Alex Telles'ten yıllar sonra Didier Drogba itirafı: Sinirli bir şekilde hepimizi esir aldı, şişeyi kırdı - Son Dakika

Alex Telles'ten yıllar sonra Didier Drogba itirafı: Sinirli bir şekilde hepimizi esir aldı, şişeyi kırdı

21.09.2021 14:50
Alex Telles'ten yıllar sonra Didier Drogba itirafı: Sinirli bir şekilde hepimizi esir aldı, şişeyi kırdı

M.United'ın sol beki Alex Telles, 2014-15'te Galatasaray'da Didier Drogba ile soyunma odasında yaşadığı bir anısını dile getirdi. Telles, "Maçta yeniliyorduk. Soyunma odasından öfkeli ses geliyordu. Yerde patlayan bir şişe. Drogba tüm takımı esir almıştı. Takıma karşı 'Böyle oynayan takıma tahammül edemem. Ya kazanırız ya da buna katlanamam' diye bağırıyordu. Çok büyük oyuncular var ama Drogba kadar hırslısını görmek zor" diyerek yaşananları anlattı.

Galatasaray'ın eski futbolcularından Alex Telles, Didier Drogba'nın baskınlığını ve karakterini ESPN'e verdiği röportajda bir kez daha ortaya koydu.

Alex Telles'ten yıllar sonra Drogba itirafı: Sinirli bir şekilde hepimizi esir aldı, şişeyi kırdı

İşte o röportaj:

"TAM DROGBA'LIK BİR OLAY"

"Tam Didier Drogba'lık bir olaydı. Onunla yaşadığım unutulmaz bir anı var. Genelde her şeyi kazanan harika oyuncular görürsünüz ama o kadar hırslı olmadıklarını fark edersiniz. Drogba öyle biri değildi.

"ESİR ALDIĞINI GÖRDÜM"

Galatasaray'daki ilk maçlarımdan biriydi. İlk yarı sona erdi ve 1-0 gerideydik. Benim için durum; tamam, 1-0 gerideyiz, kaybediyoruz ama ikinci yarı var, geri dönüp kazanalım, çünkü biz Galatasaray'ız gibiydi. Ancak, Drogba için öyle değildi.

Soyunma odasına gittim. Öfkeli bir ses vardı. Yerde patlayan bir şişe. İçeriye baktığımda Drogba'nın tüm soyunma odasını öfkesiyle esir aldığını gördüm.

Ben henüz 21 yaşında bir gencim. Drogba 'Daha iyi oynamalıyız, kazanmalıyız. Böyle oynayan bir takıma tahammül edemem. Ya oraya geri dönüp kazanırız ya da bir daha buna katlanamam' dedi. O çok özel ve farklı bir karakterdi."

Alex Telles'ten yıllar sonra Didier Drogba itirafı: Sinirli bir şekilde hepimizi esir aldı, şişeyi kırdı

Son Dakika Spor Alex Telles'ten yıllar sonra Didier Drogba itirafı: Sinirli bir şekilde hepimizi esir aldı, şişeyi kırdı - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

Katil maymun! Sokakta gözüne kestirdiği adamı kafasına tuğla atarak öldürdü 15:06 Katil maymun! Sokakta gözüne kestirdiği adamı kafasına tuğla atarak öldürdü 15:02 "Şakkadak satarım" videosu gündem olan Necmettin Batırel: Döviz zirveyi gördü, mutlaka gerisin geriye dönecek Son dakika! Gram altın fiyatı ne kadar oldu? Çeyrek ne kadar? 14:54 Son dakika! Gram altın fiyatı ne kadar oldu? Çeyrek ne kadar?
Memleket Partisi lideri Muharrem İnce'den CHP'lileri sinir edecek sözler: İYİ Halk Partisi deyin 14:42 Memleket Partisi lideri Muharrem İnce'den CHP'lileri sinir edecek sözler: İYİ Halk Partisi deyin Sakarya'da sahil kıyısında parçalanmış olarak bulunan gizemli canlıyla ilgili ilk açıklama geldi 14:38 Sakarya'da sahil kıyısında parçalanmış olarak bulunan gizemli canlıyla ilgili ilk açıklama geldi Son dakika: Merkez Bankası, politika faizini yüzde 16'ya düşürdü 14:10 Son dakika: Merkez Bankası, politika faizini yüzde 16'ya düşürdü
Televizyonda ağızları açık bırakan itiraf: Bir gecede 18 erkekle ilişkiye girdim, kocam izledi 14:09 Televizyonda ağızları açık bırakan itiraf: Bir gecede 18 erkekle ilişkiye girdim, kocam izledi İbrahim Tatlıses, kendisinden 43 yaş küçük sevgilisiyle el ele pozunu paylaştı 13:29 İbrahim Tatlıses, kendisinden 43 yaş küçük sevgilisiyle el ele pozunu paylaştı
Advertisement