Genel Hüküm Uygulanmaz - Son Dakika

Genel Hüküm Uygulanmaz

11.02.2012 11:54
Genel Hüküm Uygulanmaz

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, MİT mensupları için çıkartılan yakalama kararıyla ilgili olarak açıklama yaptı.

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, MİT mensupları için çıkartılan yakalama kararıyla ilgili olarak, "Özel hüküm bulunan yerde, genel hüküm uygulanmaz ve bu çerçevede, izin alınması gerekirken, bunun uygulanmaması yasaya aykırı bir durumdur" dedi.

Kaynak: AA
Bakan Bozdağ: Seçimlerde hile ve hurda yapılması fiilen imkansız Bakan Bozdağ: Seçimlerde hile ve hurda yapılması fiilen imkansız Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: '(Anayasa Mahkemesi HDP kararı) HDP karar Anayasa Mahkemesi'nin verdiği karar oy birliğiyle. Bence de doğru bir karar.... Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: '(Anayasa Mahkemesi HDP kararı) HDP karar Anayasa Mahkemesi'nin verdiği karar oy birliğiyle. Bence de doğru bir karar.... Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: '(Başörtüsü teklifi) Eğer güvence istiyorsak kanun basit çoğunlukla değişebiliyor, Anayasa nitelikli bir çoğunluk... Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: '(Başörtüsü teklifi) Eğer güvence istiyorsak kanun basit çoğunlukla değişebiliyor, Anayasa nitelikli bir çoğunluk...

Son Dakika Politika Genel Hüküm Uygulanmaz - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement