Galatasaray, yıldızı Fenerbahçe'nin elinden kaptı! William Carvalho geliyor - Son Dakika

Galatasaray, yıldızı Fenerbahçe'nin elinden kaptı! William Carvalho geliyor

07.07.2022 11:12

Transfer haberleri peşin sıra gelmeye devam ediyor. Galatasaray'ın Sergio Oliveira ile anlaştığı haberi gündeme bomba gibi düşmüştü. Orta sahaya bir yıldız takviyesi daha yapan sarı kırmızılı ekip, Real Betis forması giyen William Carvalho ile anlaşma sağladı. Carvalho için Fenerbahçe de yoğun çaba gösteriyordu.

Galatasaray transferde hız kesmiyor. Okan Buruk'un yönetime ilettiği istekler doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray, orta sahayı yıldız isimlerle güçlendirmek istiyor.

Galatasaray'dan transfer bombardımanı! William Carvalho ile anlaşma sağlandı

OLİVEİRA'NIN ARDINDAN CARVALHO'DA ASLAN OLUYOR

Yağız Sabuncuoğlu'nun haberine göre, Galatasaray, William Carvalho ile anlaşma sağladı. Real Betis ve Galatasaray arasındaki pazarlıklar son aşamaya geldi. Fenerbahçe'nin de yoğun ilgi gösterdiği oyuncu Galatasaray ile sözleşme imzalamanın bir adım uzağında.

YORUMLAR
500
Sinan Engin cümlesinin sonunda yüklem olarak küfür kullanmaktan son anda döndü Sinan Engin cümlesinin sonunda yüklem olarak küfür kullanmaktan son anda döndü Okan Buruk: 'Bugün burada bizim için bir kaza oldu' Okan Buruk: 'Bugün burada bizim için bir kaza oldu' Galatasaray-Giresunspor maçının ardından Galatasaray-Giresunspor maçının ardından

Son Dakika Spor Galatasaray, yıldızı Fenerbahçe'nin elinden kaptı! William Carvalho geliyor - Son Dakika


Advertisement