"35 yıldır hiçbir şey yapmıyoruz ama halk memnun" diyen CHP'li başkan kendini böyle savundu: İroni yaptım - Son Dakika

"35 yıldır hiçbir şey yapmıyoruz ama halk memnun" diyen CHP'li başkan kendini böyle savundu: İroni yaptım

16.03.2023 17:42

Katıldığı bir televizyon programında söylediği, "35 yıldır aynı şeyleri, proje dosyasına koyuyoruz, hiçbirini de yapmıyoruz ama halk memnun" sözleriyle gündeme gelen CHP Zonguldak İl Başkan Yardımcısı Nezih Anıl açıklama yaptı. Röportajdan sözlerinin cımbızla çekildiğini savunan Anıl, "Benim ironi şeklinde yaklaşımım içinden cımbızlanarak çekilmiş ve orada ulusal basına yansımış duruyor. Ama dünyanın hizmeti yapıldı şu ana kadar." ifadelerini kullandı.

CHP Zonguldak İl Başkan Yardımcısı Nezih Anıl'ın katıldığı yerel TV kanalında söylediği sözler gündem oldu. Anıl, "35 yıldır aynı şeyleri, proje dosyasına koyuyoruz, hiçbirini de yapmıyoruz ama halk memnun." dedi.

"BEN İRONİ ŞEKLİNDE YAKLAŞTIM"

Nezih Anıl, çok konuşulan sözlerinin ardından yeni bir açıklama yaptı. Sözlerinin cımbızla çekildiğini, ironi yaptığını belirten Anıl şunları söyledi: "Röportaj verdiğim arkadaş sürekli Cumhuriyet Halk Partisi'ni yıpratma adına bana baskı yapıyordu. Zaten Cumhuriyet Halk Partisi 2009'dan günümüze gelesiye kadar toplamda 7 senelik bir dönemde Cumhuriyet Halk Partisi Ereğli'yi yönetiyor. Onun sorusuna ben ironi şeklinde yaklaştım. 35 yıldır bir şey yapılmıyor, evet yapılmadan seçiliyor.

"İÇİNDEN CIMBIZLANARAK ÇEKİLMİŞ"

Yani yapılmadan hiçbir hizmet vermeden birisi seçilebilir mi? Yani Halil beye baskı yapmaya çalışıyordu. Halil bey zaten 1994'den 2009'a kadar Anavatan Partisinden belediye başkanlığı yaptı ve bir sürü eser bıraktı, hala da hizmetlere devam ediyor. Arkadaşa benim ironi şeklinde yaklaşımım içinden cımbızlanarak çekilmiş ve orada ulusal basına yansımış duruyor.

"HİÇ ÇALIŞMADAN BİR BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLEBİLİR Mİ?"

Ama dünyanın hizmeti yapıldı şu ana kadar. Ereğli suya boğuldu, Ereğli mevcut oturulan belediye binası, terminal binası, katlı otopark, pazaryeri ve sayamayacağım bir sürü eser var. Hiç çalışmadan bir belediye başkanının seçilme şansı var mı? Yok."

Kaynak: İHA
YORUMLAR (11)
  • Aydın Gökmenoğlu: Bu millet koyun diyosun yani itiraf güzel ama Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
  • Abdullah Bayraktar: YOK CANIIIM, SADECE 35 YIL MI ÇOK DAHA BEKLERSİNİZ :)))))) Cevap Yaz 4 0 Yayından Kaldır
  • Aydın Gökmenoğlu: Adamsın doğruları söylediğin icin Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Son seçim anketine Memleket Partisi'nin yaptığı sıçrama damga vurdu Son seçim anketine Memleket Partisi'nin yaptığı sıçrama damga vurdu CHP Sözcüsü Öztrak, basın toplantısı düzenledi Açıklaması CHP Sözcüsü Öztrak, basın toplantısı düzenledi Açıklaması CHP'Lİ ÖZTRAK: EN DÜŞÜK EMEKLİ AYLIĞINI ASGARİ ÜCRET SEVİYESİNE TAŞIYACAĞIZ CHP'Lİ ÖZTRAK: EN DÜŞÜK EMEKLİ AYLIĞINI ASGARİ ÜCRET SEVİYESİNE TAŞIYACAĞIZ

Son Dakika Politika '35 yıldır hiçbir şey yapmıyoruz ama halk memnun' diyen CHP'li başkan kendini böyle savundu: İroni yaptım - Son Dakika


Advertisement