Hakan Tütüncü, Elmalı ilçesini ziyaret etti - Son Dakika
Politika

Hakan Tütüncü, Elmalı ilçesini ziyaret etti

Hakan Tütüncü, Elmalı ilçesini ziyaret etti

Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Elmalı ilçesini ziyaret ederek seçim çalışmalarına devam etti. Tütüncü, kaybolan yılları geri vermek ve hizmet etmek için geldiklerini belirtti.

19.02.2024 15:11  Güncelleme: 15:19
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Seçim çalışmaları çerçevesinde Elmalı ilçesini ziyaret eden Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, "Geçen 5 yıla bakarsak, bu yılların Antalya için, Elmalı için kayıp yıllar olduğunu açık seçik görürüz. Şimdi kaybolan o yılları Elmalı'ya geri vermek için, kaybolan yılları Antalya'ya geri vermek için, hizmet etmek için geliyoruz, biz çalışacağız kazanan Elmalı olacak " dedi.

Tütüncü, Antalya'nın doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine kadar her köşesini karış karış geziyor. Tütüncü, seçim çalışmaları bünyesinde Elmalı ilçesini ziyaret etti. Günün ilk ziyaretini bir inşaat şantiyesine gerçekleştiren Tütüncü, "Bu şehre hizmet etmenin coşkusuyla, azmiyle buradayız.Biz bu güzel şehre hizmet etmek istiyoruz. Antalya'mıza hizmet etmek istiyoruz. Antalya'nın ve 19 ilçesinin, Kepez'de yazmış olduğumuz başarı hikayesine ihtiyacı olduğunu düşünüyoruz. Antalya'nın Elmalı'nın bize ihtiyacı olduğunu düşünüyoruz. O yüzden heyecanlıyız, kararlıyız onun için bugün Elmalı'dayız. Elmalı'nın beş yılına bakarsak, Antalya'nın beş yılına bakarsak, bu beş yılın hem Antalya için, hem Elmalı için kayıp yıllar olduğunu açık seçik görürüz. Şimdi kaybolan o yılları Elmalı'ya geri vermek için, kaybolan yılları Antalya'ya geri vermek için, hizmet etmek için geliyoruz. Büyük bir enerjiyle heyecanla coşkuyla çalışmalıyız. Biz çalışacağız kazanan Elmalı olacak. Biz çalışacağız kazanan Antalya olacak "dedi.

"Bizim makamlarımız, hizmet makamlarıdır"

"15 yıl boyunca makamlarda oturanlardan, kapalı kapılar ardında 3-5 dostla çay sohbeti edenlerden, geleni gideni ağırlayan gönderen belediye başkanlarından olmadık" diye sözlerine devam eden Tütüncü, "Bizim yerimiz hep şantiyeler oldu, bizim yerimiz hep halkımızın yanı oldu. Bizim yerimiz hep halkımızın gönülleri oldu. Fatma teyzemin sofrası oldu. Ahmet ağabeyimizin dükkanı oldu. Ayşe kardeşimizin okulu oldu. Hayatın her anını hemşehrilerimizle paylaştık. Bizim için belediye başkanlığı makamları vakit tüketme yerleri değildir. Millete hizmet etme makamlarıdır. Biz istiyoruz ki, 31 Mart itibari ile başlayacak sürecin Antalya'nın 19 ilçesinin ve Elmalı'nın altın yılı olarak kayıtlara geçsin" diye konuştu.

"Kazanan Elmalı olmalı"

Tütüncü, Cumhur İttifakı'nın Elmalı Belediye Başkan adayı Durmuş Ali Gökçe'ye de destek istedi. Tütüncü, "Hep birlikte Elmalı'nın geleceği olalım. Elmalı'nın altın yılları olalım. Elmalı'nın kendisi olalım. Biz bugün, Elmalı'ya çoban ateşi yakmaya geldik. Biz 19 ilçemizde çoban ateşleri yakarak, 31 Mart zaferini elde edeceğiz. Gittiğimiz her ilçedeki heyecan ve coşku 31 Mart zaferinin adeta müjdecisi Bu heyecan, bu coşku Antalya'nın güzel günlerinin, Elmalı'nın aydınlık yarınlarının işaret fişeğidir. Önümüzdeki 5 yılda Elmalı, hizmetlerle donanmış, Antalya'nın gözbebeği haline gelmiş bir ilçe olacak. Elmalı'nın marka olabilecek her değerinin üzerinde tek tek çalışacağız. Bir taraftan kültür ve medeniyet değerlerimizi gün yüzüne çıkaracağız. Diğer taraftan da kırsala ve tarıma verdiğimiz destekle daha çok üreten, ekonomiye daha çok katkı sağlayan bir Elmalı vaat ediyoruz. 31 Mart'ta ipi göğüsleyen biz olacağız, kazanan Elmalı olacak" ifadelerine yer verdi.

Hakan Tütüncü, Elmalı pazar esnafını ve çarşı esnafını da ziyaret etti. Esnafa hayırlı ve bol kazanç dileklerinde bulundu, istek ve taleplerini dinledi. Elmalı'yı karış karış gezen Tütüncü, yolda karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet etti, yaşlıların ellerini öperek hayır dualarını aldı. - ANTALYA

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Hakan Tütüncü, Elmalı ilçesini ziyaret etti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Hakan Peker, Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi
  01:09 Hakan Peker, Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi

  Ünlü şarkıcı Hakan Peker, İYİ Parti çatısı altında Safranbolu Belediye Başkan adayı olarak seçimlere katıldı ancak kazanamadı. Peker, seçim sürecinden sonra yaptığı açıklamada siyasetin herkesin hakkı olduğunu ve kaybetmekten çekinmediğini belirtti. Aday olduğu takdirde Safranbolu'yu kültür kenti yapmayı hedeflediğini söyleyen Peker, her zaman kazanmanın mümkün olmadığını ifade etti.

 • DEB Partisi ve EFA Gümülcine'de ortak etkinlik düzenledi
  00:48 DEB Partisi ve EFA Gümülcine'de ortak etkinlik düzenledi

  Batı Trakya'daki Dostluk, Eşitlik, Barış (DEB) Partisi ile Avrupa Hür İttifakı (EFA) Gümülcine'de ortak bir etkinlik düzenledi. Etkinlikte, DEB Partisi Başkanı Çiğdem Asafoğlu ve diğer konuşmacılar, Batı Trakya Türk azınlığının sorunlarına dikkat çekti ve Avrupa Parlamentosu seçimlerine katılacaklarını belirtti. DEB'in kurulma amacının azınlık haklarına çözüm bulmak olduğunu vurgulayan Asafoğlu, EFA'nın desteğiyle Yunanistan'daki haksızlıkları tüm Avrupa'ya duyurabildiklerini ifade etti.

 • Manisa Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay: Belediyenin hiçbir geliri olmamış
  00:46 Manisa Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay: Belediyenin hiçbir geliri olmamış

  Manisa'nın Şehzadeler ilçesi Belediye Başkanı Gülşah Durbay, belediyenin hiçbir geliri olmadığını ve borçlarının büyük olduğunu açıkladı. Durbay, kreş çalışmalarına başladıklarını da belirtti.

 • Yine Diyarbakır Belediyesi, yine aynı görüntü! Makam odasında da Türk bayrağını kaldırmışlar
  00:09 Yine Diyarbakır Belediyesi, yine aynı görüntü! Makam odasında da Türk bayrağını kaldırmışlar

  31 Mart yerel seçimlerinin ardından belediye meclisinde Türk bayrağının kaldırılmasıyla tepkilerin odağına oturan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'nin makam odasında da benzer görüntülerle karşılaşıldı.


Advertisement