Atama Kararları Resmi Gazete'de - Son Dakika
Politika

Atama Kararları Resmi Gazete'de

Devlet Arşivler Başkanlığı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler, Kültür ve Turizm bakanlıkları ile Yurtdışı Türkler Akraba Topluluklar Başkanlığına ait atama kararı Resmi Gazete’de yayımlandı.

27.10.2018 05:36
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Devlet Arşivler Başkanlığı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler, Kültür ve Turizm bakanlıkları ile Yurtdışı Türkler Akraba Topluluklar Başkanlığına ait atama kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzası ile yayımlanan karara göre, Devlet Arşivler Başkanlığında açık bulunan Başkan Yardımcılıklarına Nurullah İşler, Muhammet Ahmet Tokdemir ve Sebahattin Bayram atandı.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında; Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü İshak Çiftçi görevden alındı, Çiftçi'den boşalan göreve SGK Başkan Yardımcısı Orhan Koç getirildi. Sosyal Hizmetler Genel Müdürü Mehmet Abdülhalim Türkkanı görevden alınırken, yerine Bülent Tekboyıkoğlu atandı.

Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan Sinema Genel Müdür Yardımcılığına Mustafa Selçuk Yavuzkanat atandı.

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığına da Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Abdullah Eren'in getirilmesi uygun görüldü. - ANKARA

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Atama Kararları Resmi Gazete'de - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement