Fenerbahçe Ülker'de Oğuz ve İlkan'ın Durumu - Son Dakika
Spor

Fenerbahçe Ülker'de Oğuz ve İlkan'ın Durumu

Fenerbahçe Ülker\'de Oğuz ve İlkan\'ın Durumu

Ameliyat olmaları nedeniyle uzun süredir takımdan ayrı çalışan basketbolculardan Oğuz Savaş'ın 2 hafta sonra, İlkan Karaman'ın ise şubat ayı sonunda takıma katılabileceği açıklandı.

21.01.2014 16:00

Ameliyat olmaları nedeniyle uzun süredir takımdan ayrı kalan Fenerbahçe Ülkerli basketbolculardan Oğuz Savaş'ın 2 hafta sonra, İlkan Karaman'ın ise şubat ayı sonunda takıma katılabileceği açıklandı.

Fenerbahçe Ülker Doktoru Koray Tarımcı, sarı-lacivertli kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında, Oğuz'un yüzde 90 oranında iyileştiğini, tam iyileşme olmadan geri dönüşünün riskler taşıdığını belirterek, "Oyuncumuz halter ağırlıklı kondisyon çalışmasına şut, serbest atış ve pota altı çalışmalarına 2 hafta daha devam edecek. Bu süre sonunda yapılacak kontrol sonrası, tamamen sağlığına kavuşup takımla beraber çalışacağına inanıyoruz" ifadelerini kullandı.

İlkan'ın 7 Ağustos 2013'te her iki dizinden de operasyon geçirdiğini hatırlatan Tarımcı, oyuncunun kondisyoner ve fizyoterapist eşliğinde çalışmalarına devam ettiğini, şubat ayı sonunda takıma katılacağını düşündüklerini belirtti. - İstanbul

Kaynak: AA

Son Dakika Spor Fenerbahçe Ülker'de Oğuz ve İlkan'ın Durumu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement