Türkiye ile Ermenistan arasındaki üçüncü görüşme 3 Mayıs'ta gerçekleşecek - Son Dakika

Türkiye ile Ermenistan arasındaki üçüncü görüşme 3 Mayıs'ta gerçekleşecek

28.04.2022 18:23
Türkiye ile Ermenistan arasındaki üçüncü görüşme 3 Mayıs'ta gerçekleşecek

Türkiye-Ermenistan normalleşme sürecinde üçüncü görüşmenin tarihi ve yeri belli oldu. Normalleşme sürecinde üçüncü görüşme 3 Mayıs 2022 tarihinde Avusturya'nın başkenti Viyana'da gerçekleşecek.

Türkiye- Ermenistan normalleşme sürecinde üçüncü görüşmenin tarihi ve yeri belli oldu. 3 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleşecek olan görüşmede taraflar, Avusturya'nın başkenti Viyana'da bir araya gelecek.

DIŞİŞLERİ'NDEN AÇIKLAMA

Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada "Türkiye ve Ermenistan Normalleşme Süreci Özel Temsilcileri Büyükelçi Serdar Kılıç ve Ermenistan Meclis Başkan Yardımcısı Ruben Rubinyan arasındaki üçüncü görüşme, 3 Mayıs 2022 tarihinde Viyana'da gerçekleştirilecektir." ifadeleri yer aldı.

YORUMLAR
500
Ter-Petrosyan: 'Bizi ağır, sancılı kararlar bekliyor, Azerbaycan ve Türkiye ile anlaşma imzalamalıyız' Ter-Petrosyan: 'Bizi ağır, sancılı kararlar bekliyor, Azerbaycan ve Türkiye ile anlaşma imzalamalıyız'
Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Türkiye ile Ermenistan arasındaki üçüncü görüşme 3 Mayıs'ta gerçekleşecek - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement