Bakan Soylu: "502 bin sığınmacı gönüllü olarak ülkesine döndü" - Son Dakika

Bakan Soylu: "502 bin sığınmacı gönüllü olarak ülkesine döndü"

20.05.2022 12:19

Bakan Soylu: "502 bin sığınmacı gönüllü olarak ülkesine döndü" -"Son 6 yılda 2 milyon 600 bin kişinin sınırdan girmesi engellendi" -"Biz briket evler yapmaya başladığımızda muhalefet kimin parasıyla yapıyorsunuz diyordu.

Bakan Soylu: "502 bin sığınmacı gönüllü olarak ülkesine döndü"

-"Son 6 yılda 2 milyon 600 bin kişinin sınırdan girmesi engellendi"

-"Biz briket evler yapmaya başladığımızda muhalefet kimin parasıyla yapıyorsunuz diyordu. O zaman maliyetler düşüktü, 57 bin 500 biriket evin yapımını tamamladık"

-"2019 yılından beri İstanbul'a Sığınmacı kabul etmiyoruz. Esenyurt ve Fatih'e başka bir şey yaptık sadece sığınmacı değil yabancı kabul etmiyoruz"

İSTANBUL - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 502 bin sığınmacının gönüllü olarak ülkesine döndüğünü açıkladı.

YORUMLAR
500
Bakan Nebati: Küresel Enflasyon, Ülkemizde de Haziran Ayında Enflasyonun Yüzde 4,95 Olarak Gerçekleşmesinde Etkili Oldu Bakan Nebati: Küresel Enflasyon, Ülkemizde de Haziran Ayında Enflasyonun Yüzde 4,95 Olarak Gerçekleşmesinde Etkili Oldu Emre Baran Kırkpınar'dan Köyceğiz'e şampiyon olarak döndü Emre Baran Kırkpınar'dan Köyceğiz'e şampiyon olarak döndü BAKAN SOYLU: KASTAMONU VE BARTIN'DAKİ SEL FELAKETİNİN BİLANÇOSU 4.2 MİLYAR TL BAKAN SOYLU: KASTAMONU VE BARTIN'DAKİ SEL FELAKETİNİN BİLANÇOSU 4.2 MİLYAR TL
Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Bakan Soylu: '502 bin sığınmacı gönüllü olarak ülkesine döndü' - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement