Bir süredir adı Fenerbahçe ile alınan Bilic'ten açıklama geldi: Dedikodudan ibaret - Son Dakika

Bir süredir adı Fenerbahçe ile alınan Bilic'ten açıklama geldi: Dedikodudan ibaret

28.12.2021 12:21
Bir süredir adı Fenerbahçe ile alınan Bilic'ten açıklama geldi: Dedikodudan ibaret

Teknik direktör arayışlarını sürdüren Fenerbahçe ile adı ciddi şekilde anılan ve kariyerine Çin'de devam eden Slaven Bilic açıklama yaptı. Hırvat teknik adam bütün enerjisiyle takımına odaklandığını söyleyerek, "İnternette okuduğunuz haberler şu anda dedikodudan ibaret" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe'nin teknik direktör adayları arasında gösterilen Slaven Bilic bir süredir süren sessizliğini bozdu. Çin'de Beijing Guoan takımın teknik direktörü olarak maçlara çıkan Hırvat çalıştırıcı, basın toplantısında soruları yanıtladı.

''DEDİKODUDAN İBARET''

Sporx'te yer alan habere göre, sarı-lacivertlilerin hoca adayları arasında yer aldığı iddia edilen Hırvat teknik adam, iddiaların dedikodudan ibaret olduğunu savundu. Slaven Bilic, "Ben bir profesyonelim. Şu an sahip olduğum işime, görev yaptığım takımıma ve mücadele ettiğim lige saygı duyuyorum. Ben tüm enerjimle takımımın maçlarına odaklandım. İnternette okuduğunuz haberler şu anda dedikodudan ibaret" değerlendirmesini yaptı.

YORUMLAR
500
Fenerbahçe'nin hocası Jorge Jesus, Arda Güler'i eleştirdi: Hakemlerle fazla konuşuyor Fenerbahçe'nin hocası Jorge Jesus, Arda Güler'i eleştirdi: Hakemlerle fazla konuşuyor Slovacko-Fenerbahçe maçının ardından Slovacko-Fenerbahçe maçının ardından Jesus: '7 farklı oyuncu da istediklerimizi karşıladı' Jesus: '7 farklı oyuncu da istediklerimizi karşıladı'

Son Dakika Spor Bir süredir adı Fenerbahçe ile alınan Bilic'ten açıklama geldi: Dedikodudan ibaret - Son Dakika


Advertisement