AK Partili başkanın "Çoban bile olamaz" dediği Yeniden Refahlı aday seçimi kazanınca kepenek giyip dolaştı - Son Dakika
Politika

AK Partili başkanın "Çoban bile olamaz" dediği Yeniden Refahlı aday seçimi kazanınca kepenek giyip dolaştı

AK Partili Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'in "Ondan çoban bile olmaz" dediği Yeniden Refah Partisi'nden Aziziye Belediye Başkanı seçilen Emrullah Akpunar, seçimi kazanmasının ardından kepenek giyerek ilçede tur attı. Akpunar, "Çoban burada kibir abideleri nerede" dedi.

02.04.2024 08:16  Güncelleme: 08:20
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

AK Parti Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, seçim propaganda döneminde isim vermeden Yeniden Refah Partisi (YRP) Aziziye Belediye Başkan Adayı Emrullah Akpunar için bir televizyon programında "O arkadaşımızdan belediye başkanı olmaz, çoban bile olmaz" demişti.

AKPUNAR SÖZ VERMİŞTİ

Sekmen'in ifadelerinin ardından konuşan Emrullah Akpunar, seçilmesi halinde ilçede çoban kıyafeti ile tur atacağını dile getirmişti.

AK Partili başkanın 'Çoban bile olamaz' dediği Yeniden Refahlı aday seçimi kazanınca kepenek giyip dolaştı

SONUÇLAR AÇIKLANINCA HAREKETE GEÇTİ

Sandık sonuçlarının açıklanması ile birlikte Aziziye'de yarışı önde götüren Emrullah Akpunar, çoban kıyafeti kepenek giyerek taraftarlarıyla birlikte ilçe sokaklarında tur attı.

AK Partili başkanın 'Çoban bile olamaz' dediği Yeniden Refahlı aday seçimi kazanınca kepenek giyip dolaştı

"ÇOBAN BURADA KİBİR ABİDELERİ NEREDE"

Akpunar, "Çoban burada kibir abideleri nerede" dedi. Ezurum'un merkez ilçelerinden olan Aziziye'yi 20 yıldır AK Partili belediye başkan adayları yönetiyordu.

AK Partili başkanın "Çoban bile olamaz" dediği Yeniden Refahlı aday seçimi kazanınca kepenek giyip dolaştı

Son Dakika Politika AK Partili başkanın 'Çoban bile olamaz' dediği Yeniden Refahlı aday seçimi kazanınca kepenek giyip dolaştı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (18)

 • Hugs70: helal olsun kibiri yerle bir etmiş 468 14 Yanıtla
 • Selim Kayisi: Çobanları sekülerler değil, Ak partililer asıl beğenmiyor. Ak partili başkana çok güzel cevap olmuş bu. 366 15 Yanıtla
 • Kerem T: çobanları neden bu kadar küçümsüyorlar anlamıyorum kendilerini dev aynasında görüyorlar galiba 349 8 Yanıtla
 • Osman Koca: her seçimde bu cobanlarla alıp veremediğiniz nedir..çobanlık sizin için bir ölçü birimimi :)))) 271 9 Yanıtla
 • yunus kara: helal olsun yeni başkana bu kadar koyuna çoban lazım demiş 161 17 Yanıtla
 • Mustafa Çınar: bilseler nice peygamberler çobanlık yapmış... 141 4 Yanıtla
 • Selami Bor: Bu olay ak Parti'nin kaybettiği oyların özeti olmuş.sayin Erdoğan oturup düşünmeli ve yeni kararlar vermeli daha halktan daha samimi yol arkadaşları seçmeli yanındakilerin yüzde 70 i Erdoğan'ı sadece aşağı çekiyor bunlar görülmeli ve buna müdahale edilmeli ve hemen 130 14 Yanıtla
 • Ahmed Mehmed: Hepiniz çobansınız ve güttüklerinizden sorumlusunuz 103 7 Yanıtla
 • Arzum Baskara: Siyaset yapin komedi degil hacilar. Hizmet bekliyor millet 22 69 Yanıtla Erol MARASLI: Yapacak hizmetmi kaldı hepsini AKAPE yaptı.22 yıl sonunda kocaman biz 0 61 13
 • Tüm yorumlar için tıklayınız
 • Kayseri'de Terörle Mücadele Operasyonu: 16 Kişiye İşlem Yapıldı
  09:25 Kayseri'de Terörle Mücadele Operasyonu: 16 Kişiye İşlem Yapıldı

  Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Teröre Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda, son 1 haftada terör soruşturmaları kapsamında 16 kişiye işlem yapıldı. FETÖ, PKK/KCK, DHKP-C ve DEAŞ terör örgütleriyle bağlantılı olan bu kişilere gerekli yasal işlemler yapıldı. Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü, terörle mücadelede hukuk devleti ilkelerine bağlı ve insan haklarına saygılı bir şekilde çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, 12 yılın ardından bugün Irak'a gidiyor
  09:24 Cumhurbaşkanı Erdoğan, 12 yılın ardından bugün Irak'a gidiyor

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, 31 Mart seçimlerinin ardından ilk yurt dışı ziyaretini bugün Irak'a yapacak. 12 yılın ardından gerçekleşecek ziyarette Erdoğan Bağdat'ta merkezi hükümet, Erbil'de Kürt Bölgesel Yönetimi ile görüşecek. Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, "Erdoğan'ın Irak ziyaretinde 20'den fazla anlaşmanın imzalanması için ön mutabakatlar tamamlandı" dedi.

 • Akçakoca Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin 2024 yılı Nisan ayı olağan genel kurulu yapıldı
  09:22 Akçakoca Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin 2024 yılı Nisan ayı olağan genel kurulu yapıldı

  Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin 2024 yılı Nisan ayı olağan genel kurulu Akçakoca'da gerçekleştirildi. Kaymakam ve ilçe protokolünün katılımıyla yapılan genel kurulda, ilçede yapılan çalışmalar ele alındı ve muhtarların talepleri ve sorunları da dikkate alınarak 2024 yılı yatırım programı oluşturuldu.

 • Kayseri'de Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Operasyonu: 28 Kişiye İşlem Yapıldı
  09:17 Kayseri'de Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Operasyonu: 28 Kişiye İşlem Yapıldı

  Kayseri'de Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Müdürlüğü ekipleri tarafından 15-21 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen operasyonlarda, 4 adet cep telefonu, 3 adet sahte çek, 65 bin 200 dal doldurulmuş makaron, 10 kilogram nargile tütünü, 1 adet antitank lav silahı, 1 adet el bombası, 9 adet ruhsatsız tabanca, 3 adet ruhsatsız tüfek, 3 adet tarihi eser niteliğinde tüfek, 69 adet farklı çap ve markalarda fişek, 231 adet çeşitli dönemlere ait sikke, 12 adet çeşitli dönemlere ait kılıç, 43 adet mızrak ve ok ucu, 2 adet taş sütun, 1 adet İslami döneme ait miğfer takımı, 76 adet tarihi eser niteliği taşıyan obje ve 5 adet el telsizi ele geçirildi. Ayrıca, aranan şahıslar çerçevesinde 21 kişi yakalandı ve toplam 13 olayda 28 şahsa işlem yapılarak, şahıslar adli makamlara sevk edildi.

 • Nevşehir'de Seçim Sonrası Pompalı Tüfekle Kutlama
  09:15 Nevşehir'de Seçim Sonrası Pompalı Tüfekle Kutlama

  Nevşehir'de yapılan seçimler sonrası desteklediği adayın kazanması üzerine bir kişi pompalı tüfekle rast gele ateş açarak kutlama yaptı. Olay cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

 • Akçakoca Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin 2024 yılı Nisan ayı olağan genel kurulu yapıldı
  09:06 Akçakoca Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin 2024 yılı Nisan ayı olağan genel kurulu yapıldı

  Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin 2024 yılı Nisan ayı olağan genel kurulu Akçakoca'da gerçekleştirildi. Kaymakam ve ilçe protokolünün katılımıyla yapılan genel kurulda, ilçede yapılan çalışmalar ele alındı ve muhtarların talepleri ve sorunları da dikkate alınarak 2024 yılı yatırım programı oluşturuldu.

 • Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır Türk Bayraklarıyla teşekkür turu attı
  09:06 Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır Türk Bayraklarıyla teşekkür turu attı

  Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, Türk Bayraklarıyla ilçede teşekkür turu attı. Üstü açık otobüsle gerçekleştirilen tura, belediyenin tüm birim müdürleri ve her birimden üniformalarıyla temsili personel katıldı.

 • Kaynaşlı Belediye Başkanı Efdal Altundal, ilçe meydanında mevlid okuttu
  09:04 Kaynaşlı Belediye Başkanı Efdal Altundal, ilçe meydanında mevlid okuttu

  Kaynaşlı Belediye Başkanı Efdal Altundal, ilçe meydanında düzenlenen programa yoğun ilgi gösteren halka mevlid okuttu.

 • İçişleri Bakanı: BOZDOĞAN-28 Operasyonlarında 82 Mağara ve Sığınak İmha Edildi
  09:00 İçişleri Bakanı: BOZDOĞAN-28 Operasyonlarında 82 Mağara ve Sığınak İmha Edildi

  İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 8 ilde gerçekleştirilen BOZDOĞAN-28 operasyonlarında, bölücü terör örgütü mensubu teröristlere ait 82 mağara, sığınak ve barınma alanının imha edildiğini açıkladı. Operasyonlarda çok sayıda silah, mühimmat ve patlayıcı madde ele geçirildi.

 • Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır Teşekkür Turu Attı
  08:57 Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır Teşekkür Turu Attı

  31 Mart Yerel Seçimlerinde yeniden Bahçelievler Belediye Başkanı seçilen Dr. Hakan Bahadır, Türk Bayraklarıyla ilçede teşekkür turu attı. Üstü açık otobüsle gerçekleştirilen tura, belediyenin tüm birim müdürleri ve her birimden üniformalarıyla temsili personel katıldı.


Advertisement