Ümit Özdağ'dan şaşırtan Süleyman Soylu paylaşımı: Görevden alınması mümkün görünmüyor - Son Dakika

Ümit Özdağ'dan şaşırtan Süleyman Soylu paylaşımı: Görevden alınması mümkün görünmüyor

26.09.2022 10:18
Ümit Özdağ'dan şaşırtan Süleyman Soylu paylaşımı: Görevden alınması mümkün görünmüyor

Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, son dönemde adı sıkça 'görevden alınacağı' iddiaları ile anılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında şaşırtan bir paylaşım yaptı. Özdağ, paylaşımında "Süleyman Soylu'nun görevden alınması mümkün görünmüyor, en büyük gücü arşivi" dedi.

Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Özdağ, "Süleyman Soylu'nun görevden alınması mümkün görünmüyor, en büyük gücü arşivi" ifadelerini kullandı.

Özdağ, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Süleyman Soylu'nun görevden alınması mümkün görünmüyor. Çünkü Soylu sadece İçişleri değil, Adalet Bakanlığı dahil bir çok bakanlıkta güçlü.Ayrıca istifa haberlerinin yayıldığı gün AK Parti milletvekilleri arasında da fanatik taraftarları olduğunu gördüm. Ama en büyük gücü arşivi" dedi.

Ümit Özdağ'dan şaşırtan Süleyman Soylu paylaşımı: Görevden alınması mümkün görünmüyor
YORUMLAR (1)
  • Hakim ATMACA: Aslında seni siyasetten atmaları çok yerinde ve mantıklı olur laftan dedikudu dan başk bi işe yaramıyon boş boş oraya buraya sataşıyon Cevap Yaz 38 27 Yayından Kaldır
500
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, polis amirinin Uygur Türklerine yaptığı tehdit nedeniyle özür diledi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, polis amirinin Uygur Türklerine yaptığı tehdit nedeniyle özür diledi Kemal Kılıçdaroğlu, Mithat Sancar, Ümit Özdağ'ın da Aralarında Bulunduğu Dokunulmazlık Fezlekeleri TBMM'ye Sunuldu Kemal Kılıçdaroğlu, Mithat Sancar, Ümit Özdağ'ın da Aralarında Bulunduğu Dokunulmazlık Fezlekeleri TBMM'ye Sunuldu Özel: 'Bu 'U' Dönüşü Falan Değil. Bu Omurgasızlık. Bu Siyasi Karaktersizlik. Bunlar İktidarda Kalmak İçin Yarın Gidip Fetullah Gülen'le de El... Özel: 'Bu 'U' Dönüşü Falan Değil. Bu Omurgasızlık. Bu Siyasi Karaktersizlik. Bunlar İktidarda Kalmak İçin Yarın Gidip Fetullah Gülen'le de El...

Son Dakika Politika Ümit Özdağ'dan şaşırtan Süleyman Soylu paylaşımı: Görevden alınması mümkün görünmüyor - Son Dakika


Advertisement