Acıbadem Bayanlar Voleybol Ligi - Son Dakika

Acıbadem Bayanlar Voleybol Ligi

14.08.2013 17:54
Acıbadem Bayanlar Voleybol Ligi

Çanakkale Belediyespor'un Düzce kampı, yeni transferler Nesovic ve Vesovic'in de katılımlarıyla devam ediyor

Acıbadem Bayanlar Voleybol Ligi ekiplerinden Çanakkale Belediyespor'un yeni transferleri Ivana Nesovic ve Jovana Vesovic, Düzce'de başlayan sezon hazırlık kampına katıldı.

Takımın kafile başkanlığını yürüten Çanakkale Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Bülent Yufka, gazetecilere yaptığı açıklamada, Düzce'deki Fenerbahçe Spor Kulübü Topuk Yaylası Tesisleri'nde sürdürdükleri sezon hazırlıklarına bir gün ara verdiklerini bildirdi.

Kampa, yeni transfer edilen Sırp oyuncular Nesovic ve Vesovic'in de katıldığını belirten Yufka, çalışmaların yüksek moral ve motivasyonla geçtiğini, iyi bir hazırlık süreci yaşadıklarını anlattı.

Yufka, takım içindeki uyumun gün geçtikçe arttığına işaret ederek, "Çanakkale Belediyespor yönetimi olarak oyuncularımız ve teknik kadromuz ne istediyse yerine getirdik. Hocamızın istediği oyuncuların büyük bir bölümünü takıma kazandırdık. Ligde iddialı bir ekip oluşturup, Avrupa kupalarına katılmak istiyoruz. Bunun için tüm altyapıyı hazırladık. Taraftarlarımız bomba gibi bir takım izleyecek" ifadesini kullandı. - Çanakkale

Kaynak: AA
YORUMLAR
500

Son Dakika Spor Acıbadem Bayanlar Voleybol Ligi - Son Dakika


Advertisement