Galatasaray'da başkanlık seçimlerine bir ay kaldı! Camia tercihini Ünal Aysal'dan yana yaptı! - Son Dakika

Galatasaray'da başkanlık seçimlerine bir ay kaldı! Camia tercihini Ünal Aysal'dan yana yaptı!

31.03.2022 11:44

30 Nisan'da gerçekleşecek başkanlık seçimi için adaylığını açıklayan tek isim Metin Öztürk. Eşref Hamamcıoğlu ve Dursun Özbek adaylık için çekimser davranırken camianın büyük bir çoğunluğu Ünal Aysal'ın sıkıntısız bir şekilde göreve geçmesini istiyor. Hamamcıoğlu ve Özbek, Aysal'ın adaylığını açıklaması halinde yolunu açacak.

Galatasaray'da Başkan Burak Elmas'ın sayılı günü kaldı. İdari yönden ibra edilmeyen Elmas, bir sezonu tamamlayamadı. 30 Nisan'da Sarı-Kırmızılı kulüp yeni başkanını seçecek.

Camia son noktayı koydu! Galatasaray'ın yeni başkanı Ünal Aysal oluyor

TEK ADAY ÖZTÜRK

Adaylığını açıklayan tek isim Metin Öztürk. Eşref Hamamcıoğlu ve Dursun Özbek adımlarını temkinli atıyor. Camianın çoğunluğu Ünal Aysal isminin etrafında birleşmiş durumda. Ünal Aysal'ın adaylığını koyması için camianın ağır topları devreye girdi. Aysal'ın çatı aday olması için uğraş veriliyor.

Camia son noktayı koydu! Galatasaray'ın yeni başkanı Ünal Aysal oluyor

AYSAL'A DESTEK

Eşref Hamamcıoğlu ve Dursun Özbek, Ünal Aysal'ın seçime girmesi halinde aday olmayı düşünmüyor. Galatasaray'daki seçimi Aysal'ın kaderi belirleyecek. Tek aday olan Metin Öztürk'ün camianın desteğini arkasına alan Aysal'ın karşısına çıkıp çıkmayacağı merak konusu oldu.

YORUMLAR
500
Rıdvan Dilmen'den yeni sezon değerlendirmesi: Bu sezon dört büyükler yarışır Rıdvan Dilmen'den yeni sezon değerlendirmesi: Bu sezon dört büyükler yarışır Galatasaray'da Fatih Terim'in yardımcılığını yapan Necati Ateş'ten itiraf: Takımda kalsaydık, Gedson'u, Elneny'i ve Olsen'i alacaktık Galatasaray'da Fatih Terim'in yardımcılığını yapan Necati Ateş'ten itiraf: Takımda kalsaydık, Gedson'u, Elneny'i ve Olsen'i alacaktık Dursun Özbek: 'Takviye yapmamız gereken alanlar olduğunu düşünüyorum' Dursun Özbek: 'Takviye yapmamız gereken alanlar olduğunu düşünüyorum'

Son Dakika Spor Galatasaray'da başkanlık seçimlerine bir ay kaldı! Camia tercihini Ünal Aysal'dan yana yaptı! - Son Dakika


Advertisement