Fenerbahçe'nin geleneksel bayramlaşma törenine 11 yaşındaki minik taraftar, damgasını vurdu! - Son Dakika
Spor

Fenerbahçe'nin geleneksel bayramlaşma törenine 11 yaşındaki minik taraftar, damgasını vurdu!

Fenerbahçe'de bayramlaşma törenine, 11 yaşındaki taraftar ile Ali Koç arasında geçen diyalog damgasını vurdu. Minik taraftar, Ali Koç'a Blackpool forması giyen Kenny Dougall'ı önerdi ve oyuncu hakkında detaylı bilgiler verdi. 11 yaşındaki miniğin, futbol bilgisini hayretle dinleyen Ali Koç, gülerek kendisinden bir de forvet önerisi istedi.

22.07.2021 15:42  Güncelleme: 15:45

Sarı-Lacivertliler'de bugün geleneksel bayramlaşma töreni gerçekleşti. Kürsüye çıkan Başkan Ali Koç, şampiyonlukla ilgili iddialı sözler kullanırken, transfer çalışmalarının gizli yürütüldüğünü ifade etti. Başkan Koç'un konuşmasının ardından 11 yaşındaki minik bir taraftarla yaşadığı diyalog ise dikkat çekti.

"DOUGALL'I ALIN BAŞKANIM"

Başkan Koç bayramlaşmada 11 yaşındaki taraftarla sohbetinde duyduğu sözlere inanamadı. Minik taraftarın futbol bilgisi Başkan Koç'u mest etti.

Taraftar, " Blackpool'da Kenny Dougall var Başkanım, sözleşmesinin bitmesine bir yıl kaldı. Onu alın" dedi. Oyuncu hakkında birçok bilgi veren minik taraftar Başkan'ı iyice şaşırttı. Koç da espirili bir şekilde kendisinden forvet istedi. Salondakiler keyifli anlar yaşadı.

Fenerbahçe\'nin geleneksel bayramlaşma törenine 11 yaşındaki minik taraftar, damgasını vurdu!

Son Dakika Spor Fenerbahçe'nin geleneksel bayramlaşma törenine 11 yaşındaki minik taraftar, damgasını vurdu! - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (2)

  • Mahir Tunç: ali koç küçük kızdan ders almalısın emre belezoğlu nada versin biraz ders 0 0 Yanıtla
  • Ergin Yıldız: Videoyla haber ne alaka,editööörrr 0 0 Yanıtla

Advertisement