Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk eleştirdi, Zaha böyle yanıt verdi: Saygısızlık - Son Dakika
Spor

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk eleştirdi, Zaha böyle yanıt verdi: Saygısızlık

Galatasaray'da ilk 11'de forma şansı bulmakta zorlanan ve Okan Buruk tarafından eleştirilen Wilfried Zaha'dan, kafaları karıştıran bir paylaşım geldi.

28.02.2024 09:44  Güncelleme: 09:52
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Galatasaray'ın sezon başında kadrosuna kattığı Fildişi Sahilli oyuncu Wilfried Zaha, son dönemde süre almakta zorlanıyor. Yedek kulübesinde başladığı ve sonradan girdiği maçlarda da bekleneni veremeyen Zaha, Teknik Direktör Okan Buruk tarafından eleştirilmişti.

Antalyaspor maçı sonrası açıklamalarda bulunan Buruk, Zaha hakkında "Zaha'dan beklentimiz yüksek. O da oynamak istiyor. Kendisini anlıyorum. İlk 11 başladığında daha iyi olacağını düşünüyor. Sonradan oyuna girdiği maçlarda beklentilerimizi karşılamadı. Kendisini daha iyi hissettiğini söylüyor ama burada bir yarış var. Yarışacak, formayı almak için bundan daha iyisini yapacak. Daha iyisini yaptığı zaman da formayı alacak" ifadelerini kullanmıştı.

Buruk'un bu sözleri sonrası Zaha'dan, kafaları karıştıran bir paylaşım geldi. Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Fildişi Sahilli oyuncu "Bu saygısızlık karşısında gülmekten kendimi alamıyorum. Ama Tanrı benim savaşımı verir, ben değil" sözlerini kullandı.

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk eleştirdi Zaha böyle yanıt verdi: Saygısızlık
Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk eleştirdi, Zaha böyle yanıt verdi: Saygısızlık

Son Dakika Spor Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk eleştirdi, Zaha böyle yanıt verdi: Saygısızlık - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (10)

  • süleyman hakan gökşen: derhal kadro dışı bırakılmalı, bu sözleri İngiltere'de söyleyebilir mi? 55 8 Yanıtla
  • Oktay KUŞÇU: Okan haklı kardeşim top mu oynuyorsun? Minimum 6 milyon euro maaş alıyorsun 1 milyon euroluk bile oynamıyorsun? Aldığın paranın hakkını ver adam gibi topunu oyna. Sadece kendine bireysel oynuyorsun takım oyunundan uzaksın eski gücün de kalmamış. Sezon sonu muhtemelen yolcusun. Şimdiden bavulunu hazırla! 40 3 Yanıtla
  • bilal goksen: ahmet demir gsden de fb den de giden herkez fenere düşman yazmışsın ne bekliyosun kı her işiniz adaletsiz tabikide alayı sizden nefret eder ve edecektirde 20 8 Yanıtla bilal goksen: fener mi büyük takım :) 10 yıldır şampiyon olamayan başarısız büyük takımın büyük taraftarı ahmet :) 21 13 Ahmet Demir: bilal efendi büyük takımda herkes oynamak ister.Adamlar kendine yer bulamaduğı için gidiyor büyük takımda oynayamamanın acısı bunlar.GS gibi gizli saklı ona buna peşkeş çekmiyor 7 10 Mustafa Yücel: 17 sene sen olamadığın zaman sen portakalda vitamindin haklısın 0 0
  • Ahmet Demir: Yarına gidersin ama Fenere düşman olursun sende 11 15 Yanıtla
  • Alperen Umut: Zanyolanin tırnağı dahi etmezsin 8 0 Yanıtla
  • İbrahim Soytetir: Sezon sonu gidersin, şimdi çalış kadroya gir 7 0 Yanıtla
  • Osman Keçeci: Ne diyeyim “Zaha”ne(!) bir para’van almışsınız.. 0 0 Yanıtla

Advertisement