Sanatçılar CHP'nin "Milletin Sesi" mitingine çağrı yaptı: Maltepe'de buluşalım! - Son Dakika

Sanatçılar CHP'nin "Milletin Sesi" mitingine çağrı yaptı: Maltepe'de buluşalım!

20.05.2022 11:45

CHP İstanbul Kültür ve Sanat Komisyonu aralarında Belkıs Akkale, Ahmet Ümit, Ceylan Ertem, Şevket Çoruh, Metin Akpınar gibi isimlerin de bulunduğu onlarca sanatçının miting çağrısını sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaşımda bütün sanatçılar İstanbul halkını yarın Maltepe Meydanı'nda saat 18.00'de yapılacak mitinge çağırdı ve "Maltepe'de buluşalım" dedi. İşte o çağrılardan birkaçı...

Yarın Maltepe Meydanı'nda yapılacak "Milletin Sesi" mitinglerinin ikincisi için hazırlıklar son hızla sürerken; CHP İstanbul Kültür ve Sanat Komisyonu da sanatçılar aracılığıyla miting çağrısını yaygınlaştırdı.

Komisyonun çağrısına olumlu yanıt veren sanatçılar "Tüm adaletsizliklere ve eşitsizliklere karşı; özgürlüğü, adaleti, aydınlık geleceği savunmak ve umudu örgütlemek için ülkemizin mutlu yarınlarını beraber inşa edeceğimiz halkımızla 21 Mayıs Cumartesi saat 18.00'de Maltepe Miting Alanı'nda buluşalım." çağrısı yaptı.

Çağrıyı yapan sanatçılar arasında Metin Akpınar, Nejat Yavaşoğulları, Emrah Karaca, Şevket Çorum, Sevinç Erbulak, Füsun Demirel gibi pek çok ismi yer aldı.

YORUMLAR (2)
500
'Kılıçdaroğlu Gönüllüleri', Kılıçdaroğlu'nun Vatandaşlarla Bir Araya Geldiği Anlara İlişkin Video Yayınladı: 'Yola Çıkıyoruz, Bize Katılın' 'Kılıçdaroğlu Gönüllüleri', Kılıçdaroğlu'nun Vatandaşlarla Bir Araya Geldiği Anlara İlişkin Video Yayınladı: 'Yola Çıkıyoruz, Bize Katılın' Başkan Atabay'dan açılışa katılan Kılıçdaroğlu ve vatandaşlara teşekkür Başkan Atabay'dan açılışa katılan Kılıçdaroğlu ve vatandaşlara teşekkür Kılıçdaroğlu İstanbul'a hizmette 3 yıl programında konuştu Kılıçdaroğlu İstanbul'a hizmette 3 yıl programında konuştu

Son Dakika Politika Sanatçılar CHP'nin 'Milletin Sesi' mitingine çağrı yaptı: Maltepe'de buluşalım! - Son Dakika


Advertisement