.2023 24 Nis 09:49 Vanda Yezidi Şelalesi kurumaya başladı

  Vanda Yezidi Şelalesi kurumaya başladı Van'ın Muradiye ilçesinde bulunan ve yılda sadece bir ay akan Yaşar Kemal (Yezidi) Şelalesi, küresel ısınmadan dolayı bu yıl erken kurumaya başladı. Su debisi düşük olan ve 40 metre yükseklikten akan şelale, yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekiyor.

 • 23.04.2023 23 Nis 21:32 Van'daki Muradiye Şelalesi ve Akdamar Adası Bayramın Son Gününde Yoğunluk Yaşadı

  Van'daki Muradiye Şelalesi ve Akdamar Adası Bayramın Son Gününde Yoğunluk Yaşadı Muradiye Şelalesi ve Akdamar Adası, badem ağaçlarının çiçekleriyle süslenen ve ziyaretçilerin ilgi gösterdiği doğal güzellikler arasında yer alıyor. Ziyaretçiler, şelalenin sunduğu eşsiz güzellikler ve adanın karlı Artos Dağıyla bütünleşen manzarasının keyfini çıkardı ve stres atıp fotoğraf çektirdi.

 • 19.04.2023 19 Nis 11:11 Yağışlar Muradiye Şelalesi'nin debisini yükseltti

  Yağışlar Muradiye Şelalesi'nin debisini yükseltti Van'da son günlerde etkili olan sağanak ile yüksek kesimlerdeki karların erimesiyle Muradiye Şelalesi'nin debisi arttı.

 • 15.03.2023 15 Mar 17:05 Muradiye Şelalesi karların erimesiyle daha coşkulu akmaya başladı

  Muradiye Şelalesi karların erimesiyle daha coşkulu akmaya başladı Van'da karların erimeye başlamasıyla debisi yükselen Muradiye Şelalesi daha coşkulu akıyor.

 • 06.02.2023 06 Şub 12:20 Kısmen donan Muradiye Şelalesi'ne yoğun ilgi

  Kısmen donan Muradiye Şelalesi'ne yoğun ilgi Kısmen donan Muradiye Şelalesi'ne yoğun ilgiVAN Van'ın Muradiye ilçesinde bulunan Muradiye Şelalesi, kısmen donan görüntüsüyle fotoğraf tutkunları başta olmak üzere her kesimden yoğun ilgi görüyor.

 • 05.02.2023 05 Şub 16:39 Vangölü Aktivistleri Derneği üyeleri ve doğaseverler Van Gölü'nde yüzdü

  Vangölü Aktivistleri Derneği üyeleri ve doğaseverler Van Gölü'nde yüzdü Vangölü Aktivistleri Derneği üyeleri ile doğaseverler, Van Gölü çevresinin korunmasına katkı sağlamak ve kış turizmine dikkati çekmek amacıyla, dondurucu soğukta gölde yüzdü.

 • 04.02.2023 04 Şub 17:14 Vangölü Aktivistleri Derneği üyeleri, dondurucu soğukta Muradiye Şelalesi'nin sularında yüzdü

  Vangölü Aktivistleri Derneği üyeleri, dondurucu soğukta Muradiye Şelalesi'nin sularında yüzdü Vangölü Aktivistleri Derneği üyeleri, soğuk hava nedeniyle kısmen donan Muradiye Şelalesi'nin döküldüğü alanda yüzdü.

 • 04.02.2023 04 Şub 15:49 Aktivistler bölgenin kış turizmine dikkat çekmek için eksi 15 derece dondurucu suya girdiler

  Aktivistler bölgenin kış turizmine dikkat çekmek için eksi 15 derece dondurucu suya girdiler Aktivistler bölgenin kış turizmine dikkat çekmek için eksi 15 derece dondurucu suya girdiler Van'ın kış turizmine dikkat çekmek için hava sıcaklığının eksi 15 dereceyi gördüğü bölgede Van Gölü Aktivistleri Derneği üyeleri, kısmen donan şelaleye girerek eğlenceli dakikalar geçirdi.

 • 04.02.2023 04 Şub 15:49 Aktivistler bölgenin kış turizmine dikkat çekmek için eksi 15 derece dondurucu suya girdiler

  Aktivistler bölgenin kış turizmine dikkat çekmek için eksi 15 derece dondurucu suya girdiler Aktivistler bölgenin kış turizmine dikkat çekmek için eksi 15 derece dondurucu suya girdiler Van'ın kış turizmine dikkat çekmek için hava sıcaklığının eksi 15 dereceyi gördüğü bölgede Van Gölü Aktivistleri Derneği üyeleri, kısmen donan şelaleye girerek eğlenceli dakikalar geçirdi.

 • 04.02.2023 04 Şub 15:48 KISMEN DONAN MURADİYE ŞELALESİ'NDE YÜZDÜLER

  KISMEN DONAN MURADİYE ŞELALESİ'NDE YÜZDÜLER VAN'ın kış turizmine dikkat çekmek isteyen 50 kişilik grup, bu yıl 4'üncüsünü düzenledikleri 'Kış Yüzme Şenliği'nde, kısmen donan Muradiye Şelalesi'nin döküldüğü noktada buz gibi suda yüzüp, halay çekerek eğlendi.

 • 30.01.2023 30 Oca 10:00 Batman'dan gelip Bitlis'te karın sefasını sürdüler

  Batman'dan gelip Bitlis'te karın sefasını sürdüler - Batman'dan gelip Bitlis'te karın sefasını sürdüler Batman'dan Bitlis'in Ahlat ilçesine gelen gezgin grubu yağan karın sefasını sürdü.

 • 19.01.2023 19 Oca 12:51 Muradiye Şelalesi gece görüntülendi

  Muradiye Şelalesi gece görüntülendi Her yıl bu tarihlerde büyük bölümü buzla kaplanan Van'ın Muradiye ilçesindeki Muradiye Şelalesi de hava sıcaklığının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesinin etkilerini taşıyor.

 • 22.12.2022 22 Ara 23:19 Vali Balcı Muradiye'de incelemelerde bulundu

  Vali Balcı Muradiye'de incelemelerde bulundu Van Valisi Ozan Balcı, Muradiye ilçesini ziyaret ederek Kaymakam Melih Aydoğan'dan brifing aldı.

 • 06.12.2022 06 Ara 12:25 Muradiye Şelalesi'nde sonbahar güzelliği

  Muradiye Şelalesi'nde sonbahar güzelliği Muradiye Şelalesi'nde sonbahar güzelliği Van'da doğal güzelliğiyle her mevsim görsel şölen sunan Muradiye Şelalesi, sonbahar ile birlikte seyrine doyumsuz bir güzellik oluşturuyor.

 • 07.11.2022 07 Kas 12:44 Muradiye Şelalesi bugünlerde fotoğraf tutkunlarının gözdesi oldu

  Muradiye Şelalesi bugünlerde fotoğraf tutkunlarının gözdesi oldu Van'da yılın her döneminde farklı güzelliğe bürünen Muradiye Şelalesi, bugünlerde doğaseverler ve fotoğraf tutkunlarının en çok ziyaret ettiği yerlerin başında geliyor.

 • 28.10.2022 28 Eki 10:20 Van Büyükşehir Belediyesi 5 ayda 75 bin kadını gezdirdi

  Van Büyükşehir Belediyesi 5 ayda 75 bin kadını gezdirdi Van Büyükşehir Belediyesi, '50 Bin Kadınımızı Van'ımızın Tarihi ve Doğal Güzellikleriyle Buluşturuyoruz' projesi çerçevesinde 5 ayda 75 bin kadını kentin tarihi ve ören yerleriyle buluşturdu.

 • 16.09.2022 16 Eyl 11:52 Van'da belediyenin organizasyonuyla 50 bin kadın doğal ve tarihi yerleri gezdi

  Van'da belediyenin organizasyonuyla 50 bin kadın doğal ve tarihi yerleri gezdi Van Büyükşehir Belediyesi, kadınların sosyalleşmesini sağlamak amacıyla 3 ayda 50 bin kadına kentin tarihi mekanları ve doğal güzelliklerinin bulunduğu alanları gezdirdi.

