Merakla bekleniyordu! Binali Yıldırım, aday adaylık başvurusunu son dakika yaptı - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Merakla bekleniyordu! Binali Yıldırım, aday adaylık başvurusunu son dakika yaptı

22.03.2023 22:27

AK Parti'den milletvekili aday adayı olmak isteyenler için başvurular sona ererken AK Parti Genel Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, dosyasını son dakika teslim ederek İzmir'den yeniden aday adayı oldu.

AK Parti'de milletvekili aday adayları başvurularını tamamladı. En çok merak edilen isimlerden biri olan AK Parti Genel Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım'dan ise son dakika hamlesi geldi.

SON SÖZÜ ERDOĞAN SÖYLEYECEK

Binali Yıldırım, başvuru süresinin bitimine az bir zaman kala dosyasını teslim ederek yeniden İzmir'den aday adayı oldu. Yine 3 dönem kuralına takılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ da İzmir'den tekrar başvuru yapmıştı. 3 dönem kuralıyla ilgili son kararı ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan verecek.

Öte yandan, İzmir'den 202 ismin AK Parti'den aday adaylığı için başvuru yaptığı öğrenildi.

Kaynak: İHA
YORUMLAR (3)
  • sait acar: Dört gözle bekliyorduk. Cevap Yaz 6 0 Yayından Kaldır
  • Serkan Semiz: Yazık bi gidinde gençlerin önü açılsın....tecrübede bi yere kadar yaşlılıktan ne dediğinizi unuguyorsunuz Cevap Yaz 6 1 Yayından Kaldır
  • Ozkan Özdemir: Yok ya 36 yasindayim omrumuz bir avuc insanin bizim hayatimizi sekillendirmeaiyle gecti oyle gozukuyoki daha da devam edecek cidden biktim Cevap Yaz 6 1 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Politika Merakla bekleniyordu! Binali Yıldırım, aday adaylık başvurusunu son dakika yaptı - Son Dakika


Advertisement