Aydınspor 1923'teki Mali Kriz - Son Dakika
Spor

Aydınspor 1923'teki Mali Kriz

Aydınspor 1923\'teki Mali Kriz

Kulüp başkanı Bayırlı: "Her kulüpte maddi sorun var"

17.10.2013 14:28

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Aydınspor 1923'ün kulüp başkanı Süha Bayırlı, her kulüpte maddi sorun olduğunu ama kulüpteki sorunların aşılacağını bildirdi.

Bayırlı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, teknik heyetin tamamının ve 23 futbolcunun 1. transfer taksitlerini daha önce ödediklerini, alacakları olan futbolculardan Hakan Macit, Sefa Aksoy ve Kazım Sarı'dan fedakarlık istediklerini ve bayram için bu futbolculara 7 bin 500'er lira verdiklerini kaydetti.

Futbolcularla yaptıkları toplantıda sorunu çözdüklerini belirten Bayırlı, "Yaptığımız toplantı sonucu sorunu çözdük. Önümüzdeki günlerde iddaadan gelecek yaklaşık 150 bin lira var. Ayrıca Ziraat Türkiye Kupası'nda tur atladığımız için oradan da bir gelirimiz olacak. Biz 100 bin lira daha bulmaya çalışacağız. Sportif Direktör Ali Aydın ile de beraberiz ve aramızda sorun yok" dedi.

Bayırlı, Sarıyer deplasmanından alacakları galibiyetle üzerlerindeki kara bulutları dağıtacaklarını dile getirerek, "Her kulüpte maddi sorun var. Bugün açın gazeteleri, en az 2-3 tane maddi sorun yüzünden sıkıntılı olan kulübün haberini görürsünüz. Sorunlar elbette aşılacak. Bizim hedefimizde sapma yok" diye konuştu. - Aydın

Kaynak: AA

Son Dakika Spor Aydınspor 1923'teki Mali Kriz - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement