Fatih Terim'i çok üzen ve istifayı düşündüren sözler ne? İşte perde arkasında olanlar - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Fatih Terim'i çok üzen ve istifayı düşündüren sözler ne? İşte perde arkasında olanlar

28.09.2021 10:44

Fatih Terim'in Göztepe maçından sonra istifa edeceği haberi gündeme bomba gibi düştü. Deneyimli hoca belki de ilk kez bu kadar tükenmiş durumda. Tribünlerin futbolculara gösterdiği tepkiden sonra kendisine de ağır eleştiriler yöneltmesi, derinden sarstı. Özellikle, 'Çağ dışı futbol oynatıyor, modern değil, çağın gerisinde kalıyor' gibi eleştirileri hiç hak etmediğini düşünen teknik adam, "Gidişat bana başka şeyler düşündürüyor. Kendimle ilgili de, Galatasaray'la ilgili de" dedi.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in Göztepe maçı sonrasındaki sitem dolu sözlerinin muhatabı ortaya çıktı.

KULİSLERDE KONUŞULUYOR

Göztepe maçından sonra, "Son zamanlardaki gidişat bana başka şeyler düşündürüyor. Kendimle ilgili de, Galatasaray'la ilgili de" Fatih Terim'in bu sözleri gündeme oturdu. Tecrübeli hocanın neyi anlatmaya çalıştığı, hatta ilerleyen süreçte bir ayrılığın olup olmadığı bile kulislerde konuşulmaya başladı.

Fatih Terim'i çok üzen ve istifaya götüren sözler ne? İşte perde arkasında yaşananlar

OLUMSUZ ETKİLENDİ

Milliyet Gazetesi'nden Nevzat Dindar, bu sözlerin perde arkasını yazdı. Terim'in tepkisinin ağır eleştirilerden olumsuz etkilendiği belirtildi. Özellikle "Çağın gerisinde kaldı" eleştirileri derinden üzdü.

"MODERN DEĞİL"

Özellikle oynattığı futbol konusunda, "Modern değil... Çağ dışı futbol oynatıyor" şeklinde yapılan paylaşımlar, Fatih Terim'i derinden etkiledi, tecrübeli çalıştırıcı bunları ağır ve haksız buldu.

UZMAN BİR EKİPLE ÇALIŞIYOR

Rakip analizleri ve antrenman metotları konusunda uzman bir ekiple çalışmasına karşın, "Çağın gerisinde kalıyor" yorumlarını doğru bulmayan tecrübeli teknik adamın çıkışının arkasında da bunun yattığı öğrenildi.

YORUMLAR (4)
  • Emir Emir: Yaşı 70'e dayanmış belki tükenmişlik sendromuna yakalanmıştır.Mustafa Denizli kendini yenilemiş ama Fatih Terim eski model tlf gibi güncelleme kabul etmiyor. Cevap Yaz 12 14 Yayından Kaldır
  • Dilaver Ceylan: Ya sayın terim inşallah yorumlar ulaşır yeter artık kebapçı senin karizmayı çizdi ben olsam futboldan uzaklaşırım torun severim yeter artık saygınlığını kaybetme Cevap Yaz 11 17 Yayından Kaldır
  • Özgür Arıca: Ay düşünme uygula artık ya hala top oynayamıyoruz orta yok korner den bi golümüz yok taktik yok. Üzül kırıl filan falan ama bi git ya .... Cevap Yaz 16 19 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Spor Fatih Terim'i çok üzen ve istifayı düşündüren sözler ne? İşte perde arkasında olanlar - Son Dakika


Advertisement