Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Kuşadası Belediyesi'nin Hizmet Binasının Bahçesindeki Led Ekranın Kabloları Çalındı - Son Dakika

Kuşadası Belediyesi'nin Hizmet Binasının Bahçesindeki Led Ekranın Kabloları Çalındı

Kuşadası Belediyesi'nin yeni hizmet binasının bahçesinde bulunan led ekrana elektrik akışını sağlayan kablolar, kimliği belirsiz bir kişi tarafından çalındı. Güvenlik kamerasına yansıyan hırsızlık anı sonrasında Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, olayla ilgili yasal süreci başlattıklarını ve sonuna kadar takipçi olacaklarını belirtti. Son günlerde artan saldırılara karşı sessiz kalmayacaklarını vurgulayan Günel, suç işleyenlerin cezasız kalmaması için her türlü yasal hakkı kullanacaklarını ifade etti.

Kuşadası Belediyesi\'nin Hizmet Binasının Bahçesindeki Led Ekranın Kabloları Çalındı
02.10.2023 - 18:26,

Kuşadası Belediyesi'nin yeni hizmet binasının bahçesinde bulunan led ekranın kabloları, kimliği belirsiz bir kişi tarafından çalındı. Hırsızlık anı güvenlik kamerasına yansırken Başkan Ömer Günel, "Olayla ilgili gerekli yasal süreci başlattık. sonuna kadar takipçisi olacağız" dedi.

Kuşadası Belediyesi'nin yeni hizmet binasının bahçesinde bulunan led ekrana elektrik akışını sağlayan kablolar, önceki gece kimliği belirsiz bir kişi tarafından çalındı. Tepki çeken olay, güvenlik kamerası görüntülerine yansıdı. Görüntülerde, tanınmamak için başını örten kişinin, bir süre çevreyi kontrol ettikten sonra cebinden çıkardığı bıçakla kabloyu kestiği, daha sonra da makaraya sararak hızla uzaklaştığı görüldü.

Son günlerde Kuşadası Belediyesi'nin hizmetlerine yönelik saldırıların giderek arttığına dikkat çeken Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, "Bir süre önce Botanik Park'ın çevresine yaptığımız seyir teraslarının çitleri kırılmıştı. Ardında da Özer Türk Stadı'nın zeminine zarar verilmişti. Şimdi de hizmet binamızdan kablo çalınıyor. Bu kişi hakkında da suç duyurusunda bulunduk. Sürecin sonuna dek takipçisi olacağız. Son günlerde artan bu vandallığa karşı sessiz kalmayacağız. Belediyemizin zarar gören tek bir taşı bile kamu malına verilen zarardır. Kente karşı suç işleyen bu vandallığın cezasız kalmaması için her türlü yasal hakkımızı kullanacağız" diye konuştu. - AYDIN

Kaynak: İHA
YORUMLAR

Son Dakika Politika Kuşadası Belediyesi'nin Hizmet Binasının Bahçesindeki Led Ekranın Kabloları Çalındı - Son Dakika


Advertisement