Futbolda Spor Toto Süper Lig, PTT 1. Lig ve Spor Toto 2. Lig'de 2015-2016 sezonunun ikinci yarısı, 18. hafta maçlarıyla başlayacak. Spor Toto 3. Lig'de ise 21. hafta maçları yapılacak.
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:
Yarın:
13.30 Kasımpaşa- Gaziantepspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
13.30 Kayserispor-Osmanlıspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
16.00 Akhisar Belediyespor- Torku Konyaspor (Manisa 19 Mayıs)
19.00 Galatasaray-Medicana Sivasspor (Türk Telekom Arena)
17 Ocak Pazar:
13.30 Antalyaspor-Medipol Başakşehir (Antalya)
13.30 Çaykur Rizespor-Gençlerbirliği (Çaykur Didi)
16.00 Bursaspor- Trabzonspor (Bursa Büyükşehir Belediye)
20.00 Beşiktaş- Mersin İdmanyurdu (Başakşehir Fatih Terim)
18 Ocak Pazartesi:
19.00 Eskişehirspor- Fenerbahçe (Eskişehir Atatürk)
PTT 1. Lig
Yarın:
13.30 Vartaş Elazığspor-Göztepe (Elazığ Atatürk)
15.30 Karşıyaka- Adana Demirspor (İzmir Atatürk)
17.30 Samsunspor- Altınordu (Samsun 19 Mayıs)
17 Ocak Pazar:
13.30 Boluspor- Kayseri Erciyesspor (Bolu Atatürk)
13.30 1461 Trabzon-Alima Yeni Malatyaspor (Hüseyin Avni Aker)
16.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor- Balıkesirspor (Kamil Ocak)
16.00 Kardemir Karabükspor- Giresunspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
18.30 Adanaspor- Şanlıurfaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
18 Ocak Pazartesi:
19.00 Multigroup Alanyaspor- Denizlispor (Alanya Oba)
Spor Toto 2. Lig
Beyaz Grup
---------------
Yarın:
13.30 Ümraniyespor-Nazilli Belediyespor (Ümraniye Belediye)
17 Ocak Pazar:
13.00 Pazarspor- Bayrampaşa (Pazar İlçe)
13.00 Hatayspor-Hacettepe (Antakya Atatürk)
13.30 Sarıyer-Anadolu Üsküdar 1908 (Yusuf Ziya Öniş)
13.30 BUGSAŞ Spor-Alpedo Kahramanmaraşspor (Ankara OSTİM)
13.30 Menemen Belediyespor- Pendikspor (Menemen İlçe)
13.30 Kırklarelispor-Bandırmaspor (Kırklareli Atatürk)
13.30 Fethiyespor-Konya Anadolu Selçukspor (Muğla Atatürk)
13.30 İstanbulspor- Orduspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
Kırmızı Grup
---------------
Yarın:
13.30 İnegölspor- Tarsus İdmanyurdu (İnegöl İlçe)
17 Ocak Pazar:
13.00 Gümüşhanespor- Kocaeli Birlikspor (Gümüşhane Yenişehir)
13.00 Sivas Belediyespor- Ankara Demirspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)
13.00 Bucaspor-Amed Sportif Faaliyetler (Yeni Buca)
13.30 MKE Ankaragücü- Tokatspor (Ankara 19 Mayıs)
13.30 Keçiörengücü- Fatih Karagümrük (Ankara Aktepe)
13.30 Aydınspor 1923-Tuzlaspor (Adnan Menderes)
13.30 Kartalspor- Manisaspor (Kartal)
13.30 Eyüpspor- Büyükçekmece Tepecikspor (Eyüp)
Spor Toto 3. Lig
1. Grup
----------
17 Ocak Pazar:
13.00 Arsinspor- Turgutluspor (Arsin İlçe)
13.00 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Yeşil Bursa (Ahmet Suat Özyazıcı)
13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Kozan Belediyespor (Kazım Karabekir)
13.00 Kırıkhanspor-Tekirdağspor (Kırıkhan İlçe)
13.30 Kızılcabölükspor- Zonguldak Kömürspor (Kızılcabölük Semt Sahası)
13.30 Düzcespor- Gölbaşıspor (Düzce 18 Temmuz)
13.30 Maltepespor- Altay (Maltepe Hasan Polat)
13.30 Silivrispor- Tire 1922 (Silivri)
13.30 Bursa Nilüferspor- Cizrespor (Nilüfer)
2. Grup
----------
Yarın:
13.30 Etimesgut Belediyespor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)
13.30 Adliyespor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Ankara OSTİM)
17 Ocak Pazar:
13.00 Zara Belediyespor- Derincespor (Zara Ahmet Başyurt)
13.00 Payasspor-Diyarbekirspor (Payas İlçe)
13.30 Orhangazispor- Ayvalıkgücü Belediyespor (Orhangazi İlçe)
13.30 Sultanbeyli Belediyespor- Gaziosmanpaşa (Sultanbeyli Gölet Futbol Sahası)
13.30 Kemerspor 2003-Sancaktepe Belediyespor (Dr. Fehmi Öncel)
13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Yomraspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)
13.30 Sakaryaspor- Ofspor (Sakarya Atatürk)
3. Grup
----------
Yarın:
13.30 Kastamonuspor 1966-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Gazi)
17 Ocak Pazar:
12.30 Van Büyükşehir Belediyespor- Dardanelspor (Van Atatürk)
13.00 Batman Petrolspor- Çatalcaspor (Batman 16 Mayıs)
13.00 Bayburt Grup Özel İdare-Körfez İskenderunspor (Bayburt Genç Osman)
13.00 24 Erzincanspor-Dersimspor (Erzincan 13 Şubat)
13.30 Çorum Belediyespor-Manavgatspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
13.30 Niğde Belediyespor- Darıca Gençlerbirliği (Niğde 5 Şubat)
13.30 Gölcükspor-Beylerbeyi (Gölcük)
13.30 Bergama Belediyespor- Sandıklıspor (Bergama 14 Eylül)
Son Dakika › Spor › Futbol: Haftanın Programı - Son Dakika
Sizin düşünceleriniz neler ?