Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan Tavas'ta Üstyapı Çalışmalarını İnceledi - Son Dakika
Politika

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan Tavas'ta Üstyapı Çalışmalarını İnceledi

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan Tavas\'ta Üstyapı Çalışmalarını İnceledi

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Tavas ilçesinde hemşehrileriyle buluşarak, belediyenin sürdürdüğü üstyapı çalışmalarını inceledi ve işçilerle birlikte beton kilit parke taşı döşedi. Başkan Zolan, yaptığı konuşmada, Denizli'nin 2014 yılında büyükşehir olmasının ardından 19 ilçesinde hizmet destanları yazdıklarını belirtti ve şehrin geleceğini düşünerek devasa yatırımlara imza attıklarını vurguladı.

11.05.2023 13:56
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, baba ocağı Tavas ilçesinde hemşehrileriyle kucaklaştı. Denizli Büyükşehir Belediyesinin sürdürdüğü üstyapı çalışmalarını inceleyen Başkan Osman Zolan, işçilerle birlikte beton kilit parke taşı döşedi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, baba ocağı Tavas ilçesinde hemşehrileriyle kucaklaştı. Başkan Osman Zolan'a Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, belediye meclis üyeleri, AK Parti Tavas İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Büyüktarakcı, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Aydın, mahalle muhtarları ve beraberindekiler eşlik etti. Başkan Zolan'ın Tavas ilçe merkezinde esnaf ziyareti ile başlayan programı Kızılcabölük Mahallesi ile devam etti. Kızılcabölük Mahallesi'nde vatandaşlarla dertleşen Başkan Zolan daha sonra sırasıyla Karahisar, Garipköy, Ulukent, Çağırgan ve Damlacık Mahallesi ile devam etti. Gittiği her mahallede sevgi gösterileri ile karşılaşan Başkan Osman Zolan, hemşehrileriyle uzun uzun sohbet etti. Denizli Büyükşehir Belediyesinin altyapısını tamamladığı Çağırgan Mahallesi'nde üstyapı çalışmalarını inceleyen Başkan Osman Zolan, burada bir süre işçilerle sohbet edip birlikte beton kilit parke taşı döşedi.

"Biz bu millete sevdamızdan bu işlerin altına girdik"

Başkan Zolan burada yaptığı konuşmada, Denizli'nin 2014 yılında büyükşehir olmasının ardından 19 ilçesinde hizmet destanları yazamaya başladıklarını belirtti. Denizli'de birçok mahallede altyapı yaptıklarını anlatan Başkan Zolan, "Bizim sloganımız şuydu: 'Alt yapı cesaret ister, destek ister, sabır ister.' Biz cesaret ettik, altyapıya girdik. Sizler de destek oldunuz, sabır ettiniz, bugünlere geldik" ifadelerini kullandı. Şehrin geleceğini düşünerek devasa yatırımlara imza attıklarını vurgulayan Başkan Zolan, "Biz bu millete sevdamızdan bu işlerin altına girdik. Ne kadar süre belediye başkanlığı yaptığın önemli değil. Ne kadar eser bıraktın, ne kadar sorun çözdün, önemli olan budur. Denizli'miz nereden nereye geldi. İnşallah aynı şekilde gayretimiz devam edecek" ifadelerini kullandı. - DENİZLİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan Tavas'ta Üstyapı Çalışmalarını İnceledi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Karesi Belediyesi'nin 474 Milyon TL Borcu Açıklandı
  20:24 Karesi Belediyesi'nin 474 Milyon TL Borcu Açıklandı

  Balıkesir'de AK Parti'den CHP'ye geçen Karesi Belediyesi'nin yeni başkanı Mesut Akbıyık, belediyenin devam eden işler hariç 474 milyon 465 bin 117 lira 43 kuruş borcu olduğunu açıkladı.

 • Çin BM Daimi Temsilcisi: İsrail Refah'a saldırı planından vazgeçmelidir
  20:22 Çin BM Daimi Temsilcisi: İsrail Refah'a saldırı planından vazgeçmelidir

  Çin'in BM Daimi Temsilcisi Zhang Jun, BM Güvenlik Konseyi'nde yaptığı açıklamada, İsrail'in Refah'a saldırı planından vazgeçmesi gerektiğini belirtti. Zhang, nüfuz sahibi ülkelerin ateşkes için somut çaba göstermesi gerektiğini ifade etti. Ayrıca, İsrail'in Gazze'ye daha fazla yardım girmesi için geçişleri açması gerektiğini vurguladı. Zhang, Orta Doğu sorununun çözümünün iki devletli çözüm olduğunu söyledi.

 • Türkiye ve Tanzanya arasında 6 önemli anlaşma imzalandı
  20:20 Türkiye ve Tanzanya arasında 6 önemli anlaşma imzalandı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Tanzanya Birleşik Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Samia Suluhu Hassan huzurunda, Türkiye ve Tanzanya arasında farklı alanlarda önemli iş birliklerini içeren 6 anlaşma imzalandı. Anlaşmalar, yatırımların teşviki, yükseköğretim bursları, diaspora siyasası, evrak ve arşiv yönetimi, ve yükseköğretim alanında işbirliği konularını kapsamaktadır.

 • Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Dodurga Belediye Başkanı İsmail Çetinkaya'yı ziyaret etti
  20:14 Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Dodurga Belediye Başkanı İsmail Çetinkaya'yı ziyaret etti

  Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Dodurga Belediye Başkanı İsmail Çetinkaya'yı 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde MHP'den seçilmesi dolayısıyla ziyaret etti. Gelgör, ziyarette Çetinkaya'yı tebrik ederek başarı dileklerini iletti. Çetinkaya da ziyaretten memnuniyetini dile getirerek Gelgör'e teşekkür etti. Ziyarete Osmancık Belediye Meclis Üyesi Fatih Eren de katıldı.

 • AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, İzmir'de Aliağa ve Menemen Belediye Başkanlarını ziyaret etti
  20:14 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, İzmir'de Aliağa ve Menemen Belediye Başkanlarını ziyaret etti

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin ardından İzmir'de Aliağa ve Menemen Belediye Başkanlarını ziyaret etti. Dağ, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar ve Menemen Belediye Başkanı Aydın Pehlivan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu ve başarılar diledi.

 • Afyonkarahisar'da yakalanan firari FETÖ hükümlüsü, cezaevine gönderildi
  20:13 Afyonkarahisar'da yakalanan firari FETÖ hükümlüsü, cezaevine gönderildi

  Afyonkarahisar'da FETÖ'ye üye olmak suçundan hüküm giyen Ş.E, İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yakalandı. Örgütün kadın yapılanmasında yer aldığı ve kamudan ihraç edildiği öğrenilen hükümlü, işlemlerinin ardından cezaevine gönderildi.

 • Selendi Kaymakamı Halil İbrahim Okumuş, Mahalle Muhtarlarıyla Toplantıda Buluştu
  19:52 Selendi Kaymakamı Halil İbrahim Okumuş, Mahalle Muhtarlarıyla Toplantıda Buluştu

  Selendi Kaymakamı Halil İbrahim Okumuş, yeni seçilen ve göreve devam eden mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek bilgilendirme ve istişare toplantısı düzenledi. Kaymakam Okumuş, muhtarlara devletin temsilcisi olduklarını hatırlatarak, herkese eşit mesafede yaklaşmalarını ve görevlerini en iyi şekilde yerine getirmelerini temenni etti.

 • Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Şehit Enis Budak'ın Ailesini Ağırladı
  19:40 Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Şehit Enis Budak'ın Ailesini Ağırladı

  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek, şehit Enis Budak'ın kardeşi Yunus Budak ve ablası Gönül Durmuş ile gazi eşi Hacer Gülün'ü konuk etti. Başkan Zeyrek, ziyaretleri nedeniyle Budak, Durmuş ve Gülün'e teşekkür ederek, şehit ailelerinin ve gazilerin yanlarında olmaya devam edeceklerini belirtti.

 • MHP Kütahya İl Başkanı: En yüksek oyu aldık
  19:40 MHP Kütahya İl Başkanı: En yüksek oyu aldık

  Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç, MHP'nin Kütahya'da en yüksek oyunu 2024 yerel seçimlerinde aldığını belirtti. Alıç, seçim sonuçlarının partinin uzun süren çalışmalarının bir sonucu olduğunu vurguladı.


Advertisement