AK Parti Çorum Milletvekili Yusuf Ahlatcı, İskilip ilçesinde incelemelerde bulundu - Son Dakika
Politika

AK Parti Çorum Milletvekili Yusuf Ahlatcı, İskilip ilçesinde incelemelerde bulundu

AK Parti Çorum Milletvekili Yusuf Ahlatcı, İskilip ilçesinde incelemelerde bulundu

AK Parti Çorum Milletvekili Yusuf Ahlatcı, İskilip ilçesinde teşkilat çalışmaları hakkında bilgi aldı ve partililerle bir araya geldi. Daha sonra İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük'ü ziyaret eden Ahlatcı, belediye çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ziyarete AK Parti Çorum İl Başkanı Murat Günay da katıldı.

01.08.2023 22:55
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

AK Parti Çorum Milletvekili Yusuf Ahlatcı, İskilip ilçesinde incelemelerde bulundu.

İlk olarak AK Parti İskilip İlçe Başkanı Yusuf Kaya'yı ziyaret eden Ahlatcı, burada teşkilat çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Ahlatcı daha sonra partililerle bir araya gelerek, öneri ve taleplerini dinledi.

Ardından İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük'ü ziyaret eden Ahlatcı, burada belediye çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Ziyarete AK Parti Çorum İl Başkanı Murat Günay da katıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Politika AK Parti Çorum Milletvekili Yusuf Ahlatcı, İskilip ilçesinde incelemelerde bulundu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • İsrail Ordu Sözcüsü'nün ekibinde istifa dalgası
  06:57 İsrail Ordu Sözcüsü'nün ekibinde istifa dalgası

  İsrail'in Gazze Şeridi'nde sürdürdüğü savaş nedeniyle İsrail Ordu Sözcüsü Daniel Hagari'nin ekibinde istifa dalgası yaşandı. İstifa edenler arasında İsrail Ordusunun Yabancı Basın Sözcüsü Richard Hecht de bulunuyor. İsrail'in Gazze'ye düzenlediği saldırılarda binlerce Filistinli öldü ve yaralandı, sivil altyapı da tahrip edildi.

 • Çanakkale'de 13 düzensiz göçmen yakalandı
  02:03 Çanakkale'de 13 düzensiz göçmen yakalandı

  Çanakkale'nin Gelibolu ilçesine yasa dışı yollardan girdiği belirlenen 13 düzensiz göçmen, ilçe emniyet müdürlüğü ekipleri tarafından yakalandı. Operasyonda, göçmenlerden birinin kasten yaralama suçundan arandığı tespit edildi. Yakalanan düzensiz göçmenlerden 12'si Ayvacık ilçesindeki Yabancıları Geri Gönderme Merkezine teslim edildi.

 • Haiti'de Silahlı Çeteler Hapishaneyi Basarak Binlerce Mahkumu Serbest Bıraktı
  01:45 Haiti'de Silahlı Çeteler Hapishaneyi Basarak Binlerce Mahkumu Serbest Bıraktı

  Haiti'nin başkenti Port-Au Prince'te silahlı çeteler, başlıca hapishaneyi basarak binlerce mahkumu serbest bıraktı. Firar eden mahkumlar arasında, Haiti Cumhurbaşkanı Jovenel Moise'nin öldürülmesiyle suçlanan çete üyeleri de bulunuyor. Haiti'deki şiddet olayları son yıllarda artış göstermiş olup, çeteler başkentin büyük bir kısmını kontrol altında tutuyor. Bu olaylar sonucunda dört polis memuru öldü, beş kişi yaralandı. Haiti'de çete şiddeti nedeniyle son bir yılda 8400'den fazla kişi hayatını kaybetti.

 • İskeçe Şehir Sempozyumu düzenlendi
  01:39 İskeçe Şehir Sempozyumu düzenlendi

  Batı Trakya'da, İskeçe Müftülüğü tarafından düzenlenen İskeçe Şehir Sempozyumu'nda İskeçe'nin siyasi tarihi, gelenek ve görenekler, eğitim, dini kurumlar ve Osmanlı dönemine ait mezar taşları gibi konular ele alındı. Sempozyuma Türkiye'nin Gümülcine Başkonsolosu, İskeçe Müftüsü, Türk azınlık temsilcileri ve soydaşlar katıldı. Yapılan sunumlar kitaplaştırılacak ve şehrin önemine vurgu yapan konulara yoğun ilgi gösterildi.


Advertisement