Ah Ancelotti ah! En sonunda bizim çocuğu futbola küstürmeyi başardı - Son Dakika
Spor

Ah Ancelotti ah! En sonunda bizim çocuğu futbola küstürmeyi başardı

Fenerbahçe'den Real Madrid'e transfer olan Arda Güler, sakatlıklar ve teknik direktör Carlo Ancelotti'nin kendisine yeterli süre vermemesi nedeniyle yeni takımında umduğunu bulamadı. Yeteneklerini sergileyemeyen Arda, oldukça mutsuz.

28.02.2024 16:45  Güncelleme: 16:49
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Fenerbahçe'den transfer olduğu Real Madrid'de beklenen süreyi alamayan Arda Güler'in takımda mutsuz olduğu ve bu nedenle performans düşüklüğü yaşadığı kaydedildi.

UMDUĞUNU BULAMADI

AS'ın haberine göre, İspanyol devine büyük umutlarla transfer olan Arda'nın, yeteneklerini sergileyemesinden dolayı takım içerisinde oldukça mutsuz olduğu belirtildi. Haberde, son oynanan Sevilla maçında oyuna gireceği anda Ancelotti'nin Arda Güler'i tekrardan yedek kulübesine oturtmasının, genç yıldızı hayli sinirlendirdiği kaydedildi.

Ah Ancelotti ah! En sonunda Arda'yı futbola küstürdü

HENÜZ SKOR KATKISI VEREMEDİ

Arda Güler'in bir diğer mutsuzluğunun sebebinin de takımdaki diğer genç oyunculara da kıyasla daha az süre bulması olduğu belirtildi. Bu sezon Real Madrid ile 5 maça çıkan Arda, gol veya asist katkısı sağlayamadı.

Ah Ancelotti ah! En sonunda Arda'yı futbola küstürdü
Ah Ancelotti ah! En sonunda bizim çocuğu futbola küstürmeyi başardı
Alper Kızıltepe
Alper Kızıltepe
Sondakika.com - Spor

Son Dakika Spor Ah Ancelotti ah! En sonunda bizim çocuğu futbola küstürmeyi başardı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (30)

  • Gursel kalen: Arda Güler zaten orda oynayacak kapeste ve yetenek yok. Hırs hiç yok. Şişirip adamları kazıkladılar adamlarda farkına vardı şimdi bir başka kulup bulup göndermeye çalışıyorlar. 106 325 Yanıtla hasan ozkaraca: senin futboldan anlamayan birisi olduğunu düşünmüyorum sen icardiyi övmeye devam et 44 12 emiromeryahya Arslan: Senin gibi denyolar böyle konuşunca arda yeteneksiz oluyor 11 3 Çağrı Öncel: Hayatında hiçbir başarısı olmayan insanların yetenekleri yüzünden aylarca branşının uzmanları tarafından gozetlenip belli bir miktar karşılığı kandı bunyeleeinnkatrigi gencecik bir bireyi nasıl oluyor da bu denli yere vura biliyorsun biraz insan olun kendi degerlerini yere vurmaktan sa ayağa kaldırmak gerekirken bu denki kin beslenen yorumlara ne gerek var yakışmıyor. . . Yanlış ta anlasilmasin kullanılan cümlelere var olan tepki yoksa senin sozunle o değer yere düşmeyecek. 8 1 Ali Arslan: Gürsel kalen zekana hayran kaldıkbikimsel açıklamaların ise olay, IQ seviyen ile bu ülkeye büyük hizmet edebilirsin,git şimdi o güzel beynini aldır zira kafatasının içinde degersizce yer barındırıyor,ha birde kıskançlıktab çatlaklar oluşmuş olabilir kafatasını da göster zira sen bize lazımsın Gürselim 1 0 Murat: Evet sen futboldan anlamıyorsun kardeşim ayrıca keşke yorumda yapmasaydin gidip takildigin mahalle kahvesinde okey oyunu oynarken kendin gibi arkadaşlarınla maç kavgası yapıp arda guleri cekistirebilirdin 1 0 V. A.: Sen önce kapasite yazmayı öğren. Ahraz. 0 0
  • Tas Ruhi: Amed Sportife gelsin 90 137 Yanıtla Gipsy King: Biz size baska bisey vercez…. 18 11
  • Ercan Soykök: Fenerbahçe de kal bir yıl daha dedik Olmadı. Kendine yazık ediyor. Ayskta su içmeyen biri Hangi tarikattan acaba 23 117 Yanıtla
  • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement