Burak Elmas ve yönetimi idari olarak ibra edilmedi - Son Dakika

Burak Elmas ve yönetimi idari olarak ibra edilmedi

27.03.2022 07:49

- Burak Elmas ve yönetimi idari olarak ibra edilmedi Galatasaray Spor Kulübü 2021 yılı olağan genel kurulunda Burak Elmas başkanlığındaki yönetim kurulunun 22 Haziran 2021-31 Aralık 2021 dönemi mali yönden ibra edilirken, idari yönden ibra edilmedi.

- Burak Elmas ve yönetimi idari olarak ibra edilmedi

İSTANBUL - Galatasaray Spor Kulübü 2021 yılı olağan genel kurulunda Burak Elmas başkanlığındaki yönetim kurulunun 22 Haziran 2021-31 Aralık 2021 dönemi mali yönden ibra edilirken, idari yönden ibra edilmedi.

Galatasaray Spor Kulübü'nün 2021 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi Anadolu Oditoryumu'nda gerçekleştirildi. Toplantı basın mensuplarına kapalı olarak yapıldı.

Üyelerin konuşmaların ardından 2021 yılı için Burak Elmas başkanlığındaki yönetim kurulunun 6 aylık faaliyetlerinin mali ve idari yönden ibrasının oylamasına geçildi. Oylama alınan kararla kapalı olarak yapıldı.

Burak Elmas başkanlığındaki yönetim kurulunun faaliyetleri idari yönden ibra edilmezken, mali olarak ibra edildi. İdari faaliyetler için 1383 oy kullanıldı. Oyların dağılımı 566 ibra, 801 ibrasızlık ve 16 çekimser şekilde oldu. Mali faaliyetler için ise 1385 oy kullanıldı ve 718 ibra, 638 ibrasızlık ve 29 da çekimser oy çıktı.

YORUMLAR
500
Madame Polo CEO'su ve Yönetim Kurulu Üyesi Eyüp Demirkıran, ihracat şampiyonu olarak ödülünü aldı Madame Polo CEO'su ve Yönetim Kurulu Üyesi Eyüp Demirkıran, ihracat şampiyonu olarak ödülünü aldı Stoltenberg: 'Finlandiya ve İsveç, PYD/YPG ve FETÖ olarak tarif edilen örgüte destek vermeyecek' Stoltenberg: 'Finlandiya ve İsveç, PYD/YPG ve FETÖ olarak tarif edilen örgüte destek vermeyecek' Fıdh ve İHD'den 'Türkiye'de Sivil Topluma Yönelik İdari Taciz' Raporu Fıdh ve İHD'den 'Türkiye'de Sivil Topluma Yönelik İdari Taciz' Raporu
Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Burak Elmas ve yönetimi idari olarak ibra edilmedi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement