Vatandaştan AK Parti'li Tülay Kaynarca'ya: "Tek Çaremiz Sizsiniz" - Son Dakika
Politika

Vatandaştan AK Parti'li Tülay Kaynarca'ya: "Tek Çaremiz Sizsiniz"

Vatandaştan AK Parti\'li Tülay Kaynarca\'ya: "Tek Çaremiz Sizsiniz"

AK Parti Milletvekili ve AK Parti İstanbul 3.Bölge Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca, Arnavutköy’de vatandaşlarla bir araya geldi.

20.10.2015 19:54

AK Parti Milletvekili ve AK Parti İstanbul 3.Bölge Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca, Arnavutköy'de vatandaşlarla bir araya geldi. Kaynarca'ya sohbet sırasında bir vatandaş, "Tek çaremiz sizsiniz" dedi.

AK Parti İstanbul Milletvekili ve AK Parti İstanbul 3.Bölge Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca, Arnavutköy Hadımköy'de vatandaşlarla bir araya geldi. Kaynarca, AK Parti'nin seçim beyannamesini anlattığı sırada bir vatandaş Kaynarca'ya "Tek çaremiz sizsiniz" dedi.

Daha sonra Hadımköy Meydan'da AK Nokta'yı ziyaret eden Kaynarca basın mensuplarının sorularını cevapladı. Kaynarca, seçim beyannamesinin açıklanmasından sonra vatandaşın desteğinin daha da arttığını söyleyerek, "Daha umutla bakış var. Asgari ücret, emeklilere yapılan zam, gençlerimize yapılanlar çok iyi destek aldı. Umut var heyecan var. Reformlar, projeler ve vaatler üçgeninden oluşan beyannamemizin vatandaş tarafından özümsendiğini görüyorum. Tek çare olarak AK Parti'yle Türkiye'nin daha da büyüyeceği düşüncesi hakim" şeklinde konuştu.

Ankara'daki terör olayını değerlendiren AK Partili Kaynarca, "Ankara'daki olay bir katliam niteliğinde çok üzücü ve bir vahşet. Daha o bombanın dumanı kaybolmadan yapılan devlete yönelik saldırı içeren o cümleler, bunu söyleyenlerden biri de bir siyasi partinin genel başkanı düzeyinde, affedilir gibi değil. Milletimiz 7 Haziran sonrası şu üç ay içerisinde hükümet olmayı, sorumlu hareket eden siyasi iradeyi, diğer siyasi partilerin tavrını şeffaf, net bir şekilde gördü. Bu tavırdan sonra milli birlik ve kardeşliğimiz çok değerli olacak. Kazanan bu seçimlerde kardeşliğimiz olacak" dedi.

Bütün bunlardan sonra gösterilen tutumu vatandaşların çok net gördüğünü söyleyen AK Parti'li Kaynarca, "99 yılında iktidar olan siyasi iradeleri iki yıl sonrası sandığa gömen sağduyu, hata ve eksik yapanları görür. Gerçek milliyetçilik şu güzel vatana hizmet etmek demektir. Uyduyu gönderdik. KKTC'ye açılan, bizim kaynaklarımızla oluşturulmuş, oranın 50 yıllık su ihtiyacını çözecek yatırım var. Yapılan güzel bir şeye 'Allah razı olsun' deyin, 'ben de üzerine şunu koyacağım' deyin. Ama her şeye kötü deyince aziz milletimiz de bu tabloyu görüyor. Hizmet edeni görüyor. Bu seçim milli birlik ve kardeşliğimizin kazanacağı seçimler olacak inşallah" şeklinde konuştu. - İSTANBUL

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Vatandaştan AK Parti'li Tülay Kaynarca'ya: 'Tek Çaremiz Sizsiniz' - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement