Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Başakşehir Taraftarları, Piatek'in İlk Gol Şarkısını Seçecek - Son Dakika

Başakşehir Taraftarları, Piatek'in İlk Gol Şarkısını Seçecek

Başakşehir FK Fan Token sahipleri, Polonyalı futbolcu Krzysztof Piatek'in sezon içinde atacağı ilk golün ardından çalacak şarkıyı seçmek için Socios.com uygulaması üzerinden oy kullanacak. Oylamada en fazla oy alan şarkı, Piatek'in golünden sonra hoparlörlerden duyulacak. Fan token sahipleri ayrıca takımlarının kararlarında oy kullanmanın yanı sıra sezon boyunca özel hediyeler ve deneyimler kazanma fırsatına da sahip olacak.

Başakşehir Taraftarları, Piatek\'in İlk Gol Şarkısını Seçecek
10.08.2023 - 13:23,

RAMS Başakşehir'in kadrosuna kattığı Polonyalı forvet Krzysztof Piatek'in bu sezon iç sahada atacağı ilk golün ardından çalacak şarkıyı, turuncu-lacivertli takımın taraftarları belirleyecek.

Taraftar etkileşim ve ödüllendirme platformu Socios.com'un yaptığı açıklamaya göre, uygulama üzerinden gerçekleşen oylamada, Başakşehir FK Fan Token sahipleri, yıldız futbolcunun ilk gol şarkısını seçecek.

Polonyalı futbolcunun talebi doğrultusunda la bebe (Yng lvcas), Ghost (Justin Bieber) ve Sobrio (Maluma) şarkılarının yarıştığı oylamada, en fazla oyu alan parça, Piatek'in Başakşehir Fatih Terim Stadı'nda atacağı ilk golün ardından hoparlörlerde duyulacak.

Fan token sahipleri, Socios uygulaması üzerinden takımlarının alacağı kararlarda oy kullanırken, sezon içinde de özel hediyeler ve özel deneyimler kazanma fırsatını elde edecek.

Kaynak: AA
YORUMLAR

Son Dakika Spor Başakşehir Taraftarları, Piatek'in İlk Gol Şarkısını Seçecek - Son Dakika


Advertisement