De Bruyne’nin formasını hediye ettiği çocuk gözyaşlarını tutamıyor - Son Dakika

De Bruyne’nin formasını hediye ettiği çocuk gözyaşlarını tutamıyor

03.03.2022 01:26

Kevin De Bruyne, takımı Man City’nin Everton’u Şubat 2022'de mağlup ettigi karşılaşma sonrası genç bir taraftarı formasını hediye ederek sevindirdi.

Kevin de Bruyne, takımı Man City'nin Everton'u Şubat 2022'de mağlup ettigi karşılaşma sonrası genç bir taraftarı formasını hediye ederek sevindirdi.

YORUMLAR
500
Partide kendinden geçen Finlandiya Başbakanı Sanna Marin'in görüntüleri ülkeyi karıştırdı Partide kendinden geçen Finlandiya Başbakanı Sanna Marin'in görüntüleri ülkeyi karıştırdı Başkan Joe Biden'dan Enflasyon Düşürme Yasası'na imza: ABD tarihinin en önemlilerinden biri Başkan Joe Biden'dan Enflasyon Düşürme Yasası'na imza: ABD tarihinin en önemlilerinden biri İzmir'de damat dehşeti! Eşi ve kayınpederini öldürüp 2 baldızını yaraladı İzmir'de damat dehşeti! Eşi ve kayınpederini öldürüp 2 baldızını yaraladı
Kaynak: Dugout

Son Dakika Spor De Bruyne’nin formasını hediye ettiği çocuk gözyaşlarını tutamıyor - Son Dakika

Bu haber Dugout tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Dugout tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Dugout kurumudur.

Advertisement