Nabil Ghilas Gaziantep'i Beğenmedi, Gaziantepspor'a Gelmekten Vazgeçti - Son Dakika

Nabil Ghilas Gaziantep'i Beğenmedi, Gaziantepspor'a Gelmekten Vazgeçti

Nabil Ghilas Gaziantep\'i Beğenmedi, Gaziantepspor\'a Gelmekten Vazgeçti
Son Güncelleme: 17.08.2016 14:00

Gaziantepspor'un transfer görüşmesi yaptığı Cezayirli forvet Nabil Ghilas Gaziantep'i beğenmediği için transferden vazgeçti.

Gaziantepspor, transfer etmek istediği Cezayirli oyuncu Nabil Ghilas'tan beklemediği bir yanıt aldı.

Futbol Şube Sorumlusu Mustafa Kızıl'ın bir süredir temas halinde olduğu ve Cezayirli forvet oyuncusunun kariyer planlamasında Türkiye ve Gaziantep'in olmadığı öğrenildi. Gaziantep şehrini yeterince tanımadığını ve terör olaylarını gerekçe gösteren Cezayirli oyuncu, kırmızı-siyahlıların teklifini geri çevirdi.

GAZİANTEP'İN SURİYE'YE SINIRI OLMASI SEBEBİYLE TEDİRGİN OLDU

Gaziantepspor scout ekibinin geçtiğimiz sezonun devre arasından bu yana takip ettiği ve yeni sezon transfer çalışmaları çerçevesinde İsmail Kartal'ın da onay vermesiyle kadroya katmak için çaba sarf ettiği Nabil Ghilas'ın başta Suriye'de yaşanan iç savaş ve Gaziantep'in bu ülkeye sınır olması nedeniyle tedirgin olduğu Gaziantep'i cezbedici bir şehir olarak görmediği için transferden vazgeçtiği öğrenildi.

CELAL DOĞAN TESİSLERİNDE AĞIRLANDI

Kırmızı-siyahlıların kadroya katmak için Gaziantep'e getirdiği Nabil Ghilas ilk olarak Celal Doğan Tesisleri'nde ağırlandı. Burada baklavalar ikram edilen ve tesisler gezdirilen Nabil Ghilas daha sonra şehrin değişik bölgelerini gezdi.

GAİZANTEP'İ GEZDİ

Gaziantep Havaalanı'nda son model bir araçla karşılanan Nabil Ghilas, Celal Doğan Tesisleri gezdirildikten sonra Alleben Göleti'ne götürüldü. Buradaki manzaradan etkilenen Nabil Ghilas daha sonra PrimeMall Alışveriş merkezine götürülerek burada şehrin kültürel kimliği tanıtılmaya çalışıldı. Gaziantep'in ünlü restoranlarından birinde şehrin yemekleri de tanıtılan Nabil Ghilas'a ne yapıldıysa yaranılamadı. Tüm bu aktivitelere rağmen Gaziantep'i beğenmeyen Nabil Ghilas şehri apar topar terk ederek menajeri aracılığıyla gelmeyeceğini söyledi. Buna rağmen son bir girişimde daha bulunan Mustafa Kızıl sonuç alamayınca bu transferden vazgeçildi.

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Nabil Ghilas Gaziantep'i Beğenmedi, Gaziantepspor'a Gelmekten Vazgeçti - Son Dakika


Advertisement