Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Ümit Özdağ haberleri, Ümit Özdağ son dakika, son dakika Ümit Özdağ

Son Dakika Ümit Özdağ Haberleri

Son dakika Ümit Özdağ haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ümit özdağ haberleri anında burada.


 • 01.12.2023 01 Ara 23:21 Ümit Özdağ hakkında soruşturma başlatıldı

  Ümit Özdağ hakkında soruşturma başlatıldı Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından ''Halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etme'' ve ''Yanıltıcı bilgiyi alenen yayma'' suçlamalarıyla soruşturma açıldı.

 • 30.11.2023 30 Kas 01:20 Ümit Özdağ'dan Meral Akşener'e İttifak Teklifi: "Bütün Türk Milletinin Önünde Atatürk Çizgisinde Türk Milliyetçiliği İttifakı Öneriyoruz"

  Ümit Özdağ'dan Meral Akşener'e İttifak Teklifi: 'Bütün Türk Milletinin Önünde Atatürk Çizgisinde Türk Milliyetçiliği İttifakı Öneriyoruz' Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e yerel seçimlerde ittifak teklifinde bulundu. Özdağ, "AK Parti ve CHP merkezli siyaset yapılanmasını, Cumhuriyetimizin kurucu değerlerine sarsılmaz bir inanç temelinde kurulacak Zafer Partisi-İYİ Parti ittifakı etrafında oluşacak büyük bir vatansever, Atatürkçü, Türk milliyetçisi seçmen gücünün yaratacağı sinerji ile dağıtarak mevcut ikili kutuplaşmayı kıralım. CHP’nin ziyareti ve size yönelik belirli grupların baskısını bildiğimiz için bu ziyaret öncesinde öyle kapalı kapılar ardında değil bütün Türk Milleti’nin önünde Atatürk çizgisinde Türk milliyetçiliği ittifakı öneriyoruz" dedi.

 • 30.11.2023 30 Kas 00:26 Zafer Partisi lideri Özdağ'dan İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'e ittifak teklifi

  Zafer Partisi lideri Özdağ'dan İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'e ittifak teklifi CHP lideri Özgür Özel'in, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e yapacağı ziyaret öncesi Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ'dan dikkat çeken bir hamle geldi. Özdağ, Akşener'e ittifak teklifinde bulundu.

 • 27.11.2023 27 Kas 10:50 Yeşim Salkım, Zafer Partisi'ne mi katıldı? Jet yalanlama geldi

  Yeşim Salkım, Zafer Partisi'ne mi katıldı? Jet yalanlama geldi Ünlü şarkıcı ve oyuncu Yeşim Salkım'ın Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ile kahvaltı yapmasının ardından partiye katıldığı söylentisi konuşulmaya başlandı. Kısa sürede sessizliğini bozan şarkıcı "Siyasete girmiyorum" dedi.

 • 23.11.2023 23 Kas 13:38 Ümit Özdağ, Kemal Kılıçdaroğlu ile yapılan protokolü açıkladı

  Ümit Özdağ, Kemal Kılıçdaroğlu ile yapılan protokolü açıkladı Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, 28 Mayıs'taki cumhurbaşkanı seçiminin ikinci tur oylaması öncesi eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptığı protokolü açıkladı. Özdağ, protokolde yer alan bakanlık tahsisleri ve atamaların Zafer Partisi ile birlikte kararlaştırılacağını belirtti. Protokolün amacının Atatürk'ün kurucu değerlerini güvence altına almak, terörle mücadeleye atılım yapmak ve işgalcilerin ülkelerine dönmesini sağlamak olduğunu vurguladı.

 • 23.11.2023 23 Kas 12:42 Zafer Partisi ve CHP Arasında Protokol Yayımlandı

  Zafer Partisi ve CHP Arasında Protokol Yayımlandı Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri öncesi yaptıkları protokolü kamuoyuyla paylaştı. Protokolde, İçişleri Bakanlığı dahil olmak üzere toplam üç bakanlığın Zafer Partisi'ne verilmesi konusunda anlaşma sağlandığı görüldü.

 • 23.11.2023 23 Kas 12:06 Ümit Özdağ, Kılıçdaroğlu ile imzaladığı protokolü yayımladı

  Ümit Özdağ, Kılıçdaroğlu ile imzaladığı protokolü yayımladı ZAFER Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile imzaladığı gizli protokolü sosyal medya hesabından paylaştı.

 • 23.11.2023 23 Kas 11:07 Ümit Özdağ, Kılıçdaroğlu ile yaptığı 'Gizli Protokol'ü paylaştı

  Ümit Özdağ, Kılıçdaroğlu ile yaptığı 'Gizli Protokol'ü paylaştı Ümit Özdağ, sosyal medya hesabından 14 Mayıs'ta Cumhurbaşkanı adayı olan Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptığı ve çok konuşulan protokolün tamamını paylaştı. Bu protokol, birçok tartışmayı da beraberinde getirdi.

 • 19.11.2023 19 Kas 18:42 Ümit Özdağ: Atatürk çizgisinde Türk milliyetçileri, bu iktidarı değiştirmek için önce muhalefeti değiştirmeli

  Ümit Özdağ: Atatürk çizgisinde Türk milliyetçileri, bu iktidarı değiştirmek için önce muhalefeti değiştirmeli Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, İzmir'de düzenlenen bir konferansta yaptığı konuşmada, Türk milliyetçilerinin görevinin, bu iktidarı değiştirmek için önce muhalefeti değiştirmek olduğunu belirtti. Özdağ, Atatürk çizgisinde Türk milliyetçiliğinin, Türk milletinin istiklalini ve refahını sağlayacak bir fikir zeminini oluşturduğunu vurguladı. Ayrıca, AK Parti, CHP ve İYİ Parti'nin politikalarını eleştirerek, Meral Akşener'le parti kurmanın hayatındaki en kötü iş olduğunu ifade etti.

 • 18.11.2023 18 Kas 16:43 Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, İYİ Parti'den ayrılanları davet etti

  Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, İYİ Parti'den ayrılanları davet etti Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, İYİ Parti'den ayrılan partililere kapılarının sonuna kadar açık olduğunu belirterek, İYİ Partili arkadaşlarımıza kapımız sonuna kadar açıktır dedi. Özdağ, Zafer Partisi'nin hızla yükselişte olduğunu ve 2024 yerel seçimlerine tek başına gireceğini ifade etti. Ayrıca, AK Parti'den aday olamayan kişilerin İYİ Parti'den milletvekilliği satın aldığını iddia etti.

 • 18.11.2023 18 Kas 14:21 Zafer Partisi, Kars ve Iğdır'da aday çıkarmayacak

  Zafer Partisi, Kars ve Iğdır'da aday çıkarmayacak Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, yerel seçimlerde Kars ve Iğdır'da aday çıkarmayacaklarını açıkladı. Özdağ, partinin üye sayısının arttığını ve seçimlere ittifaksız gireceklerini belirtti.

 • 28.10.2023 28 Eki 09:45 ÖZDAĞ ALİ RIZA BEY'İN KABRİ ŞEHİTLİKTE OLMALI

  ÖZDAĞ ALİ RIZA BEY'İN KABRİ ŞEHİTLİKTE OLMALI ZAFER Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Kurtuluş Savaşı döneminde Batı Cephesi'nde 4'üncü Kolordu Komutanı olarak görev yapan Ali Rıza Bey'i ölümünün 101'inci yılında mezarı başında andı.

 • 27.10.2023 27 Eki 17:20 Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ, Kurtuluş Savaşı komutanlarından Albay Ali Rıza Bey'in mezarını ziyaret etti

  Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ, Kurtuluş Savaşı komutanlarından Albay Ali Rıza Bey'in mezarını ziyaret etti Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Kurtuluş Savaşı döneminde Batı Cephesi'nde 4'üncü Kolordu Komutanı olarak görev yapan Ali Rıza Bey'i, ölümünün 101'inci yılında Bursa'da mezarı başında andı.

 • 26.10.2023 26 Eki 19:19 Aytun Çıray, Ümit Özdağ'ı Ziyaret Etti

  Aytun Çıray, Ümit Özdağ'ı Ziyaret Etti Eski İYİ Parti milletvekili Aytun Çıray, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ı Ankara’da ziyaret etti. Özdağ, "Umarım bundan sonra benzeri değerlendirmeleri yapmaya devam edeceğiz. Ama özel olarak yerel seçimlere çok odaklanmadık. Daha genel Türkiye siyasetini, bölgedeki gelişmeleri değerlendirdik" dedi.

 • 20.10.2023 20 Eki 11:59 Ümit Özdağ: Atatürk çizgisinde Türk milliyetçisi olmak suç değildir

  Ümit Özdağ: Atatürk çizgisinde Türk milliyetçisi olmak suç değildir Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Ankara Adliyesi'nde yaptığı açıklamada, Atatürk çizgisinde Türk milliyetçisi olmanın suç olmadığını ve anayasayı savunmanın suç olmadığını belirtti. Özdağ, gözaltına alınanların tutuklanmasının yeni bir Ergenekon davası olduğunu ve bu operasyonların Zafer Partisi'nin yükselişini engellemek için düzenlendiğini ifade etti.

 • 19.10.2023 19 Eki 18:28 Ümit Özdağ, Kırıkkale'de Partililer ve Vatandaşlarla Buluştu

  Ümit Özdağ, Kırıkkale'de Partililer ve Vatandaşlarla Buluştu Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, yerel seçim çalışmaları kapsamında Kırıkkale'de partililer ve vatandaşlarla bir araya geldi. Özdağ, seçimlere doğru Anadolu'da gerçekleştirecekleri çalışmaların ilk adımını Kırıkkale'de attıklarını belirtti. Ayrıca, Zafer Partisi olarak Türk halkının desteğini istediklerini ve sığınmacıların vatanlarına dönmesi için mücadele edeceklerini vurguladı.

 • 15.10.2023 15 Eki 17:23 Ümit Özdağ: Filistin davası İslam ve Türk milletinin davası değildir

  Ümit Özdağ: Filistin davası İslam ve Türk milletinin davası değildir Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Filistin davasının İslam ve Türk milletinin davası olmadığını savunarak, 'Filistin davası, Filistinli Arapların davasıdır.' dedi. Özdağ, Türk milletinin 1058'den 1918'e kadar birleşik Avrupa kıtasına ve Hristiyan medeniyetine karşı tek başına İslam'ın kılıcı ve kalkanı olduğunu belirtti. Ayrıca, Türk milliyetçiliğinin Birinci Dünya Savaşı'nda yaşanan mağlubiyetin ardından Mustafa Kemal Atatürk'ün liderliğiyle kazandığı İstiklal Harbi'nin önemine vurgu yaptı.

 • 06.10.2023 06 Eki 17:28 Ümit Özdağ; Çolak, Çardaklı ve Saedi'yi Sincan Cezaevi'nde Ziyaret Etti: "Adaletin Hızlı İşlemesini Talep Ediyorlar.

  Ümit Özdağ; Çolak, Çardaklı ve Saedi'yi Sincan Cezaevi'nde Ziyaret Etti: 'Adaletin Hızlı İşlemesini Talep Ediyorlar. Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, tutuklanan Aykırı Genel Yayın Yönetmeni Batuhan Çolak, Ajans Muhbir isimli internet sayfasının yöneticisi Süha Çardaklı ve Ambargo TV gönüllüsü Ramin Saeidi’yi, Ankara Sincan Cezaevi’nde ziyaret etti. Özdağ, “Bakın sınırlarımızın ne kadar güvensiz olduğunu Suriye’den iki teröristin İçişleri Bakanlığı kapısına kadar gelip saldırı girişiminde bulunmaları da gösteriyor. Eğer sınırlarımız güvenli olsaydı bu iki terörist sınırdan girmeden yakalanırdı” açıklamasını yaptı.

 • 26.09.2023 26 Eyl 10:31 Özdağ'dan babası hakkındaki iddialara zehir zemberek yanıt: Ahlaksız, şerefsiz

  Özdağ'dan babası hakkındaki iddialara zehir zemberek yanıt: Ahlaksız, şerefsiz Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, babası hakkında ortaya atılan ''Darbeci'' iddialarına ateş püskürdü. Özdağ, ''Allahsız, şerefsiz alçak bir adam ve pelikan terör örgütünün bütün sanal teröristleri günlerdir 2002'de Vefaat eden babam rahmetli Muzaffer Özdağ'a hakaret ediyor, rahmetli Adnan Menderes'in yüzünde sigara söndürmüştü yalanını söylüyorlardı. Oysa böyle bir olay olmadığı gibi rahmetli babam Adnan Menderes'in idam edilmemesi için MBK'ya mektup yazmıştı'' dedi.

 • 21.09.2023 21 Eyl 20:30 Zafer Partisi Ümit Özdağ: Yabancılara ve sığınmacılara düşmanlık beslemiyoruz

  Zafer Partisi Ümit Özdağ: Yabancılara ve sığınmacılara düşmanlık beslemiyoruz Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, partisinin yüksek vatanseverlik duygusu ve devlet hassasiyetiyle hareket ettiğini belirtti. Özdağ, Türkiye'de yaşayan sığınmacılara ve kaçaklara düşmanlık beslemediklerini, ancak ülkemizin göçmenistan olmasına izin vermeyeceklerini söyledi. Partinin temel politikasının devletin bütünlüğünü gözetmek olduğunu vurgulayan Özdağ, Türk Milliyetçiliğini benimsediklerini ifade etti.

 • 21.09.2023 21 Eyl 15:14 Ümit Özdağ: "Her Yerde Aday Çıkaracağız; Ankara, İstanbul, Hakkari Her Yerde"

  Ümit Özdağ: 'Her Yerde Aday Çıkaracağız; Ankara, İstanbul, Hakkari Her Yerde' Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, yerel seçimlere ilişkin; “Zafer Partisi, 81 ilde ve 81 ilin bütün ilçelerinde aday çıkartmak suretiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Her yerde aday çıkaracağız; Ankara’da, İstanbul’da, Hakkari’de, Edirne’de her yerde aday çıkaracağız. Bu seçim Türk halkının sadece ilçesinin ve ilinin kaderini değil Türkiye’nin de kaderinin belirleneceği seçim olacak. Ahmet gitsin Mehmet gelsin, hayır. Sığınmacılar gitsin mi kalsın mı seçimidir” açıklamasını yaptı.

 • 21.09.2023 21 Eyl 12:02 Vaadi yine sığınmacılar üzerinden! Zafer Partisi yerel seçimde bütün illerden aday çıkaracak

  Vaadi yine sığınmacılar üzerinden! Zafer Partisi yerel seçimde bütün illerden aday çıkaracak Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, "Bütün illerden ilçelerden aday çıkaracağız. Bu seçim Türk halkının kaderinin belirleyeceği seçim olacak. Bu seçim 'Sığınmacılar gitsin mi kalsın mı?' seçimi olacak" dedi.

 • 20.09.2023 20 Eyl 21:31 Ümit Özdağ: "Bu Seçimde Bizim Açımızdan En Önemli Mesele, Türk Milletinin 13 Milyon İşgalciye Tepki Göstermesi"

  Ümit Özdağ: 'Bu Seçimde Bizim Açımızdan En Önemli Mesele, Türk Milletinin 13 Milyon İşgalciye Tepki Göstermesi' Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, “Bu seçimde Erdoğan gitti kaldı yok. Bu seçim artık Türk milletinin özgür iradesiyle, hiçbir baskı olmadan, içinden kimi geçiriyorsa o partiye oy vereceği bir seçim olarak görüyoruz. Ve bizim açımızdan da en önemli mesele, Türk milletinin 13 milyon işgalciye tepki göstermesi. A şehrini, B ilçesini aldınız, sığınmacılar kaldı, hiçbir faydası yok. Zafer Partisi A ilçesinde alamaz diyelim, hiç önemli değil yine Zafer Partisi’ne oyunuzu verin. A ilçesinde alamayabilirsiniz ama Türkiye’yi geri alırsınız. Çünkü ülkemizi ayağımızın altından alıyorlar” dedi.

 • 18.09.2023 18 Eyl 16:07 Ümit Özdağ, Türk mühendisleri hedef aldı: Bilgileri vasatın altında

  Ümit Özdağ, Türk mühendisleri hedef aldı: Bilgileri vasatın altında Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Türkiye'nin yükselen değeri savunma sanayii alanında çalışan Türk mühendislerini hedef aldı. Özdağ, ''Türkiye'de yetişmiş insan gücümüz yurt dışına gidiyor. Ve onların yerine mühendislik bilgisi vasatın altında, ama tırnak içinde 'dini bütün' insanlar alınıyor. Eğer senden roket sistemleri yapman isteniyorsa senin çok iyi bir mühendis olman lazım. İnancın senin Allah ile aranda olan şey.'' dedi.

 • 18.09.2023 18 Eyl 10:48 Kuveytli turiste saldıran kişiye sahip çıkan Ümit Özdağ yine şaşırtmadı

  Kuveytli turiste saldıran kişiye sahip çıkan Ümit Özdağ yine şaşırtmadı Trabzon Meydan Parkı'nda bir şahıs, Kuveytli turiste yumruk attı. Turist aldığı darbenin etkisiyle yere yığılırken olay sonrası gözaltına alınan şahıs tutuklandı. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, ''Yumruk vuran Trabzonlu, yumruk vurduğu Kuveytli olduğu için tutuklanıyor. Adam bıçaklayanlar ölüm tehlikesi yok diye serbest bırakılırken bu tutuklama haksızlık'' ifadelerini kullandı.

 • 10.09.2023 10 Eyl 17:40 Ümit Özdağ ve partililer, İnebolu'dan Ankara'ya yürüdü

  Ümit Özdağ ve partililer, İnebolu'dan Ankara'ya yürüdü ZAFER Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ve partililer, Kastamonu'nun İnebolu ilçesinden Ankara'ya 'İstiklal Yolu Zafer Yürüyüşü' yaptı.

 • 07.09.2023 07 Eyl 15:53 Zafer Partisi'nin 'İstiklal Yolu Zafer Yürüyüşü' 11. Gününde... Ümit Özdağ: "Bugünün Şartlarında Zafer Partisi'nin Kapıları İttifaklara Kapalı"