 • 28.08.2022 28 Ağu 18:13 Kaymakam Aydoğan ilçedeki turistlik mekânları ziyaret etti

  Kaymakam Aydoğan ilçedeki turistlik mekânları ziyaret etti Van Muradiye Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Melih Aydoğan ilçede bulunan turistik mekanları ziyaret etti.

 • 14.08.2022 14 Ağu 19:30 Muradiye Şelalesi'ne yoğun ilgi

  Muradiye Şelalesi'ne yoğun ilgi Muradiye Şelalesi'ne yoğun ilgiVAN Van'ın Muradiye ilçesinde bulunan ve her mevsim ziyaretçilerin akınına uğrayan Muradiye Şelalesi'nde hafta sonu nedeniyle büyük yoğunluk yaşandı.

 • 04.08.2022 04 Ağu 16:11 Muradiye'de Kızılay gönüllülerine müzik eğitimi veriliyor

  Muradiye'de Kızılay gönüllülerine müzik eğitimi veriliyor Van'ın Muradiye ilçesinde Kızılay gönülleri, kurslara katılarak bağlama, keman, gitar ve piyano eğitimleri alıyor.

 • 21.07.2022 21 Tem 11:29 VAN'DA IRAKLI TURİST YOĞUNLUĞU

  VAN'DA IRAKLI TURİST YOĞUNLUĞU YOĞUN olarak İranlı turistleri ağırlayan Van, artık Iraklı turistleri de ağırlıyor.

 • 20.07.2022 20 Tem 17:08 5 bin kadın kentin tarihi ve doğal güzellikleriyle buluşturuldu

  5 bin kadın kentin tarihi ve doğal güzellikleriyle buluşturuldu Van Büyükşehir Belediyesi, sosyal sorumluluk projesi kapsamında şu ana kadar 5 bin kadını kentin tarihi ve doğal güzellikleriyle buluşturdu.

 • 20.07.2022 20 Tem 11:00 Bayramda Akdamar Adası ve ören yerlerine ziyaretçi akını yaşandı

  Bayramda Akdamar Adası ve ören yerlerine ziyaretçi akını yaşandı Bayramda Akdamar Adası ve ören yerlerine ziyaretçi akını yaşandı 20 binin üzerinde yerli ve yabancı turist Akdamar Adası'nı ziyaret ettiVAN – Van'da 9 günlük Kurban Bayramı tatilinde 20 binin üzerinde yerli ve yabancı turist, Akdamar Adası ve kentteki ören yerlerini ziyaret etti.

 • 05.07.2022 05 Tem 15:45 Van Büyükşehir Belediyesinin kültür gezileri devam ediyor

  Van Büyükşehir Belediyesinin kültür gezileri devam ediyor Van Büyükşehir Belediyesinin kadınlara yönelik kültür etkinlikleri devam ediyor.

 • 05.07.2022 05 Tem 10:25 Van Büyükşehir Belediyesinin kadın gezileri sürüyor

  Van Büyükşehir Belediyesinin kadın gezileri sürüyor Van Büyükşehir Belediyesinin hayata geçirdiği "Vanlı Kadınları Doğal Güzellikler ile Buluşturuyoruz' projesi bünyesinde kadınlar tarihi ve doğal güzellikleri gezmeye devam ediyor.

 • 28.06.2022 28 Haz 13:16 Vanlı 400 kadın kentin tarihi ve doğal mekanlarını gezdi

  Vanlı 400 kadın kentin tarihi ve doğal mekanlarını gezdi Van'da düzenlenen etkinlikte 400 kadın, kentin tarihi ve doğal mekanlarını gezdi.

 • 28.06.2022 28 Haz 11:20 Vanlı kadınların ilk rotası Muradiye Şelalesi oldu

  Vanlı kadınların ilk rotası Muradiye Şelalesi oldu Van Büyükşehir Belediyesinin 'Vanlı Kadınları Doğal Güzellikler ile Buluşturuyoruz' projesi çerçevesinde kadınlar kentin tarihi ve doğal mekanlarını geziyor.

 • 27.06.2022 27 Haz 14:25 50 bin kadın kentin tarihi mekanlarıyla buluşturulacak

  50 bin kadın kentin tarihi mekanlarıyla buluşturulacak Projesinin tanıtımına katılan kadınlardan görüntüler Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ozan Balcı'nın konuşması Van'da 50 bin kadın kentin tarihi mekanlarıyla buluşturulacak VAN - Van Büyükşehir Belediyesi, 50 bin kadına kentin tarihi mekanları ve doğal güzelliklerinin bulunduğu...

