Rooney'in evlilik hayatı tehlikede! Cinsel partideki fotoğrafları dışarıya sızdırıldı - Son Dakika

Rooney'in evlilik hayatı tehlikede! Cinsel partideki fotoğrafları dışarıya sızdırıldı

26.07.2021 13:51

Wayne Rooney'in Spanchat modelleriyle otelde yaptığı partinin olay olan görüntüleri ortaya çıktı. İngiliz yıldız, sabaha kadar eğlendiği iki modelle cinsel ilişkiye girdiği iddialarını kabul etmedi. Fotoğrafların sızmasıyla polisi arayan Rooney, gizli çekim yapıldığını belirterek şikayetçi oldu.

İngiliz futbolunun en büyük yıldızlarından Wayne Rooney, yine skandal görüntülerle gündem oldu. Alkol ve kumar düşkünlüğüyle bilinin Rooney, bu kez evliliğini tehlikeye atacak bir skandalın içinde yer aldı.

Evli Rooney'den skandal görüntüler! Fotoğraflara rağmen cinsel ilişki iddialarını reddetti

SNAPCHAT MODELLERİ

Mynet'in aktardığı haberde; Rooney, Snapchat modelleri Tayler Ryan ve Elise Melvin ile sabaha kadar otelde parti yaptığı görüntülerin sızmasıyla dumura uğradı. Mankenler ve Rooney, cinsel ilişki iddialarını reddetti. Ancak Rooney'in modelle dudak dudağa olduğu fotoğraf tam aksini gösterdi.

Evli Rooney'den skandal görüntüler! Fotoğraflara rağmen cinsel ilişki iddialarını reddetti

"AİLEME ZARAR VERDİ"

Rooney fotoğrafların izni olmadan çekildiğini ve bunun aile yaşantısına zarar verdiğini ifade etti.

Evli Rooney'den skandal görüntüler! Fotoğraflara rağmen cinsel ilişki iddialarını reddetti
YORUMLAR
500
24 yaşındaki şahıs, 15 yaşındaki kıza cinsel istismarda bulunmuştu! İstinaf 'Rızası var' kararını vererek cezada indirime gitti 24 yaşındaki şahıs, 15 yaşındaki kıza cinsel istismarda bulunmuştu! İstinaf 'Rızası var' kararını vererek cezada indirime gitti Kuşadası'nda seyir halindeki otomobilin tavanında oyun oynayan kişiye ceza yağdı Kuşadası'nda seyir halindeki otomobilin tavanında oyun oynayan kişiye ceza yağdı Antalya'da 90 litre sahte alkol ele geçirildi Antalya'da 90 litre sahte alkol ele geçirildi

Son Dakika Spor Rooney'in evlilik hayatı tehlikede! Cinsel partideki fotoğrafları dışarıya sızdırıldı - Son Dakika


Advertisement