AK Parti Adayından Bedava Köfte Ekmek - Son Dakika
Politika

AK Parti Adayından Bedava Köfte Ekmek

AK Parti Adayından Bedava Köfte Ekmek

Ak Parti Balıkesir 1. sıra milletvekili adayı Av. Mahmut Poyrazlı, Edremit’te pazar yerinde vatandaşa köfte ekmek dağıttı.

29.04.2015 18:10

Ak Parti Balıkesir 1. sıra milletvekili adayı Av. Mahmut Poyrazlı, Edremit'te pazar yerinde vatandaşa köfte ekmek dağıttı. Poyrazlı, "Cumhurbaşkanımızın koyduğu hedefe kilitlendik. Hedefimiz meclise 400 milletvekili sokabilmek. Balıkesir'den de buna en büyük desteği vermek için çalışıyoruz. En 6 milletvekili çıkarmamamız için hiç bir engel yok. Halkımız bize güveniyor. Bizde halkımızın hizmetkarı olacağız" dedi

Mahmut Poyrazlı, AK Parti İlçe Başkanı İsmail Doğdu ve partililerle birlikte pazarı gezip esnafı ve vatandaşı dinledi.

Halka köfte ekmek dağıtan Poyrazlı, "Geçen hafta start verdiğimiz seçim çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. İl ve ilçelerimizi en ücra köşesine kadar karış karış geziyoruz. İl başkanlığım döneminde de halkımızla beraberdik. Şimdi yine yollardayız. Bugün Edremitli vatandaşlarımız ile kucaklaşıyoruz. Balıkesir merkez başta olmak üzere Edremit'in yanı sıra Savaştepe, İvrindi, Balya, Sındırgı, Bigadiç, Gönen, Bandırma'da bize olan ilginin her gün arttığını görüyoruz. İnsanlarımız boş vaatleri gördükçe AK Parti'ye daha çok sahip çıkıyor. Daha önceden milletvekillerini 5 yılda bir görüyorlardı. Vatandaşımız AK Parti'nin her zaman yanlarında olduğunu larını biliyor. 7 Haziranda inşaallah hayırlı bir seçim gerçekleştireceğiz. Darbe anayasasından kurtulup sivil bir anayasa yapmak bize nasip olacak inşallah. Bizler cumhurbaşkanımızın hedefine kilitlendik. 400 milletvekili hedefine en yüksek katkı sağlamak için sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmama gayretindeyiz. Balıkesir'de 4 milletvekilimiz var şu anda. Biz inşallah 6-7 milletvekili çıkarma gayretindeyiz. Biz buna inanıyoruz, teşkilatlarımız da inanıyor. İnşallah seçimler memleket için hayırlı olur. 8 adayımızla gece gündüz demeden çalışıyoruz. Her vatandaşımız elini sıkacak, derdini dinleyeceğiz. Hedefimiz 2023" dedi.

Poyrazlı'ya vatandaşların ilgisi büyük oldu. - BALIKESİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika AK Parti Adayından Bedava Köfte Ekmek - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (1)

  • hırsızdüşmanı: Tabi hava sıcak kömür dağıtamadınız böyle göz boyamaya çalışıyorsunuz 0 0 Yanıtla

Advertisement