 • 27.06.2022 27 Haz 13:59 50 bin kadın Van'ın güzelliklerini keşfedecek

  50 bin kadın Van'ın güzelliklerini keşfedecek 50 bin kadın Van'ın güzelliklerini keşfedecek Van Büyükşehir Belediyesi tarafından yaz ayları boyunca kadınlara yönelik düzenlenecek olan gezi programında 50 bin kadın kentin güzelliklerini yeniden keşfedecek.

 • 24.06.2022 24 Haz 09:24 Öğrenciler Muradiye Şelalesi gezisinde doyasıya eğlendi

  Öğrenciler Muradiye Şelalesi gezisinde doyasıya eğlendi Van Büyükşehir Belediyesi; ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerine yönelik başlatmış olduğu gezi programlarını sürdürüyor.

 • 16.06.2022 16 Haz 20:34 Tuşba Belediyesi'nden, sınava girecek öğrencilere motivasyon gezisi

  Tuşba Belediyesi'nden, sınava girecek öğrencilere motivasyon gezisi Van'ın merkez Tuşba Belediyesi, eğitime destek amacıyla ücretsiz olarak açmış olduğu Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) kursuna katılan öğrencilerine yönelik motivasyon gezisi düzenledi.

 • 09.06.2022 09 Haz 12:55 Yurt dışından gelen gençler Van Gölü kıyısında temizlik yaptı

  Yurt dışından gelen gençler Van Gölü kıyısında temizlik yaptı Van Valiliği AB Proje ve Koordinasyon Merkezi tarafından yürütülen "Gençler için Yeni Tarım Yöntemleri" projesi çerçevesinde değişik ülkelerden Van'a gelen gençler Van Gölü kıyısında çevre temizliği yaptı.

 • 27.05.2022 27 May 10:50 İmamoğlu Van Muradiye'de: "Dilimiz, Yaşam Biçimimiz, Etnik Kökenimiz Ne Olursa Olsun Birbirimizle Yaşamanın Ne Kadar Büyük Mutluluk Olduğunu...

  İmamoğlu Van Muradiye'de: 'Dilimiz, Yaşam Biçimimiz, Etnik Kökenimiz Ne Olursa Olsun Birbirimizle Yaşamanın Ne Kadar Büyük Mutluluk Olduğunu... İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP Belediye Başkanları Çalıştayı için bulunduğu Van’ın Muradiye ilçesinde; “Memleketin her toprağı, her yeri çok güzel. İnsanı da çok güzel. Dilimiz, yaşam biçimimiz, etnik kökenimiz ne olursa olsun birbirimizle yaşamanın ne kadar büyük bir gurur ve mutluluk olduğunu hissedebilsek, bunun tam tersini ifade etmeye çalışan bazı kişilere de buradan bir söz göndereyim: Bu memleketin güzelliği işte bu” dedi.

 • 27.05.2022 27 May 00:59 İBB Başkanı İmamoğlu, Van'da caminin temel atma törenine katıldı

  İBB Başkanı İmamoğlu, Van'da caminin temel atma törenine katıldı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Van'ın Muradiye ilçesinde yapılacak olan Hacı Memduh Erdoğan Camisi'nin temel atma törenine katıldı.

 • 26.05.2022 26 May 15:38 İMAMOĞLU, VAN'DA CAMİ TEMELİ ATIP, ŞELALEYİ GEZDİ

  İMAMOĞLU, VAN'DA CAMİ TEMELİ ATIP, ŞELALEYİ GEZDİ İSTANBUL Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Van'ın Muradiye ilçesinde yapımına başlanan Hacı Memduh Erdoğan Camii'nin temelini attı.

 • 26.05.2022 26 May 15:03 İBB Başkanı İmamoğlu, Van'da bir caminin temel atma törenine katıldı

  İBB Başkanı İmamoğlu, Van'da bir caminin temel atma törenine katıldı İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Van'ın Muradiye ilçesinde bir caminin temel atma törenine katıldı.

Advertisement