Fatih Terim'in şart koştuğu transferler için bütçe 50 milyon olmalı - Son Dakika

Fatih Terim'in şart koştuğu transferler için bütçe 50 milyon olmalı

10.06.2021 18:17

Galatasaray'da sözleşmesi biten Fatih Terim konusunda belirsizlik devam ediyor. Sarı-kırmızılılarda Yiğit Şardan dışındaki adayların seçilmesi durumunda kapısını çalacağı İmparator'un yaklaşık 50 milyon euroluk bir transfer bütçesi istediği iddia edildi. Tecrübeli teknik adamın ayrıca yeni yönetimden işine karışmamasını ve futbol şubesinin kendisine bağlanmasını talep edeceği öne sürüldü.

Galatasaray'da 4 başkan adayının seçilmesi durumunda kapısını çalacağı Fatih Terim'in göreve devam etmesi için önemli şartları bulunuyor.

KALİTELİ FUTBOLCULAR İSTİYOR

Sabah'ın haberine göre, Fatih Terim göreve devam edecekse bu kez iddialı bir kadro kurulmasını bekliyor. Sol bek, stoper, 6 ve 8 numaranın yanı sıra iyi bir 10 numara, en az bir de kanat oyuncusu alınmalı. Bunun için de 50 milyon euro'luk transfer bütçesi oluşturulması gerekiyor.

İŞİNE KARIŞILMAMASINI ŞART KOŞTU

Terim; Feghouli ve Falcao gibi oyuncuların elden çıkarılması ve gençleşme operasyonunun sürmesi gerektiğini düşünüyor. Mevcut yönetimle yaşadığı sorunların ardından tecrübeli teknik adam, futbolun her hattıyla kendisine bağlanmasını ve işine karışılmamasını bekliyor.

YORUMLAR (1)
  • Aydın Gökmen: Yahu Terim batırdın Galatasaray ı yıllardır aldırdığın futbolcu lar beş kuruş fayda vermeden euro ları ceplerine koyarak gittiler parayla bende yönetirim Galatasaray ı alt yapıdan kaç tane futbolcu çıkardın bu külübe zarar veriyosun Galatasaray a tadında bırak imparator luğun kalsın kötü anmayalım seni Cevap Yaz 34 7 Yayından Kaldır
500
TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi duyurdu! Yayıncı kuruluşunda her hafta hakem performansları değerlendirilecek TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi duyurdu! Yayıncı kuruluşunda her hafta hakem performansları değerlendirilecek Dünyaca ünlü Amerikan güreşçisi Rey Mysterio, Galatasaray taraftarı olduğunu açıkladı Dünyaca ünlü Amerikan güreşçisi Rey Mysterio, Galatasaray taraftarı olduğunu açıkladı Petrol Ofisi, Fenerbahçe ve Galatasaray'a sponsor oluyor Petrol Ofisi, Fenerbahçe ve Galatasaray'a sponsor oluyor

Son Dakika Spor Fatih Terim'in şart koştuğu transferler için bütçe 50 milyon olmalı - Son Dakika


Advertisement