AK Parti Seçimlere Sıkı Hazırlanıyor - Son Dakika
Politika

AK Parti Seçimlere Sıkı Hazırlanıyor

AK Parti Seçimlere Sıkı Hazırlanıyor

AK Parti Düzce Teşkilatlarında 2019 seçimleri öncesinde istişare toplantı düzenlendi.

14.04.2018 20:45
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

AK Parti Düzce Teşkilatlarında 2019 seçimleri öncesinde istişare toplantı düzenlendi.

Toplantıya AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Bülent Yağmur, İl Başkanı Vekili Okan Acar, Kadın Kolları Başkan Vekili Yeliz Yakallıoğlu, Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Sert, ilçe başkanları, seçim kurulu üyeleri ve partinin seçim işleri başkanları katıldı.

AK Parti Düzce İl Başkan Vekili Okan Acar, Düzce'nin 2001 yılından bu yana Düzce'nin AK Partiye her zaman destek verdiğini belirterek sözü AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Bülent Yağmur'a bıraktı.

Slayt eşliğinde yapılacak olan seçim çalışmaları hakkında bilgiler veren Yağmur, " Parti olarak 2019 seçim süreçlerini daha iyi yapabilmek adına böylesi toplantıları organize ediyoruz. Seçim güvenliği ve seçim ittifakı ile ilgili kanun meclisten geçti. Artık 2019 seçim sürecine girildi ve teşkilatların bu sürece çok sıkı bir şekilde hazırlanması gerekiyor" diye konuştu.

Konuşmanın ardından AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Bülent Yağmur, slaytlar eşliğinde tüm maddeleri açıkladı. - DÜZCE

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika AK Parti Seçimlere Sıkı Hazırlanıyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • CHP Milletvekili: Ücretsiz toplu taşıma izdihamı yoksulluğun geldiği noktayı gösteriyor
  11:39 CHP Milletvekili: Ücretsiz toplu taşıma izdihamı yoksulluğun geldiği noktayı gösteriyor

  CHP Bolu Milletvekili Türker Ateş, uzun bayram tatilinde İstanbul'da yaşanan ücretsiz toplu taşıma izdihamının ülkede yoksulluğun geldiği noktayı gösterdiğine dikkat çekerek, 'Makyajlı TÜİK verilerine göre bile 10 aileden 6'sı tatile gidemediği gibi 10 kişiden 4'ü de kendi gençliğinde ailesinin bu konudaki imkanlarına artık sahip değil. Zamanında ailesiyle tatile çıkabilmiş vatandaş, şimdi çocuğunu ancak semt dışında gezdirebiliyor. Yoksulluk döngüsü ve yayılımını kıracak sosyal politikalara ihtiyaç var' dedi.

 • AYM, terör suçlarından tutuklu veya hükümlülere 'tek tip kıyafet' zorunluluğunu iptal etti
  11:39 AYM, terör suçlarından tutuklu veya hükümlülere 'tek tip kıyafet' zorunluluğunu iptal etti

  Anayasa Mahkemesi (AYM), terör suçlarından tutuklu veya hükümlülere 'tek tip kıyafet' zorunluluğu getiren yasa hükmünü Anayasa'ya aykırı bularak iptal etti. AYM'nin gerekçeli kararında, kişisel özerklik ve kişinin maddi ve manevi varlığının korunması ve geliştirilmesi hakkının sınırlanmasının Anayasa'nın 17. maddesine aykırı olduğu belirtildi. Ayrıca, duruşma düzeninin korunması amacıyla getirilen sınırlamanın ölçülü olmadığı ve mevcut kanun hükümlerinin yeterli olduğu vurgulandı.

 • Karamollaoğlu: İslam dünyası Gazze sınavında sınıfta kaldı
  11:39 Karamollaoğlu: İslam dünyası Gazze sınavında sınıfta kaldı

  Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Saadet-Gelecek Partisi ortak grup toplantısında; İsrail'in Filistin'e yönelik saldırılarını eleştirerek, "İslam dünyası da Gazze sınavında sınıfta kalmıştır. Cemil Meriç’in de ifadesiyle; 'Zulmün olduğu yerde, tarafsızlık namussuzluktur’. Şimdi İran ve son perde olarak Türkiye’mizde de çevirmek istiyorlar. Bu tuzağa hiç kimse bir daha düşmemelidir. Ankara’nın, Tahran’ın, Bağdat ve Şam’ın bir araya gelmesi mümkündür ve bu sadece bir tercih değil artık zorunluluktur. Bu konuda da ülkemize büyük sorumluluklar düşmektedir” dedi. 31 Mart yerel seçimlerini de değerlendiren Karamollaoğlu, "Artık yeni bir dönem başlamıştır. Bugünden sonra bizler açısından zaman ve zemin hiç olmadığı kadar müsaittir. Milli görüşe duyulan ihtiyaç ise her zamankinden fazladır" diye konuştu.

 • Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, Belediye Meclisi Üyeleri ve Muhtarlarla Bir Araya Geldi
  11:37 Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, Belediye Meclisi Üyeleri ve Muhtarlarla Bir Araya Geldi

  Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, belediye ve ilçe kurum müdürleri ile bir araya gelerek birlikte çalışma ve hizmet etme vurgusu yaptı.

 • Akdeniz Belediye Başkanı Hoşyar Sarıyıldız, Dünya Romanlar Günü etkinliğine katıldı
  11:37 Akdeniz Belediye Başkanı Hoşyar Sarıyıldız, Dünya Romanlar Günü etkinliğine katıldı

  Akdeniz Belediye Başkanı Hoşyar Sarıyıldız, Akdeniz Roman Dernekleri Federasyonu'nun düzenlediği etkinlikte Roman vatandaşlara hitap etti ve sorunlarının çözümü için görev ve sorumluluk almaya hazır olduklarını belirtti.

 • Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç, ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor
  11:33 Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç, ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor

  Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç, toplumun her kesiminden gelen ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Dinç, ziyaretlerde birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, hizmete odaklandıklarını belirtti ve tebriklerini ileten herkese teşekkür etti.

 • Yeni Belediye Başkanları Şaşırtıcı Borç Tablolarıyla Karşılaşıyor
  11:32 Yeni Belediye Başkanları Şaşırtıcı Borç Tablolarıyla Karşılaşıyor

  31 Mart seçimlerinde Trabzon'un Ortahisar ilçesinden belediye başkanı seçilen CHP'li Ahmet Kaya belediyenin mali tablosunu değerlendiren bir konuşma yaptı. Kaya, "Bu rakamlarla karşılaşınca 3 gün baş ağrısı çektim. 3 gün boyunca baş ağrısından uyuyamadım çünkü soru önergemizde bize verilen borç miktarı 110 milyon TL civarındaydı. Ama az önce sizler de duydunuz, 800 milyon gibi devasa bir borç yüküyle karşı karşıyayız" dedi.

 • MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy: 2 Haziran'da Pınarbaşı'nda zafer MHP'nin olacak
  11:30 MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy: 2 Haziran'da Pınarbaşı'nda zafer MHP'nin olacak

  MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, 2 Haziran'da yapılacak seçimde MHP'nin zafer kazanacağını belirterek, Pınarbaşı ilçesinde Türk bayrağını ve Üç Hilal'i dalgalandırmaya devam edeceklerini söyledi. Ersoy, Pınarbaşı'nın PKK saldırısına uğradığını ve CHP'nin DEM ile işbirliği yapmasını sorguladı. Liderleri Devlet Bahçeli'nin işaret verdiğini belirten Ersoy, Pınarbaşı'nda zafer için birleşmeye davet etti.

 • Kemalpaşa Belediye Meclisi 2024-2029 dönemi toplantısı yapıldı
  11:28 Kemalpaşa Belediye Meclisi 2024-2029 dönemi toplantısı yapıldı

  Kemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Türkmen'in yönetiminde 2024-2029 döneminin ilk Belediye Meclisi toplantısı yapıldı. Başkan Türkmen, Kemalpaşa halkının verdiği göreve layık olmak için çalışacaklarını ve hizmetlerini gerçekleştireceklerini belirtti.

 • Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, Hemşehrileriyle Dost Olacak
  11:25 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, Hemşehrileriyle Dost Olacak

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, Şairler Tepesi'nde düzenlenen 'Basın ve Medya Buluşması' programında yaptığı konuşmada, tüm çalışma arkadaşlarıyla birlikte hemşehrilerinin gönüllerine girmek için yoğun gayret göstereceklerini belirtti. Görgel, yeni Kahramanmaraş'ın imarı ve inşası için tüm kurum ve kuruluşlarla koordineli bir şekilde çalışacaklarını ifade etti.

 • Tokat'ta Futbolcu Öğretmen Belediye Başkanı Seçildi
  11:24 Tokat'ta Futbolcu Öğretmen Belediye Başkanı Seçildi

  Tokat'ta uzun yıllar futbol oynayan ve öğretmenlik yapan Ergül Ünal, gençlerin desteğiyle Reşadiye Belediye Başkanı seçildi. Başkan Ünal, sporculara destek vermek için başkan olduğunu belirtti.


Advertisement