  Zafer Partisi'nin 'İstiklal Yolu Zafer Yürüyüşü' 11. Gününde... Ümit Özdağ: 'Bugünün Şartlarında Zafer Partisi'nin Kapıları İttifaklara Kapalı' Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, İnebolu’dan başladığı İstiklal Yolu Zafer Yürüyüşü’nün 11’inci gününde Çankırı il sınırından Ankara’ya doğru yürüyüşünü sürdürüyor. “100’üncü yılı anma ve 100’üncü yılın gerektiği gibi kutlanmamasına tepki yürüyüşüdür bu. Hem iktidarın hem Meclis’teki muhalefetin elinde çok geniş imkanlar var 100’üncü yıl kutlamaları yapmak için, bunu yapmıyorlar” diyen Özdağ, yerel seçimlerde partisinin kapılarının ittifaklara kapalı olduğunu söyledi. Özdağ, “Bugünün şartlarında evet. Yarın Türk siyasetinde ortaya hiç bilmediğimiz yapılar çıkar, gerekler oluşur o zaman konuşuruz” dedi. Özdağ, yeni Orta Vadeli Program’la ilgili “Çok boş temennilerle dolu ve gerçekleşmeyecek bir program” değerlendirmesini yaptı.

 • 02.09.2023 02 Eyl 08:02 HDP'li Beştaş'tan Kılıçdaroğlu'na gizli protokol tepkisi: Ümit Özdağ bakan olsun diye mi sana oy verdik?

  HDP'li Beştaş'tan Kılıçdaroğlu'na gizli protokol tepkisi: Ümit Özdağ bakan olsun diye mi sana oy verdik? HDP'li Erzurum Milletvekili Meral Danış Beştaş, seçim sürecinde destekledikleri CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu. Kılıçdaroğlu'nun Ümit Özdağ ile gizli bir protokol yapıp bazı bakanlıklar için söz vermesine tepki gösteren Beştaş, ''Biz Ümit Özdağ bakan olsun diye mi Kılıçdaroğlu'na oy verdik? Böyle bir şey olabilir mi?'' ifadelerini kullandı.

 • 30.08.2023 30 Ağu 14:14 Ümit Özdağ'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı: "Zaferi, Recep Tayyip Değil, Başkomutan Atatürk ve TSK Kazandı"

  Ümit Özdağ'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı: 'Zaferi, Recep Tayyip Değil, Başkomutan Atatürk ve TSK Kazandı' Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, "İstiklal Yolu Zafer Yürüyüşüne" 3. gününde de devam ederken yürüyüş sırasında 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı da kutladı. Özdağ, "Kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri’nin 30 Ağustos Bayramı'nı kutluyorum. 30 Ağustos Bayramı kutlamalarının Recep Tayyip Erdoğan tarafından gasp edilişini Zafer Partisi olarak asla kabul etmiyoruz. 30 Ağustos'ta tebrikleri almak, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin hakkıdır. Zaferi, Recep Tayyip değil, Başkomutan Atatürk ve Türk Silahlı Kuvvetleri kazandı" dedi.

 • 28.08.2023 28 Ağu 15:24 Ümit Özdağ: "Gelin Bizimle Birlikte Yürüyün ve Bu Yürüyüşü Onurla Hep Birlikte Ebedi Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Ebedi İstirahatgahı...

  Ümit Özdağ: 'Gelin Bizimle Birlikte Yürüyün ve Bu Yürüyüşü Onurla Hep Birlikte Ebedi Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Ebedi İstirahatgahı... Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, bugün Kastamonu'nun İnebolu ilçesinden Ankara'ya başlattığı "İstiklal Yolu Zafer Yürüyüşü" öncesi yaptığı konuşmada, "Bütün Türk gençliğine sesleniyorum; 10 Eylül'e kadar istiklal yolu üzerindeki yürüyüşümüze devam edeceğiz. Eğer siz de Atatürk'e, silah arkadaşlarına, İstiklal Harbimizin şehitlerine ve gazilerine saygınızı göstermek; istiklal yolunda yürüyen Şerife bacılara, onların emeklerine saygınızı göstermek istiyorsanız hangi partiye oy verdiğiniz önemli değil. 'Bu Cumhuriyet’ten başka Cumhuriyetim yok' diyorsanız gelin bizimle birlikte yürüyün ve bu yürüyüşü onurla hep birlikte ebedi başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebedi istirahatgahı Anıtkabir'de sona erdirelim" dedi.

 • 28.08.2023 28 Ağu 12:56 Ümit Özdağ, 'İstiklal Yolu Zafer Yürüyüşü'ne başladı

  Ümit Özdağ, 'İstiklal Yolu Zafer Yürüyüşü'ne başladı ZAFER Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ve partililer, Kastamonu'nun İnebolu ilçesinden Ankara'ya 'İstiklal Yolu Zafer Yürüyüşü'ne çıktı.

 • 26.08.2023 26 Ağu 17:00 Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Türk milletini yeni bir zafere götüreceğini söyledi

  Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Türk milletini yeni bir zafere götüreceğini söyledi Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, partisinin 2. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla basın toplantısı düzenledi. Özdağ, partisinin Türk milletini 21. yüzyılda yeni bir zafere götüreceğini belirtti ve sığınmacı sorununa dikkat çekti.

 • 26.08.2023 26 Ağu 16:21 Ümit Özdağ: Yerel Seçimlere Doğru Çalışmalarımızı Hızla Sürdürüyoruz. Türk Halkından Bu Seçimlerde Büyük Bir Destek Alacağımızı Umuyoruz

  Ümit Özdağ: Yerel Seçimlere Doğru Çalışmalarımızı Hızla Sürdürüyoruz. Türk Halkından Bu Seçimlerde Büyük Bir Destek Alacağımızı Umuyoruz Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Zafer Partisi'nin kuruluşunun ikinci yıl dönümünde; “Eğer Zafer Partisi'nin Anadolu Kalesi projesini uygulayarak ve bizzat İçişleri Bakanlığı’nı alıp uygulayarak sığınmacıları ve kaçakları vatanlarına geri yollayacağı hususu hakkıyla ortaya konulabilseydi, bu seçimlerin sonucu farklı olurdu. Şimdi yerel seçimlere doğru çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz ve Türkiye’nin her yerinde Zafer Partisi adayları Türk halkının önüne bu sefer Anadolu Kalesi projesini kendi il ve ilçelerinde uygulamak amacıyla çıkacaklar ve Türk halkından bu seçimlerde büyük bir destek alacağımızı umuyoruz” dedi.

 • 23.08.2023 23 Ağu 16:52 Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'a tepki gösterdi

  Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'a tepki gösterdi Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'a tepki göstererek, 'Bölgedeki terör örgütlerine karşı neden suspus oluyorsunuz' dedi. Canpolat, Özdağ'ın Türk kültürüne uygun olmayan bir tavır içinde olduğunu belirtti ve oyunlara gelmemeleri gerektiğini vurguladı.

 • 16.08.2023 16 Ağu 15:31 İstifa eden eski Zafer Partili il başkanından ses getiren sözler: Belden aşağı mevzu var

  İstifa eden eski Zafer Partili il başkanından ses getiren sözler: Belden aşağı mevzu var Zafer Partisi'nin eski Ankara İl Başkanı Neslihan Irvana, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda partiye olan inancının kaybolduğunu ifade ederek, "Bizim parti ile ilgili belden aşağıda mevzu var ama terbiyem elvermiyor." dedi.

 • 14.08.2023 14 Ağu 14:19 Kayseri Barosu Avukatı Emir Akpınar, Ümit Özdağ'a hakaret davası açtı

  Kayseri Barosu Avukatı Emir Akpınar, Ümit Özdağ'a hakaret davası açtı Kayseri Barosu Avukatlarından Emir Akpınar, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'a, Ünlü Vaiz Halil Konakçı'ya hakaret ettiği iddiasıyla 3 kuruşluk tazminat davası açtı. Akpınar, dilekçesinde manevi tazminat talep etti ve davalının sorumluluğunu belirtti.

 • 14.08.2023 14 Ağu 12:17 Ümit Özdağ, Hatay'da Arap nüfusu iddiasıyla ilgili suç duyurusunda bulundu

  Ümit Özdağ, Hatay'da Arap nüfusu iddiasıyla ilgili suç duyurusunda bulundu Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Hatay'da Arap nüfusunun çoğunlukta olduğunu iddia eden imam Halil Konakçı hakkında suç duyurusunda bulundu. Özdağ, Konakçı'nın sözlerinin gerçeklerle bağdaşmadığını ve düşmanlığı tahrik ettiğini belirtti. Ayrıca, Konakçı'nın Fransız işgaline övgü düzerek Türkiye'nin toprak bütünlüğüne yönelik tehdit oluşturduğunu ifade etti.

 • 14.08.2023 14 Ağu 11:58 Ümit Özdağ "Hatay Arap Şehridir" Diyen İmam Halil Konakçı Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu: "Emperyalistlerin Çanak Yalayıcıları Böyle Olurlar İşte.

  Ümit Özdağ 'Hatay Arap Şehridir' Diyen İmam Halil Konakçı Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu: 'Emperyalistlerin Çanak Yalayıcıları Böyle Olurlar İşte. Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Hatay’a, “Arap şehridir” diyen imam Halil Konakçı hakkında suç duyurusunda bulundu. Konakçı'nın Diyanet İşleri'nden uzaklaştırılmasını isteyen Özdağ, “Bundan sonra Türkiye'ye ve partimize yapmış olduğu her alçakça saldırıyı en sert şekilde, hukuk çerçevesinde cezalandıracağız. Çünkü bu zat Türkiye'nin toprak bütünlüğüne yönelik aynen PKK gibi açıklamalarda bulunma hadsizliğini göstermiştir. Emperyalistlerin çanak yalayıcıları böyle olurlar işte. Bazen karşınıza hacı, bazen hoca kılığında çıkabilirler” dedi.

 • 14.08.2023 14 Ağu 11:49 Ümit Özdağ, imam-hatip Halil Konakçı hakkında suç duyurusunda bulundu

  Ümit Özdağ, imam-hatip Halil Konakçı hakkında suç duyurusunda bulundu Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, imam-hatip Halil Konakçı'nın Hatay ile ilgili sözleri nedeniyle savcılığa suç duyurusunda bulundu. Özdağ, Konakçı'nın spekülatif açıklamalar yaparak bölgeye zarar verdiğini ve milli güvenlik tehdidi oluşturduğunu belirtti. Suç duyurusu dilekçesinde, Konakçı hakkında çeşitli suçlamalar yer aldı.

 • 09.08.2023 09 Ağu 17:20 Ümit Özdağ, Çanakkale'de 'Zafer Yürüyüşü'ne katıldı

  Ümit Özdağ, Çanakkale'de 'Zafer Yürüyüşü'ne katıldı Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Anafartalar Zaferi'nin 108'inci yıl dönümü nedeniyle düzenlenen 'Zafer Yürüyüşü'ne katıldı. Basın toplantısında yerel seçim çalışmalarının devam ettiğini belirten Özdağ, Zafer Partisi'nin Türkiye genelinde seçimlere girmek için hazırlıklarını yaptığını ve Çanakkale'de de aynı şekilde olduğunu söyledi. Özdağ, sığınmacılara ve kaçaklara ekonomik destek verilmeyeceğini, bu paraların Türk halkı için harcanacağını ve ruhsatsız dükkanların kapatılacağını ifade etti. Ayrıca, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile imzaladıkları protokol hakkında da konuşan Özdağ, protokol gereği Zafer Partisi'nin 3 bakanlık alacağını ancak bu durumun ortaklarının baskısı nedeniyle açıklanmadığını belirtti.

 • 09.08.2023 09 Ağu 16:21 Zafer Partisi, Mahalli İdareler Genel Seçimi'ne hazırlanıyor

  Zafer Partisi, Mahalli İdareler Genel Seçimi'ne hazırlanıyor Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, gelecek yıl yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimi'ne tek başına Türkiye'nin her yerinde seçimlere girmek üzere hazırlıklarını yaptıklarını açıkladı. Özdağ, yerel yönetimlerden sorumlu genel başkan yardımcısı ve kadrosunun 45'in üzerinde ili gezdiğini belirtti. Parti, seçimlerde belediye başkanlarını seçen ilçeler ve illerde sığınmacılara ve kaçaklara ekonomik destek verilmeyeceğini, dükkanların kapatılacağını ve denetimlerin artırılacağını söyledi. Ayrıca, belediyelerin güvenlik istihbaratı konusunda belediye memurlarını ve zabıtayı görevlendireceği, uyuşturucuyla mücadele kapsamında spor okulları açılacağı ve atanamayan öğretmenlerin görevlendirme yapılacağı da belirtildi.

 • 09.08.2023 09 Ağu 12:40 Ümit Özdağ, Türkiye'den toprak satın alan yabancılara seslendi: Zarar edeceksiniz, almayın

  Ümit Özdağ, Türkiye'den toprak satın alan yabancılara seslendi: Zarar edeceksiniz, almayın Çanakkale'de düzenlenen Zafer Yürüyüşü'ne katılan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Türkiye'den toprak alan yabancılara "Hepsini bizim belirlediğimiz fiyata kamulaştıracağız. Zarar edeceksiniz, almayın" çağrısında bulundu.

 • 09.08.2023 09 Ağu 11:45 Ümit Özdağ, Zafer Yürüyüşü'ne katıldı

  Ümit Özdağ, Zafer Yürüyüşü'ne katıldı Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Anafartalar Zaferi'nin 108'inci yıl dönümü dolayısıyla Gelibolu Yarımadası'nda düzenlenen Zafer Yürüyüşü'ne katıldı. Özdağ, geceyi partililer ve yürüyüşe katılanlarla bir araya geldiği Çanakkale'nin Eceabat ilçesindeki Kocadere Kamp Alanı'nda geçirdi. Sabah saatlerinde beraberindekilerle 57. Alay Şehitliği'ne geçen Özdağ, burada yapılan etkinlikte konuşma yaptı ve Türk milletinin birlik ve bütünlüğünü vurguladı.

 • 08.08.2023 08 Ağu 21:49 Ümit Özdağ, Anafartalar Zaferi'nin 108. yıl dönümü etkinliğine katıldı

  Ümit Özdağ, Anafartalar Zaferi'nin 108. yıl dönümü etkinliğine katıldı Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Tarihi Gelibolu Yarımadası'nda düzenlenen Anafartalar Zaferi'nin 108. yıl dönümü anma etkinliğine katıldı. Özdağ, Gelibolu Yarımadası'ndaki Şehitler Abidesi'ni ziyaret ettikten sonra partililer ve katılımcılarla bir araya geldi. Konuşmasında, Gelibolu Yarımadası'nın tarihteki önemine vurgu yapan Özdağ, Türk askerinin muhteşem direnişi karşısında İngiliz emperyalizminin yenilerek çekilmek zorunda kaldığı yerde olduklarını belirtti. Ayrıca, gençlere umutlarını yitirmemeleri çağrısında bulunan Özdağ, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ni yaşatma sözü verdiklerini dile getirdi. Etkinlikte konser ve tiyatro gösterisi sunulurken, katılımcılara çorba ikram edildi. Özdağ ve katılımcılar, geceyi etkinlik alanında kurulan çadırda geçirdikten sonra Zafer Yürüyüşü'ne katılacaklar.

 • 03.08.2023 03 Ağu 06:55 Ümit Özdağ, Akbelen Ormanı'ndaki Ağaç Kesimine Tepki Gösterdi

  Ümit Özdağ, Akbelen Ormanı'ndaki Ağaç Kesimine Tepki Gösterdi Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Muğla'nın Milas ilçesinde Akbelen Ormanı'nda maden sahasının genişletilmesi amacıyla yapılan ağaç kesimine tepki gösterdi. Özdağ, AK Parti hükümetlerini çevreyi korumak yerine tahrip etmekle suçladı ve maden firmasının Türkiye'ye karşı sorumluluk hissetmesini istedi.

 • 02.08.2023 02 Ağu 20:36 Ümit Özdağ: Akbelen'de bir doğa katliamı yaşandı ve yaşanıyor

  Ümit Özdağ: Akbelen'de bir doğa katliamı yaşandı ve yaşanıyor Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Akbelen ormanlarında faaliyet yürüttüğü iddia edilen enerji şirketi hakkında açıklamalarda bulundu. Özdağ, incelemelerde bulundukları Akbelen ormanlarında ağır bir tahribat olduğunu iddia ederek, doğa katliamının yaşandığını belirtti.

 • 02.08.2023 02 Ağu 16:31 Ümit Özdağ'dan 'Akbelen' açıklaması

  Ümit Özdağ'dan 'Akbelen' açıklaması Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Muğla'nın Milas ilçesinde Akbelen Ormanı'nda maden sahasının genişletilmesi amacıyla yapılan ağaç kesimine ilişkin, maden firmasının bağlı olduğu holding önünde basın açıklaması yaptı. Özdağ, 2014'ten bugüne kadar Akbelen bölgesinde yüzlerce hektar alanda ağaç kesildiğini söyledi ve AK Parti hükümetlerini çevre katliamının sorumlusu olarak gösterdi.

 • 02.08.2023 02 Ağu 16:23 Ümit Özdağ, Akbelen Ormanı'ndaki Ağaç Kesimine Tepki Gösterdi

  Ümit Özdağ, Akbelen Ormanı'ndaki Ağaç Kesimine Tepki Gösterdi Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Muğla'nın Milas ilçesinde Akbelen Ormanı'nda maden sahasının genişletilmesi amacıyla yapılan ağaç kesimine tepki gösterdi. Özdağ, maden firmasının bağlı olduğu holding önünde basın açıklaması yaparak, AK Parti hükümetlerini çevre katliamının sorumlusu olarak suçladı.

 • 02.08.2023 02 Ağu 15:37 Ümit Özdağ, Limak Holding'e tepki gösterdi

  Ümit Özdağ, Limak Holding'e tepki gösterdi Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Akbelen'de maden sahası için ağaç kesimine Limak Holding önünde tepki gösterdi. Özdağ, Limak'ın ortağı olup olmadığını sordu ve Akbelen'deki çevre katliamını eleştirdi.

 • 29.07.2023 29 Tem 16:50 Zafer Partisi, Cumhuriyet'in 100. yılını kutlamak için doğa yürüyüşü düzenledi

  Zafer Partisi, Cumhuriyet'in 100. yılını kutlamak için doğa yürüyüşü düzenledi Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Aydın'ın Kuşadası ilçesinde düzenlenen 100. Yıl Cumhuriyet Doğa Yürüyüşü'ne katıldı. Özdağ, yaptığı konuşmada, Cumhuriyet'in 100. yıl dönümü etkinliklerinin ilk adımı olan yürüyüşün, 29 Ekim'e kadar sürecek anma faaliyetlerinin başlangıcı olduğunu belirtti. Ayrıca, Cumhuriyet'in 100. yılına özel bir logo çalışması yapıldığını ve diğer etkinliklerin de planlandığını açıkladı.

Advertisement